با رشد شدید تکنولوژی و استفاده همه مردم از تلفن های همراه هوشمند و شبکه ی اجتماعی شما باید تمامی مطالب خود را در شبکه های اجتماعی انتشار دهید تا از این طریق بتوانید بازدید بیشتری برای وب سایت خود بگیرید . شبکه ی اجتماعی تلگرام یکی از شبکه هایی است که امروزه بسیاری از مردم بیشتر وقت خود را در آن می گذرانند و شما با انتشار مطالب در کانال های مختلف این شبکه ی اجتماعی کمک شایانی به بازدید خود خواهید کرد .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قا در باشید نوشته ها و مطالب خود را به گروخهها و کانال های تلگرام خود ارسال کنید تا کاربران بیشتری از این طریق جذب کنید . در ادامه با آمو زش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

ارسال نوشته ها به کانال تلگرام با Channeller Telegram Channel Administrator

افزونه ایی که در این مقاله قصد معرفی آن به شما را داریم در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته بیش از 900 نصب فعال و کسب امتیاز 4.5 را از آن خود کند .

نصب و فعال سازی

بعد از دریافت افزونه از پایین همین صفحه و نصب آن بر روی وبسایت خود شما چندین گزینه پیش رو خواهید داشت .

صفحه ای که در بالا مشاهده میکنید صفحه تنظیمات افزونه مورد بحث است که تعداد گزینه های آن زیاد نیستند.در بخش اول شما کد مربوطه به ربات تلگرامی خود را وارد میکنید که ارتباط بین ربات و افزونه برقرار شود.در فیلد بزرگ نیز نام کانال ها و گروه های خود را وارد میکنید( آدرس آنها بدین شکل: test@) سپس در پایین صفحه نیز تایین میکنید که اخطار برای پست هایی که ارسال میکنید داده شود یا خیر٬همچنین برگه های شما .

شما با کمک این افزونه میتوانید مطالب یک برگه یا یک نوشته خود را به کانال ها و گروه های تلگرامی خود بفرستید.نحوه کار با افزونه نیز ساده است و در ادامه توضیح خواهیم داد .

بعد از نصب و راه اندازی افزونه به صفحه افزودن نوشته میرویم.بعد از اتمام کار نوشته خواهیم دید که یک متا باکس در پایین صفحه افزوده شده که بدین شکل است :

در اینجا چندین گزینه وجود دارد که هریک را بررسی میکنیم.در بخش Send To Channels میتوانید تایین کنید که به کدامیک از گروه ها و کانال هایی که از پیش تعریف کردید ارسال شود.میتوانید یک یا چند کانال و گروه را انتخاب کنید.در بخش بعدی میتوانید انتخاب کنید که پیوند نوشته به طور کامل باشد یا از پیوند کوتاه استفاده شود.در بخش Massage Text شما اگر گزینه پیش فرض را انتخاب کنید نوشته شما به طور کامل ارسال میشود.اما اگر بخواهید یک متن اختصاصی همراه با نوشته یا جدا از آن انتخاب کنید بر روی Custom Text کلیک کنید.این گزینه به شما اجازه میدهد که یک نوشته اختصاصی در باکس زیر بنویسید و همراه با نوشته وردپرسی خود ارسال کنید.دقت داشته باشید که کاراکتر های نوشته های مخصوص به ۳۰۰۰ تا محدود هستند .

بخش بعدی بخش انتخاب عکس نوشته شماست.اگر بر روی گزینه پیش فرض کلیک کنید تصویر شاخص نوشته وردپرسی شما ارسال میشود اما اگر مانند تصویر بر روی Custom Image کلیک کنید میتوانید یک تصویر جداگانه به صورت اختصاصی برای نوشته تلگرامی خود در نظر بگیرید .

بعد از انجام این تنظیمات و زدن گزینه ارسال نوشته وردپرسی شما به تلگرام ارسال میشود.نحوه کار با افزونه بسیار ساده است و با چند بار کارکردن مطمئنا آن را فرا میگیرید .

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

One thought on “افزونه وردپرس ارسال نوشته ها به کانال تلگرام با Channeller Telegram Channel Administrator

 1. سلام
  بیشتر توضیح دهید که
  این Token ربات چیست؟
  از کجا باید بدست بیاورمم
  توی ربات Channeller هم رفتم فقط یک کد داد اینم گذاشنم اما باز کار نکرد

  با توجه به اینکه رباتChanneller را به کانال اد کرده و ادمین کرده ام بازم این ارور را میده

  خطا – ربات را ادمین کانال نکرده اید؟ به راهنما در سایت وبسیما مراجعه کنید

  و خطای زیر برای عکس ها
  Not Found
  راهنمایی بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

آشنايي کاربران با دنياي متن باز وردپرس و راه اندازي کسب و کارها در بستر وردپرس يکي از اهداف اصلي مجموعه گستران وب است . ارائه آموزش با کيفيت و محصولات اورجينال براي کاربران وردپرسي براي مجموعه شعار نيست بلکه يک هدف است .
عضواتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی نشان ملی ثبت Enamad Enamad Enamad
تمامي حقوق اين وبسايت به گروه گستران وب متعلق مي باشد