گستران وب

7 مورد از بهترین افزونه های آکاردئون وردپرس در سال 2018

آیا شما به دنبال بهترین افزونه های آکوردئون هستید ؟ آکوردئون یک روش طراحی وب سایت است که به شما امکان می دهد محتوا را در زبانه های قابل جابجایی نمایش دهید. در این مقاله ، ما 7 مورد از بهترین پلاگین های آکوردئون وردپرس را که شما می توانید در وب سایت خود استفاده کنید را برای شما انتخاب کرده ایم .

7 مورد از بهترین افزونه های آکاردئون وردپرس در سال 2018

چرا باید آکاردئون ها را در وردپرس اضافه کنید ؟

آکاردئون ها به شما اجازه می دهد محتویات بیشتری را در پست ها و صفحات خود بدون اضافه کردن کتیبه های طولانی نمایش دهید . اگر می خواهید طول صفحه را کوچک کنید، باید محتوای خود را در یک عنصر آکوردئون اضافه کنید شما می توانید آکوردهای عمودی یا افقی را با متن داخل هر برگ اضافه کنید . هنگامی که کاربران بر روی زبانه کلیک می کنند ، آن را گسترش می دهد تا محتوا را نمایش دهد .

آکاردئون ها اغلب برای اضافه کردن بخش سوالات متداول (FAQs) ، با نمایش سوالات به عنوان زبانه ها استفاده می شوند . با این وجود ، میتوانید از آنها برای اضافه کردن هر نوع محتوایی که میخواهید کاربران را صفحات طولانی را نبینند ، استفاده کنید .

به این ترتیب ، نگاهی به بعضی از بهترین افزونه های آکوردئون وردپرس که می توانید در وب سایت وردپرس خود استفاده کنید می اندازیم .

1. آکاردئون

آکاردئون یک پلاگین وردپرس مفید است که به شما امکان می دهد تا در صفحات ، پست ها ، فایل های قالب و هر کدام از سایت های خود با استفاده از شورت کد ، آکوردئون های زیبا را اضافه کنید . این طراحی کاملا واکنشگراست و در هر دستگاهی نمایش می دهد . آکاردئون ، از فونت آیکون پشتیبانی می کند که اجازه می دهد تا شما از آیکون های زیبا در زبانه accordion خود استفاده کنید .

با استفاده از این افزونه می توانید آکوردئون های نامحدود را در سایت خود اضافه کنید . این کاربه شما این اجازه را می دهد تا شما به تغییر سبک برای آکوردئون باز و بسته، مخفی کردن آکوردئون بدون حذف ، ترتیب متن برای محتوای و بیشتر بپردازید .

2. آکوردئون پرسش و پاسخ

آکوردئون پرسش و پاسخ ، یکی دیگر از پلاگین های آکوردئون برای سایت های وردپرس است . این افزونه به شما کمک می کند تا به آسانی آکوردئون ها را در هر جای وبلاگ خود اضافه کنید . شما می توانید آکوردئون ها را مرتب کنید و مکان خود را مدیریت کنید ، با کشیدن آنها به پایین یا پایین در عقب .

دارای چندین قالب ، گزینه های رنگ نامحدود ، پشتیبانی از آیکون های فونت فوق العاده، چارچوب بوت استرپ برای طراحی واکنشگرا و غیره است . آکوردئون پرسش و پاسخ سریعتر بارگذاری می شود که عالی است برای رتبه بندی موتورهای جستجو در سایت شما .

3. زبانه – آکاردئون، پرسش و پاسخ

زبانه – آکاردئون، پرسش و پاسخ یک افزونه وردپرس است که به شما امکان اضافه کردن زبانه های متحرک زیبا و آکوردها را در وردپرس می دهد . شما به راحتی می توانید افکت های افقی ، عمودی ، متحرک و دیگر واکنشگراها را به پست ها ، صفحه ها و قسمت های ابزارک نوار کناری اضافه کنید .

دارای اثر گذار چندگانه ، پوسته های مختلف ، قابلیت کشیدن و رها کردن برای مرتب سازی زبانه ها و غیره است .

4. شورت کد Arconix

شورت کد Arconix یک افزونه وردپرس چند منظوره است که بر اساس شورت کد ها و استایل های مختلف برای اضافه کردن زبانه ها و آکاردئون در سایت شما است . این محتوا را در هارمونیک ها نمایش می دهد و به طور منظم بر روی تمامی دستگاه های تلفن همراه ظاهر می شود .
شما می توانید آکوردئون های نامحدود ایجاد کنید و آنها را با کمک شورت کد اضافه کنید. این افزونه همچنین دارای یک حالت سازگاری است که به شما اجازه می دهد تا از تعارض نام کوتاه استفاده کنید .

5. آکاردئون آسان

 

Easy Accordion یکی دیگر از افزونه های آکوردئون وردپرس است که به شما اجازه می دهد تا آکوردئون های نامحدود را تنظیم کرده و آنها را در صفحات ، پست ها ، قسمت های ابزارک و فایل های قالب خود اضافه کنید .
اگر شما نسخه حرفه ای را خریداری کنید ، آن را با ویژگی های اضافی مانند سیستم پیشرفته کوتاه ، آکاردئون از دسته وردپرس و طبقه بندی های سفارشی ، تم ها ، پشتیبانی از رنگ نامحدود و غیره در اختیار دارید .

6. شورت کد نهایی

 

Shortcodes Ultimate افزونه وردپرس جامع است که همراه با مجموعه ای از شورت کدها برای اضافه کردن چندین ویژگی است . شما می توانید از این افزونه برای اضافه کردن آکاردئون در سایت خود با استفاده از یک شورت کد و یک پیش نمایش زنده استفاده کنید .
این یک ابزارک سفارشی است که می توانید آن را برای اضافه کردن آکاردئون در هر منطقه ابزارک سایت وردپرس خود استفاده کنید . Shortcodes Ultimate آسان برای استفاده و توابع با مسائل مدرن وردپرس مدرن است .

7. آکاردئون صاف

 

آکاردئون صاف یک افزونه ساده وردپرس است . مانند سایر افزونه های آکوردئون ، به شما اجازه می دهد که آکوردئون ها را در صفحات و پست های خود اضافه کنید . آکاردئون صاف یک آیکن در ویرایشگر پست وردپرس شما اضافه می کند که به شما کمک می کند تا آکوردئون ها را در پست ها و صفحات خود اضافه کنید .

شما می توانید رنگ پس زمینه را سفارشی ، استایل های سفارشی را به هارمونیک ها اضافه کنید و محتوای خود را به راحتی در تنظیمات افزونه تنظیم کنید .

ما امیدواریم که این مقاله به شما در پیدا کردن بهترین پلاگین های آکوردئون وردپرس کمک کند.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *