گستران وب

شاید تا به حال برای شما هم پیش آمده باشد که مدت کمی بعد از انتشار یک مطلب در وب سایتتان عده ایقانون شکنی کرده آن مطلب را کپی و در وب سایت خود انتشار می دهند و این موضوع باعث آزار شما شده چون کاری از دست شما برنمی آید .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید بعد انتشار مطلبی در وب سایتتان به ورت خودکار کپی رایت در انتهای مطالب ذکر شود تا شاید با این روش شما قادر باشید فردی را که اقدام به قانون کنی می کند را از این کار بازدارید و یا این که اگر هم باز به کار خود ادامه داد این کار با ذکر منبع انجام گیرد و لینک شما را در انتهای نوشته خود ذکر کند . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

افزودن کپی رایت به انتهای مطالب وردپرس با Copyrighted Post

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Copyrighted Post در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۱.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۳.۵ را ازآن خود نماید .

شروع به کار افزونه

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر می‌توانید به صفحه تنظیمات آن مراجعه کرده و تنظیمات خود را سفارشی سازی کنید .

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ابتدا نوع صفحات را به دلیل فارسی زبان بودن بر روی UTF-۸ قرار داده و سپس فرمت متنی را انتخاب کنید. با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا به صورت خودکار نام نویسنده را در متن کپی رایت نیز قید کنید .

در نهایت پس از اینکه تنظیمات خود را اعمال کنید مشابه تصویر فوق در پایان هر نوشته متن کپی رایت نمایش داده خواهد شد .

 

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *