گستران وب

آموزش تغییر قالب سی پنل

ما در این آموزش قصد داریم چگونه قالب در سی پنل را تغییر دهیم .در آپدیت سی پنل قالبی به  paper_lantern به قالب های سی پنل اضافه شد در صورتی که با کر کرد این قالب به مشکل برخورد کردید با آموزش زیر می توانید قالب سی پنل خود را تغییر دهید.

اکتبر 28 , 2018

خوبی هاست سی پنل در همین سفارش سازی های گرافیکی است و حق انتخاب را به کاربر میدهد تا قالب کاربری را خود را انتخاب کند ، ما در این آموزش قصد داریم تا قالب هاست خود را تغییر دهید تا پایان با ما همراه باشید .

تغییر قالب سی پنل

در تصویر بالا نام قالب پیشفرضی که انتخاب شده میبینید و برای تغییر آن مراحل زیر را طی میکنیم
بعد از وارد شده به هاست سی پنلی خود شما در سمت راست خود نام قالب هاست خود را مانند تصویر زیر مشاهده میکنید :

آموزش تغییر قالب سی پنل

قدم اول: در قسمت انتهای صفحه در بخش Preferences وارد بخش Change Style بشوید

قدم دوم: تمام قالب های موجود سی پنل به شما نمایش داده میشود و شما میتوانید با کلیک بر روی  Apply آن را انتخاب کنید در قالب های قبلی سی پنل بیشتر با قالب  retro نمایش داده میشود اما بعد از بروزرسانی ها انتشار نسخه جدید سی پنل بیشترین قالبی که استفاده میشود و محبوب شده است قالب  Basic  است . 

سخن پایانی

این آموزش بسیار ساده را میتوانید با همین دو قدم طی کنید و قالب سی پنل خود را تغییر دهید به صورت کلی سی پنل دارای 4 یا 6 قالب است که میتوانید هر کدام از آن ها انتخاب کنید . امیدوارم از این آموزش بهره کافی را ببرید و اگر سوال یا مشکلی بود در بخش نظرات مطرح کنید تا بیشتر راهنمایی شوید .

5/5 - (2 امتیاز)

https://www.gostaranweb.com

مجموعه گستران وب هدف مشخصي دارد و اعضاي تيم براي آن شب و روز تلاش ميکنند . آشنايي کاربران با دنياي متن باز وردپرس و راه اندازي کسب و کارها در بستر وردپرس يکي از اهداف هاي اصلي مجموعه گستران وب است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *