افزونه وردپرس فرم تماس چند مرحله‌ای با Contact Form ۷ Multi-Step

نوشته علیرضا اسکندری از تیم گستران وب
۰

اگر فرم تماس طولانی یا شلوغی در وب سایت وردپرسی خود دارید پیش نهاد می کنیم که از این افزونه استفاده کنید . شما به وسیله فرم تماس چند مرحله ای می توانید فرم تماس خود را به سفارشی سازی وبه صورت چند مرحله ای ایجاد کنید تا کاربرانتان با پر کردن هر فیلد دسته […]

اگر فرم تماس طولانی یا شلوغی در وب سایت وردپرسی خود دارید پیش نهاد می کنیم که از این افزونه استفاده کنید . شما به وسیله فرم تماس چند مرحله ای می توانید فرم تماس خود را به سفارشی سازی وبه صورت چند مرحله ای ایجاد کنید تا کاربرانتان با پر کردن هر فیلد دسته بندی شده مرتبط به فیلدهای بعدی و البته نباید فراموش کرد که صورت آجاکس هدایت خواهند شد .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله آن قادر باشید فرم تماس ۷ خود را سفارشی کنید . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

فرم تماس چند مرحله‌ای با Contact Form ۷ Multi-Step

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان Contact Form ۷ Multi-Step در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده از آن می‌توانید فرم تماس سایت وردپرسی خود را به صورت چند مرحله‌ای ایجاد نمایید .

این افزونه تاکنون توانسته است تا بیش از ۴۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را ازآن خود نماید .

پس از نصب و فعال سازی افزونه مطابق تصویر زیر به ویرایش فرم مورد نظر خود رفته و در هر بخش که می‌خواهید فرم تماس شما در آن مرحله پایان یافته و وارد مرحله دوم شود بر روی دکمه step کلیک کنید .

برای سایر مراحل نیز به همین ترتیب عمل کرده و در نهایت فرم خود را ذخیره کنید. حال به برگه و یا نوشته‌ای که فرم خود را در آن قرار داده‌اید مراجعه کرده و تغییرات را مشابه تصاویر زیر مشاهده نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید