گستران وب

همانطور که ما در بسیاری از آموزش ها و مقاله های خود به آن اشاره کردیم بهینه ازی در وب سایت بسیار مهم است و همواره باید به آن پرداخت . یکی از کارهایی که باعث این امر می شود نمایش مطالب محبوب وب سایت شماست این به این معنی است که شما مطالب محببوب خود را در هر قسمت از وب سایت خود ( این محبوبیت می تواند به تعداد بازدید از یک مطلب یا بسیاری موارد دیگر باشد ) مثل ساید بار یا هر کجای دیگر به نمایش بگذارید تا با این کار توجه کاربرانتان را نسبت به آن موضوعات جلب کرده و با این موضوع در بهینه سازی وب سایت خود کمک کنید .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید موضوعی را که در بالا به آن پرداختیم را در وب سایت خود عملی کنید . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

نمایش مطالب محبوب در وردپرس  با Easy Popular Posts

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Easy Popular Posts در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۶۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۳.۳ را ازآن خود نماید .

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به منوی نمایش> ابزارک‌ها در وردپرس مراجعه کرده و ابزارک جدیدی را که با عنوان Easy Popular Posts را مشاهده می‌کنید را انتخاب کرده و در مکان مورد نظر خود قرار دهید .

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ابتدا در بخش title یک عنوان برای ابزارک خود انتخاب کنید تا در سایدبارُ فوتر و یا هر بخشی که این ابزارک را قرار داده‌اید نمایش داده شود.

سپس با فعال سازی تیک گزینه‌های موجود قادر خواهید بود تا به ترتیب موارد زیر را فعال یا غیرفعال کنید که عبارتند از :

  1. لینک دار کردن متن
  2. انتخاب نوفالو بودن لینک
  3. نمایش خلاصه‌ای از نوشته
  4. نمایش تصویر شاخص نوشته
  5. نمایش لینک اعتبار نوشته

در نهایت می‌توانید تعداد نوشته برای نمایش مطالب محبوب در وردپرس را انتخاب کرده و ترتیب آنها را نیز بر اساس بازدید، نظرات ارسالی و.. انتخاب کنید تا در ابزارک سایت نمایش داده شوند .

 

 

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *