• واحد پشتیبانی : 01154238985

افزونه وردپرس انتخاب رنگ دلخواه عنوان مطالب با Colorful Post
افزونه وردپرس انتخاب رنگ دلخواه عنوان مطالب با Colorful Post

دسته‌بندی‌ها: آموزش,آموزش وردپرس,افزونه وردپرس نوشته شده در 02 شهر 1396 بازدید : 1130

تغییر استایل نوشته هایتان به شکل های مختلف ائم از رنگ ، نوع فونت و بسیاری موارد دیگر موضوعی است که باعث رضایتمندی کاربرا و بازدید کنندگان از وب سایت شما می شود .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر بود رنگ عنوان نوشته های خود را در وب سایتتان به هر رنگی تغییر دهید و با این کار بیشتر جلب توجه کنید . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

انتخاب رنگ دلخواه عنوان مطالب با Colorful Post

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Colorful Post در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۲۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را ازآن خود نماید .

آموزش راه اندازی افزونه Colorful Post

این افزونه دارای صفحه تنظیمات خاصی نمی‌باشد و تنها کافی است تا آن را نصبو فعال کنید. پس از نصب و فعال سازی این افزونه در زیر فیلد عنوان نوشته قسمتی افزوده خواهد شد که می‌توانید رنگ دلخواه خود را از آنجا انتخاب کنید تا رنگ عنوان نوشته به آن رنگ تغییر یابد .

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید پس از انتخاب رنگ دلخواه از این بخش عنوان نوشته شما پس از انتشار به رنگ مورد نظر نمایش داده خواهد شد. دقت نمایید که برای ثبت رنگ انتخابی باید نوشته شما در حالت پیش نویس یا منتشر شده ثبت شده باشد تا تغییرات صورت گیرد .

دانلود افزونه صفحه افزونه
دیدگاهتان را بنویسید

گستران استور

حال خوب

    محبوب ترین ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
  • متاسفیم , هیچ پستی پیدا نشد.