خانه » آموزش » تحریم های تم فارست برای ایران برداشته شد ؟!

تحریم های تم فارست برای ایران برداشته شد ؟!

اگر توسعه دهنده و طراح سایت باشید حتما مجموعه انواتو Envato را میشناسید .انواتو یک شرکت بسیار بزرگی است و در زمینه ابزار های طراحی فعالیت میکند که خیلی ها آن را با نام تم فارست میشناسند که قالب و افزونه های وردپرسی را ارائه میکند .  شرکت envato در استرالیا تاسیس شده و هیچ تحریمی وجود نداشت حتی خیلی از طراحان داخلی محصولات خود را در تم فارست عرضه میکردند بعد از انتقال آن به آمریکا سایت انواتو و تمام زیر مجموعه آن برای ما ایرانی ها مسدود شد و حتما برای استفاده از سایت باید از فیلتر شکن استفاده میکردیم . خیلی از کسب و کارها دچار مشکل شدند و حساب بسیاری از طراحان ایرانی مسدود شد و خسارت سنگینی وارد شد .

۰ 26 بهمن 1398

تحریم های envato برداشته شده ؟؟!!

چند روزی است که سایت انواتو دیگر با محدودیت آی پی مواجه نیست و به راحتی میتوان کلیه سایت های این مجموعه را مشاهده کرد . اما داستان از چه قرار است ؟ آیا واقعا تحریم ها برداشته شده ؟ در روزهایی که آمریکا تحریم ها را بیشتر میکند منطقی نیست تحریم انواتو برداشته شود  ، این موضوعی است واقعا ذهن ما را درگیر کرده به همین دلیل از شرکت انواتو از طریق ایمیل این موضوع را پرس وجو کردیم آن ها این لینک را به ما دادند و در این لینک کاملا مشخص است که اسم ایران در لیست کشور های تحریمی وجود دارد و همچنان تحریم پابرجاست .این مطلب در ۴ سال پیش ایجاد شده اما در یک سال اخیر بروزرسانی شده است .

خطر مسدود شدن حساب ها وجود دارد لطفا مراقب باشید !

وقتی رفع شدن تحریم هنوز از سمت شرکت انواتو تایید نشده پس نمیتوان بی گدار به آب زد و باید بیشتر از قبل مراقب بود . چیزی که مشخص است هنوز رفع تحریم  از سمت آنها تایید نشده است .اگر ایران از تحریم خاریج شده چرا هنوز اسم ایران در لیست تحریم های شرکت انواتو  وجود دارد؟ اصلا چرا باید از تحریم خارج شویم ؟ مگر شرکت از آمریکا خارج شده ؟ خارج شدن از تحریم  منطقی به نظر نمی رسد .

همچنان با تغییر آی پی وارد حساب کاربری خود شوید !

شاید بپرسید چرا باید با پروکسی همچنان سایت را باز کنم ؟ پاسخ ما این است که شما میتوانید سایت را بدون تغییر آپی ببینید درست ! اما وقتی که وارد حساب کاربری میشوید و اگر همچنان تحریم وجود داشته باشد آنها متوجه میشوند که این کاربر از کدام کشور وارد حساب کاربری خود شده و پس باید تمام جوانب را در نظر بگیریم و ریسک نکنیم . در خصوص پرداخت که باید حتما از سرور مجازی استفاده کنیم چون اگر هم تم فارست ما را رفع تحریم کرده باشد، پی پال که همچنان محدودیت ها را برنداشته ، چاره ای ندارید جز خرید با سرور مجازی و … .

سخن آخر

انواتو پتانسیل فروش فوق العاده ای دارد که به دلیل همین مسائل تحریم ، کار با این شرکت  برای ما ایرانی ها  بسیار سخت شده و امیدوارم رفع تحریم انواتو و پی پال واقعیت داشته باشد و خبر آن توسط خود انواتو تایید شود اما همچنان باید مراقب بود و مسائلی که در بالا گفته شد را در نظر داشت . موفق باشید

[black-button link=”https://www.gostaranweb.com” title=”منبع مقاله”]

امتیاز شما
در رابطه با این مطلب سوال یا نظری دارید؟ می توانید آن را در بخش دیدگاه ها ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.