گستران وب

۹ مورد از بهترین افزونه های پرسش و پاسخ در وردپرس

آیا شما به دنبال بهترین افزونه پرسش و پاسخ برای سایت وردپرس خود هستید ؟ بسیاری از وبسایت های محبوب مانند BuzzFeed از این پرسش و پاسخ ها برای ایجاد محتوای حرفه ای تر و افزایش تعامل کاربران در وب سایت هایشان استفاده میکنند . در این مقاله ما بهترین افزونه برای این کار را در وردپرس انتخاب کرده ایم که به شما کمک می کند تا کاربران خود را درگیر کرده و زمان صرف شده در سایت خود را افزایش دهید .

مهر 11 , 1397

۹ مورد از بهترین افزونه های پرسش و پاسخ در وردپرس

آیا شما به دنبال بهترین افزونه پرسش و پاسخ برای سایت وردپرس خود هستید ؟ بسیاری از وبسایت های محبوب مانند BuzzFeed از این پرسش و پاسخ ها برای ایجاد محتوای حرفه ای تر و افزایش تعامل کاربران در وب سایت هایشان استفاده میکنند . در این مقاله ما بهترین افزونه برای این کار را در وردپرس انتخاب کرده ایم که به شما کمک می کند تا کاربران خود را درگیر کرده و زمان صرف شده در سایت خود را افزایش دهید .

9 مورد از بهترین افزونه های پرسش و پاسخ در وردپرس

۱. LearnDash

LearnDash

LearnDash بهترین افزونه وردپرس LMS در بازار است ، که یک افزونه قدرتمند در پرسش و پاسخ به حساب می آید که به شما اجازه می دهد تا هر نوع پرسش و پاسخی را که نیاز دارید ایجاد کنید . این نوع پرسش های چندگانه شامل موارد زیر است :

تک انتخاب ، انتخاب چندگانه ، متن آزاد ، مرتب سازی ، تطبیق، مقاله و بسیاری موارد دیگر .

برخی از ویژگی های دیگر عبارتند از : آزمون های به موقع ، سوالات تصادفی ، بانک سوالات ، آزمون چند صفحه ، تلاش محدود ، و … . گزینه های پیام ارسال شامل redirects ، پیام ها ، نتیجه مسابقه نمایش در استایل های مختلف و … .

این که آیا شما در حال فروش دوره های آنلاین یا ایجاد محتوای سفارشی هستید ، LearnDash انعطاف پذیرترین افزونه پرسش و پاسخ وردپرس است .

۲. TryInteract

TryInteract

TryInteract یک برنامه قدرتمند مبتنی بر وب برای تولید پرسش و پاسخ های حرفه ای است و از آنها برای تولید منوها استفاده می کنند ، رسانه های اجتماعی را دنبال می کنند ، ترافیک تولید می کنند و تبدیلات را بهبود می بخشد . این کار اجازه می دهد تا شما بتوانید پرسش و پاسخ هایی بسیار تعاملی را ایجاد کنید .

شما می توانید استایل های مختلف ، رنگ ها ، طرح ها و بیش از ۱۰۰ قالب مسابقه آماده برای استفاده را انتخاب کنید . این برنامه از شاخه بندی مسابقه پشتیبانی می کند که به شما اجازه می دهد سوالات را براساس پاسخ های کاربر به سوالات قبلی نشان دهید . شما می توانید از سیستم امتیاز دهی خود استفاده کنید تا به راحتی نتایج در پایان نمایش داده شود .

این کار می تواند به راحتی به سایت وردپرس شما با استفاده از یک کد ساده اضافه شده و به زیبایی با بازاریابی ایمیل و نرم افزار CRM شما یکپارچه شده است .

۳. WP Quiz

WP Quiz

WP Quiz یک افزونه انعطاف پذیر و آسان برای استفاده در وردپرس است . این افزونه شامل ۳ نوع پرسش و پاسخ متفاوت است که شامل : چیزهای بی اهمیت ، شخصیت ، و کارت های فلیپ است . شما می توانید تصاویر را به سوالات و پاسخ های خود اضافه کنید ، کاربران را راه اندازی مجدد کنید ، در پایان نتایج را به نمایش بگذارید و بسیاری موارد دیگر .

WP Quiz همراه با دو گزینه ی ظاهر طراحی شده است : پرسش و و پاسخ به صورت چند صفحه یا تک صفحه . شما توانایی حرکت خودکار و افزودن دکمه های به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را دارید . نسخه حرفه ای این افزونه به شما این امکان را می دهد که کاربران را مجبور به انجام اقدام برای مشاهده نتایج ، سوالات تصادفی و پاسخ ، تایمر شمارش معکوس و نمایش تبلیغات کنید .

۴. Quiz And Survey Master

Quiz And Survey Master

Quiz and Survey Master افزونه پرسش و پاسخ انعطاف پذیر و بررسی برای وردپرس است . این افزونه قدرتمند  برای ویژگی های عالی است و مستندات گسترده را می سازد .

انواع مختلفی از سوالات را پشتیبانی می کند که شامل چند گزینه ای ، درست و نادرست ، پر کردن سطوح و موارد دیگر می شود . همچنین به شما اجازه می دهد تا صفحات نتیجه چندگانه ایجاد کنید ، بنابراین می توانید آنها را براساس نمره کاربر سفارشی کنید . همراه با پشتیبانی ایمیل ، گواهینامه ها ، مدیران ، نکات ، جعبه های نظر و حتی ویژگی های بیشتر در دسترس با افزودنی های پرداخت می شود .

۵. mTouch Quiz

mTouch Quiz

mTouch Quiz یک افزونه پرسش و پاسخ وردپرس برای موبایل است که با توجه به تحرک و یادگیری نوشته شده است . این افزونه شامل پشتیبانی نکات ، پاسخ های صحیح چندگانه ، پاسخ صحیح را در طی پرسش و پاسخ یا بعد از آن نشان می دهد و موارد مشابه دیگر .

شما می توانید صفحات شروع و پایان سفارشی و همچنین سوالات تصادفی را ایجاد کنید . این افزونه قادر است تا پایان امتیاز هر کاربر را نشان دهد .

۶. Quiz Cat

Quiz Cat

Quiz Cat یک افزونه رایگان وردپرس است با رابط کاربری آسان و گزینه های عالی برای ایجاد آزمونهای حرفه ای برای وب سایت شما  . این کار اجازه می دهد تا شما برای اضافه کردن تصاویر به هر پرسش و پاسخ دستتان باز باشد . شما همچنین می توانید یک صفحه شروع و پایان را برای پرسش و پاسخ خود ایجاد کنید .

پس از فعال شدن ، افزونه از شما می خواهد که به API وب سایت خود متصل شوید . با این حال ، بدون اتصال به API هم به درستی کار خواهد کرد . این افزونه دارای گزینه های ساده ای است که استفاده از آن را آسان می کند .

۷. HD Quiz

HD Quiz

HD Quiz یکی دیگر از افزونه های پرسش و پاسخ عالی برای وب سایت های وردپرس است . این افزونه دارای طراحی واکنشگرا است و اجازه می دهد تا شما پرسش های نامحدود را ایجاد کنید . شما همچنین می توانید از تصاویر GIF با سوالات و پاسخ های خود برای ایجاد تعامل و سرگرمی استفاده کنید .

سایر ویژگی های قابل توجه شامل تایمر مسابقه ، راهنمایی های پرسش برای نکات ، به اشتراک گذاری در شبکه های  اجتماعی ، استفاده از تصاویر به عنوان پاسخ و بسیاری موارد مشابه است .

۸. ARI Stream Quiz

ARI Stream Quiz

ARI Stream Quiz اجازه می دهد تا شما با استفاده از آزمون ها بتوانید آدرس های ایمیل کاربرانتان را به راحتی جمع آوری کنید . این افزونه شامل پشتیبانی ادغام با MailChimp و دیگر ارائه دهندگان خدمات بازاریابی ایمیل است . ، ARI Stream Quiz دارای رابط کاربری آسان برای استفاده از پرسش و پاسخ ها است .

از ajax برای عملکرد سریع تر استفاده می کند ، دارای چندین تم ، ادغام رسانه های اجتماعی ، پشتیبانی از گراف باز و غیره است .

۹. Chained Quiz

Chained Quiz

Chained Quiz یک افزونه پرسش و پاسخ وردپرس با ویژگی های خاص و منطق شرطی است که در آن سوال بعدی در مسابقه به پاسخ کاربر به سوال قبلی بستگی دارد . این کار اجازه می دهد تا شما بتوانید آزمون های حرفه ای و کاربر پسند را به سادگی طراحی کنید .

این افزونه شامل پشتیبانی چند گزینه ای ، تک انتخاب و پاسخ مقاله را دارا می باشد . شما می توانید امتیاز را به هر پاسخ صحیح اختصاص دهید و تصمیم بگیرید که چه کاری انجام دهید وقتی کاربر یک پاسخ را انتخاب کند .

کدام یک از این افزونه ها بهترین انتخاب است ؟

پس از بررسی هر یک از این افزونه ها، ما معتقدیم که LearnDash و TryInteract افزونه های جامع تری برای همچنین استفاده ای است . اگر شما در حال ایجاد یک وب سایت LMS هستید ، ما به شدت توصیه می کنیم که LearnDash را برای این منظور استفاده کنید .

اگر شما به دنبال یک راه حل مستقل برای ایجاد سریع آزمونهای حرفه ای هستید ، بهترین انتخاب برای شما افزونه TryInteract خواهد داد .

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه پرسش و پاسخ برای وردپرس را پیدا کنید . همچنین با کلیک بر روی این متن می توانید آموزش های رایگان وردپرس گذشته ما را نیز مطالعه فرمایید .

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *