گستران وب

شاید برایتان پیش آمده باشد که قصد انتشار مطلبی را دارید و آ« مطلب به مطلبی قدیمی تر درون وب سایت شما مربوط می شود و قصد دارید تا در نوشته تازتان از آن مطلب قدیمی استفاده کنید ولی به دلایلی موفق به این کار نشدید .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله آن قادر باشید نوشته ایی را در نوشته ایی دیگر به نمایش بگذارید این کار با استفاده از یک نامک یا همان آی دی امکان پذیر است . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

نمایش نوشته خاص در مطالب وردپرس  با Display A Post

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان Display A Post در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۹۰ نصب فعال را به خود اختصاص دهد .

نصب و راه اندازی افزونه

پس از نصب و فعال سازی این افزونه شورت کدی به وردپرس شما افزوده خواهد شد که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا نوشته دیگری را در نوشته خود نمایش دهید. برای شروع کار ابتدا به نوشته‌ای که قصد دارید آن را در نوشته خود قرار دهید مراجعه کرده و آی‌دی و یا نامک آن را کپی کنید .

سپس مشابه ساختار زیر شورت کد مورد نظر را ایجاد کرده و به جای عدد وارد شده در شورت کد زیر آی‌دی یا نامک نوشته خود را قرار دهید.

[get-post id="۲۳"]

پس از اینکه آی‌دی نوشته مورد نظر را مشابه نمونه فوق در نوشته قرار داده و آن را منتشر کنید خواهید دید که محتوای نوشته مورد نظر در این نوشته افزوده شده است.

با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا اقدام به موارد زیر کنید :

  1. نمایش سایر نوشته‌ها در وردپرس بر اساس آی‌دی نوشته با استفاده از id
  2. نمایش سایر نوشته‌های وردپرس در نوشته دیگر بر اساس نامک نوشته با استفاده از name
  3. انتخاب رنگ برای نوشته با استفاده از color انتخاب رنگ برای عنوان نوشته با استفاده از tcolor
  4. نمایش یا عدم نمایش عنوان نوشته با استفاده از title
  5. نمایش محتوای کامل نوشته و یا خلاصه نوشته با استفاده از full

برای استفاده از هریک از موارد فوق کافی است تا نام خاصیت‌های وارد شده را وارد کرده و مشابه نمونه ارزش آنها را تعیین کنید.

[get-post id="۲۳" color="black" tcolor="red" title="yes" full="no"]

 

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *