گستران وب

شما به عنوان مدیر یک وب سایت وردپرسی دوست دارید تا قوانین خاص مربوط به خود را برای وب سایتتان قرار دهید تا کاربرانتان بعد از خواندن آن اقدام به کارهای مختلف ائم از عضویت ، ارسال نظر ، ورود و بسیاری موارد دیگر نمایند و بعد از کلیک برروی پذیرش بتوانند هر یک از کارهایی که به آن اشاره کردیم را انجام دهند و در صورت توجه نکردن به آن قوانین دست شما برای یرخورد با کاربر خاطی باز باشد .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شا معرفی کنددتا به وسیله ی آن قادر باشید تا صفحه ایی را برای قوانین وب سایت خود ایجاد کنید و بعد از ایجاد این صفحه تیک مربوط به پذیرفتن قوانین را در هر قسمت که مایل بودید فعال کنید . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

افزونه پذیرش قوانین در وردپرس با Agreeable

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Agreeable در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۲.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۳.۷ را ازآن خود نماید .

شروع به کار افزونه

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر به صفحه تنظیمات آن مراجعه کرده و تنظیمات دلخواه خود را برای آن سفارشی سازی کنید.

افزونه پذیرش قوانین در وردپرس با Agreeable

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنیپ در فیلد اول پیغام خطای مربوط به فعال نکردن تیک پذیرفتن قوانین را وارد کنید، سپس از بخش انتخاب برگه، برگه‌ای که قوانین سایت را در آن قرار داده‌اید را از لیست کشویی انتخاب کنید.

در فیلد بعد پیغام خود را برای نمایش در کنار گزینه پذیرفتن قوانین درج کنید و از کاربر بخواهید تا برای ادامه فعالیت تیک گزینه را فعال کرده و قوانین سایت را بپذیرد.

در نهایت از بخش نمایش، فرم‌هایی را که می‌خواهید قوانین سایت در آن نمایش داده شوند را انتخاب کرده و تنظیمات افزونه را ذخیره کنید.

در نهایت مطابق تصویر فوق فیلد مربوط به قوانین در فرم‌های انتخابی نمایش داده خواهد شد که برای ادامه کار لازم است تا کاربر قوانین را با فعال کردن تیک گزینه مورد نظر بپذیرد .

 

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *