آموزش نصب قالب حرفه ای با بسته نصبی + فیلم آموزشی | گستران وب

آموزش نصب قالب حرفه ای با بسته نصبی + فیلم آموزشی

سلام به کاربران وردپرسی گستران وب

در قالب های حرفه ای که ما در سایت گستران وب منتشر میکنیم تمامی این قالب ها با استفاده از بسته نصبی است . بسته نصبی به شما این امکان میده که در کمترین زمان ممکن سایتتون همانند دمو یا پیشنمایش بالا بیاوردید . در مورد ساخت بسته نصبی به صورت آموزش ویدئویی در آموزش های قبل به آن پرداختیم ، امروز آموزش اجرا کردن بسته نصبی به صورت قدم به قدم و آموزش ویدئویی براتون قرار دادیم پس تا پایان با ما همراه باشید .

آموزش نصب قالب حرفه ای با بسته نصبی

شما وقتی قالب های حرفه ای را دانلود میکنید محتویات آن به صورت نمونه به شکل زیر است :

این یکی از قالب های گستران وب می باشد به نام تاپز . همانطور که مشاهده میکنید دارای 3 فایل است . فایل help یک فایل راهنما و توضیحات مختر در مورد قالب است و فایل topz پوشه خود قالب است اما پوشه هایی که ما با آن کار داریم پوشه بسته نصبی است که با نام های  Sample و duplicat قرار دارد و فایل installer …

وارد پوشه Sample بشوید تماتم محتویات وردپرس با تمامی جزئیات را میبینید . در بسته نصبی شما دیگر نیازی نیست وردپرس را نصب کنید و آن را دوباره آپلود کنید ; شما باید تمام محتویات خود را در پوشه روت یا همان /public_html هاست خود آپلود کنید .

تنها کاری شما باید انجام بدید پوشه sample به صورت زیب دربیارید و با فایل instaler در هاست سرور یا لوکال هاست خود آپلود کنید .و مسیر installer را اجرا کنید و مراحل نصب را به ترتیب انجام دهید . در اینجا چند نکته وجود دارد : در بعضی در موقع نصب بسته نصبپی با چند ارور روبه میشویم که من تمامی ارور ها برایتان در زیر برایتان قرار دادم  …

در بعضی از نسخه ممکن است چنین مشکلی ایجاد شود اسمی که ایجاد کننده بسته نصبی وارد کرده را حتما باید شما هم همان اسم را قرار بدهید . یعنی اگر اسم فایل نصبی باشد gostaranweb-123  شما هم باید به همین شکل تغییر نام دهید . این اسم را زمانی که ارور به نمایش در می آید به شما نشان می دهد که اسم تعیین شده در هنگام ساخت بسته نصبی چنین چیزی است . که در تصویر به ما میگویید باید اسم بسته نصبی شما Topz_f66619c5e9b55c8c7606170813161814_archive به این شکل باشد .

 

مرحل ه اول : در این قسمت در پایین صفحه رو تیک کلیک کرده و بر روی Next کلیک میکنیم .

اگر تنظیمات به صورت کلی صحیح باشد وارد مرحله بعدی میشوید این قسمت فایل شمارا از حالت زیپ خارج میکند پس این قسمت چند دقیقه ای زمان میبرد .

مرحه دوم : با ورود به این قسمت شما باید یک دیتابیس جدید ایجاد کنید . پس در قسمت Action بر روی  Create New Database  قرار دهید و مشخصات را وارد کنید . در تصویر زیر مشخصاتی به صورت پیشفرض برای لوکال هاست تعیین شده . بعد از تکمیل این قسمت بر روی Next کلیک کنید

مرحله سوم : توی این قسمت مسیر وردپرس را میتوان مشاهده کرد و یا تغییر داد . در قسمت Title  عنوان قالب وارد کنید .بخش پایین options کلیک کنید و برای وردپرس خود نام کاربری و رمز عبور بسازید .

مرجله چهارم : لینک مدیریت وردپرس و پیغام به پایان رسیدن بسته نصبی را مشاهده میکنید اکنون میتوانید وارد بخش مدیریت شوید و بسته نصبی را پاک کنید .

 

 

3 دیدگاه برای “آموزش نصب قالب حرفه ای با بسته نصبی + فیلم آموزشی”

  1. من تازه وارد این دنیا ی ورد پرس شدم و قالب آماده گرفتم. و تا این لحظه که بر روی لوکال با کمک دوست عزیز آقای عاشوریان، خیلی راحت نصب کردم .
    ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *