گستران وب

۶ مورد از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

اگر شما یک وب سایت وردپرسی موفق را مدیریت میکنید توصیه ما به شما استفاده از یک افزونه امنیتی برای وب سایتتان است . با استفاده از یک افزونه امنیتی وردپرس سایت وردپرس شما از نرم افزارهای مخرب ، حملات خشونت آمیز و تلاش های هکری

مهر 22 , 1397

مقایسه و معرفی ۶ مورد از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

اگر شما یک وب سایت وردپرسی موفق را مدیریت میکنید توصیه ما به شما استفاده از یک افزونه امنیتی برای وب سایتتان است . با استفاده از یک افزونه امنیتی وردپرس سایت وردپرس شما از نرم افزارهای مخرب ، حملات خشونت آمیز و تلاش های هکری محافظت می شود . در این مقاله ، ما بهترین افزونه های امنیتی وردپرس را انتخاب کرده ایم که به وسیله ی آن ها می توانید از وب سایت خود محافظت کنید .

بهترین

چرا باید از افزونه امنیتی وردپرس استفاده کنید ؟

در حال حاضر ، حدود ۱۸.۵ میلیون وب سایت آلوده به بدافزار وجود دارد . یک وب سایت متوسط به طور روزانه ۴۴ بار مورد حمله قرار می گیرد که شامل وبسایت های وردپرس و غیر وردپرس است . نقص امنیتی در وب سایت شما می تواند آسیب جدی به کسب و کار شما ایجاد کند .

  • هکرها می توانند اطلاعات شما یا داده های متعلق به کاربران و مشتریان شما را سرقت کنند .
  • شما می توانید داده ها را از دست بدهید و یا دسترسی به وب سایت خود را از دست می دهید .
  • وب سایت شما می تواند نابود یا خراب شود ، که می تواند رتبه بندی سئو شما و اعتبار نام تجاری را تحت تاثیر قرار دهد .

شما می توانید سایت وردپرسی خود را برای نقض امنیت در هر زمان اسکن کنید . با این حال ، تمیز کردن سایت وردپرسی هک شده بدون کمک حرفه ای برای کاربران غیر فنی بسیار مشکل است . برای جلوگیری از هک شدن ، شما باید از بهترین شیوه های امنیتی برای محافظت از وب سایت خود استفاده کنید .

یکی از مهمترین مراحل در ایمن سازی سایت وردپرس شما شروع به استفاده از یک افزونه امنیتی وردپرس است . این افزونه ها به شما کمک می کند امنیت وردپرس خود را افزایش دهید .

بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس و نحوه کمک به شما در محافظت از وب سایت خود داشته باشیم .

توجه : شما فقط باید از یک افزونه از این لیست استفاده کنید . داشتن افزونه های متعدد فعال از این لیست می تواند منجر به اشکالات شود .

۱. Sucuri

1. Sucuri

Sucuri بهترین افزونه در زمینه امنیت وردپرس است . این افزونه یکی از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس در بازار است . آنها یک افزونه رایگان Sucuri Security ارائه می دهند که به شما کمک می کند امنیت وردپرسخود را بهتر کنید و وب سایت خود را برای تهدیدات مشترک اسکن کنید .

اما ارزش واقعی در برنامه های حرفه ای است که با بهترین حفاظت فایروال وردپرس همراه است . فایروال به شما کمک می کند که از حملات مخرب و دسترسی به وردپرس جلوگیری کنید . فایروال وب سایت Sucuri حتی قبل از رسیدن به سرور شما ، ترافیک بد را فیلتر می کند . آنها همچنین محتوای ایستا را از سرورهای CDN خود دریافت می کنند .

به غیر از امنیت ، دیوار آتش DNS سطح خود را با CDN به شما می دهد افزایش عملکرد فوق العاده ای و سرعت وب سایت شما را افزایش می دهد . مهمتر از همه ، آنها پیشنهاد می کنند تا سایت وردپرس خود را پاک کنید ، اگر بدون هیچ گونه هزینه اضافی توسط نرم افزارهای مخرب تحت تاثیر قرار میگیرد . شما حتی می توانید یک وبسایت را که در حال حاضر توسط نرم افزارهای مخرب تحت تاثیر قرار می گیرد ، انتخاب کنید و آنها را برای شما پاک کنید .

۲. Wordfence

2. Wordfence

Wordfence یک افزونه امنیتی محبوب وردپرس است . آنها یک نسخه رایگان افزونه خود را ارائه می دهند که همراه با یک اسکنر قدرتمند مخرب ، شناسایی سوء استفاده و ویژگی های ارزیابی تهدید است . این افزونه به طور خودکار وب سایت شما را برای تهدیدات رایج اسکن می کند ، اما شما همچنین می توانید اسکن کامل را در هر زمان اجرا کنید . در صورتی که علائم نقض امنیتی با دستورالعمل های مربوط به آنها حل شود هشدار داده می شود .

Wordfence همچنین دارای یک فایروال داخلی وردپرس است . با این حال ، این فایروال فقط قبل از بارگذاری وردپرس روی سرور شما اجرا می شود . این باعث می شود که آن کمی کمتر از دیوار آتش سطح DNS مانند Sucuri موثر باشد .

۳. iThemes Security

3. iThemes Security

iThemes Security افزونه امنیتی وردپرس از افرادی که پشت افزونه محبوب BackupBuddy هستند . iThemes Security ، مانند تمام محصولات خود ، یک رابط کاربری خوب و متناسب با تنوع گزینه ها ارائه می دهد .

آن را با فایل های یکپارچه  ، سختی امنیتی ، تلاش برای محدود کردن ورود ، اجرای قوی رمز عبور ، تشخیص ۴۰۴ ، حفاظت  و غیره ارائه میدهند . iThemes Security شامل یک فایروال وب سایت نیست . همچنین شامل اسکنر مخرب خود و استفاده از اسکنر Sucuri’s Sitecheck بدافزار است .

۴. All In One WP Security

4. All In One WP Security

همه در یک افزونه وردپرس امنیت وردپرس قدرتمند حسابرسی ، نظارت و افزونه فایروال است . این افزونه  به شما این امکان را می دهد که به راحتی بهترین شیوه های امنیتی وردپرس را در وب سایت خود اعمال کنید .

این ویژگی ها شامل قفل ورود به سیستم برای جلوگیری از حملات خشونت آمیز ، فیلتر کردن IP ، نظارت یکپارچگی فایل ، نظارت بر حساب کاربر ، اسکن برای الگوهای مشکوک پایگاه داده و غیره است .

همچنین دارای یک فایروال سطح پایه وب سایت است که می تواند برخی از الگوهای رایج را تشخیص دهد و آنها را برای شما مسدود کند . با این حال ، بسیار کارآمد نیست و اغلب شما باید به طور دستی لیست سیاه IP های مشکوک را وارد کنید .

۵. Anti-Malware Security

5. Anti-Malware Security

Anti-Malware Security یکی دیگر از افزونه های ضد افزونه و امنیتی وردپرس است . این افزونه با تعاریف فعالانه حفظ می شود که به آن رایج ترین تهدیدات را می دهد .

این اسکنر مخرب به شما امکان می دهد به راحتی همه فایل ها و پوشه ها را در سایت وردپرسی خود برای کد مخرب ، backdoors ، نرم افزارهای مخرب و سایر الگوهای شناخته شده حملات مخرب اسکن کنید .

این افزونه نیاز به ایجاد یک حساب کاربری رایگان در وب سایت افزونه برای دسترسی به آخرین تعاریف و همچنین داشتن برخی از ویژگی های حقوقی مانند پیشگیری از خشونت بیرونی را دارد . این افزونه همچنین به وب سایت توسعه دهندگان وصل میشود تا تمامی به روز رسانی ها را جستجو کند .

در حالی که این افزونه تست های کامل را انجام می دهد ، اغلب تعداد زیادی از مثبت های کاذب را نشان می دهد . تطبیق هر یک از آنها با فایل منبع بسیار کارا است .

۶. BulletProof Security

6. BulletProof Security

BulletProof Security زیباترین افزونه امنیتی وردپرس در بازار نیست ، اما دارای برخی از ویژگی های عالی و مفید است . این افزونه با یک ابزار تنظیم همراه است که به شما کمک می کند تنظیمات افزونه را به راحتی انجام دهید .

پانل تنظیمات همچنین شامل پیوندهایی به مستندات گسترده برای کمک به شما در درک نحوه عملکرد اسکن و تنظیمات امنیتی است . با یک اسکنر مخرب که به شما اجازه می دهد یکپارچگی فایل ها و پوشه های وردپرس را بررسی کنید .

این افزونه از مسائل امنیتی شامل : حفاظت از ورود، خروج بیدرنگ ، سیاهه های مربوط به امنیت ، و ابزار پشتیبان پایگاه داده محافظت میکند . شما همچنین می توانید اعلان های ایمیل را با سیاهه های مربوط تنظیم کنید و هشدارها را هنگامیکه کاربر قفل می شود ، دریافت کنید .

ما امیدواریم که این مقاله به شما در پیدا کردن بهترین افزونه امنیتی وردپرس برای وب سایت شما کمک کند . همچنین با کلیک بر روی این متن می توانید آموزش های رایگان وردپرس گذشته ما را نیز مطالعه فرمایید .

۴.۲/۵ - (۴ امتیاز)

0 دیدگاه در “۶ مورد از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *