گستران وب

۶ مورد از بهترین خدمات حسابداری برای کسب و کار آنلاین شما

همانطور که کسب و کار آنلاین شما رشد می کند ، حسابداری به عنوان یک مشکل برای شما برای شما به حساب می آید . خدمات حسابداری به شما در مدیریت حسابداری ، حقوق و دستمزدها ، هزینه ها و موارد دیگر کمک می کند . شما می توانید یک سرویس را انتخاب کنید که به نرم افزار حسابداری شما متصل شود یا به طور کامل بر روی حسابداری خود اضافه کنید . در این مقاله ، ما بهترین خدمات حسابداری را برای کسب و کار آنلاین شما انتخاب کرده ایم .

مهر 1 , 1397

۶ مورد از بهترین خدمات حسابداری برای کسب و کار آنلاین شما

همانطور که کسب و کار آنلاین شما رشد می کند ، حسابداری به عنوان یک مشکل برای شما برای شما به حساب می آید . خدمات حسابداری به شما در مدیریت حسابداری ، حقوق و دستمزدها ، هزینه ها و موارد دیگر کمک می کند . شما می توانید یک سرویس را انتخاب کنید که به نرم افزار حسابداری شما متصل شود یا به طور کامل بر روی حسابداری خود اضافه کنید . در این مقاله ، ما بهترین خدمات حسابداری را برای کسب و کار آنلاین شما انتخاب کرده ایم .

6 مورد از بهترین خدمات حسابداری برای کسب و کار آنلاین شما

چرا شما نیاز به خدمات حسابداری آنلاین برای کسب و کار خود دارید ؟

صرف نظر از مالیات و الزامات قانونی ، حسابداری مناسب نیز به شما کمک می کند تا پیشرفت و رشد کسب و کارتان را اندازه گیری کنید . شما می توانید ببینید که از کجا پول برای شما می آید ، هزینه های عمده خود را پیدا کنید ، کشف راه هایی برای بهبود کسب و کار خود .

با این حال ، حفظ مناسب حساب کتاب نیاز به زمان و تلاش دارد . بسیاری از شرکت های کوچک نمی توانند یک حسابدار برای خود استخدام کنند زیرا این کار هزینه ی زیادی را برایشان دربر خواهد داشت .

این جایی است که سرویس های حسابداری آنلاین به کمک شما می آیند . این سیستم ها به شما اجازه می دهند تا کار خود را با صرف زمان کمتری و بدون کاغذبازی مدیریت کنید . به عنوان یک کسب و کار کوچک ، شما می توانید در هزینه صرفه جویی کنید و دیگر نیاز به یک حسابدار برای کسب و کار کوچک خود ندارید .

در زیر ما به شما چند مورد که باید در انتخاب یک سیستم حسابداری برای کسب و کار آنلاین خود در نظر داشته باشید را نشان خواهیم داد .

هزینه : هزینه خدمات حسابداری شما ، خدماتی که شما دریافت می کنید و بودجۀ خودتان .

ویژگی ها : چه خدماتی نیاز دارید ؟ برای مثال پرداخت صورتحساب ، صورتحساب ، گزارش درآمد و هزینه ها ، مدیریت اظهارات بانکی و کارت اعتباری ، حقوق و دستمزد و موارد دیگر .

ادغام : اگر شما از یک نرم افزار حسابداری مانند QuickBooks یا Freshbooks استفاده می کنید ، پس سرویس حسابداری شما باید با آن برنامه ها کار کند .

سهولت استفاده : استفاده آسان و صرفه جویی در زمان .

به این ترتیب ، نگاهی اجمالی به خدمات حسابداری بین المللی برای کسب و کارهای کوچک و نحوه مقایسه آن با این نیازها خواهیم داشت .

۱. Bench

خدمات آنلاین حسابداری برای وب سایت های وردپرس

Bench برای شما خدمات حسابداری آنلاین به وسیله ی حسابداران آنلاین را فراهم می کند . آنها بیانیه مالی و گزارش هزینه های مالی خود را ارائه می دهند که شما قادر باشید تا هزینه های خود را کنترل کنید . گزارش های بصری در یک نگاه به شما کمک می کند تا تصویر بزرگ را ببینید و بینش های عملی برای رشد کسب و کار خود به ارمغان بیاورید .

آنها همچنین یک بسته مالی سالی را که حاوی تمام اطلاعاتی است که برای پرداخت مالیات خود نیاز دارید را ارائه می دهند. آنها می توانند با CPA شما کار کنند یا به شما کمک کنند تا شما مالیات خود را  به موقع پرداخت کنید .

Bench حقوق و دستمزد را مدیریت نمی کند ، صورتحساب ها را پرداخت نمی کند ، فاکتورها را ایجاد می کند یا مالیات را برای شما ارسال می کند . برای کسب و کارهای کوچک مناسب است که نیاز به خدمات حسابداری دارند در حالی که از ابزارهای دیگر برای مدیریت حقوق و دستمزد ، مالیات و صدور صورت حساب استفاده می کنند  .

قیمت گذاری : ۱۱۵ دلار به ازای هر سال پرداخت می شود .

۲. Bookkeeper.com

خدمات آنلاین حسابداری برای وب سایت های وردپرس

Bookkeeping.com یک راه حل خدمات حسابداری  برای کسب و کارهای کوچک شما ارائه می دهد . این سیستم شما را با استفاده از رایج ترین نرم افزار حسابداری Quickbooks مدیریت می کند . تیم آنها متشکل از حسابداران تایید شده و حرفه ای های QuickBooks است ، بنابراین شما می دانید که کار شما در دستان خوبی است .

پس از ثبت نام ، کارتهای اعتباری و کارت اعتباری خود را به Quickbooks متصل کنید . شما دسترسی به نمودار سفارشی حساب ها ، تنظیم صورتحساب ، صورتحساب و پرداخت ها را دریافت می کنید .

آنها اطمینان حاصل خواهند کرد که فایل QuickBooks شما مطابق با اظهارات بانک و کارت اعتباری شما است . در تمام مراحل ، شما قادر خواهید بود به بیانیه های طبقه بندی شده دسترسی پیدا کنید تا بتوانید سریع از وضعیت مالی خود مطلع شوید . هر ماه شما می توانید گزارش های مالی خود را با تیم خود بررسی کنید .

Bookkeeper.com همچنین به شما اجازه می دهد تا شما چک های فروشندگان و تامین کنندگان را پرداخت کنید . آنها چک را برای شما چاپ می کنند و ایمیل می فرستند . همچنین فاکتورهای شما را نظارت خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که به موقع پرداخت می شوند .

قیمت گذاری : از ۲۷۵ دلار در ماه شروع می شود .

۳. FreeAgent

خدمات آنلاین حسابداری برای وب سایت های وردپرس

FreeAgent نرم افزار حسابداری مبتنی بر وب است که حسابداری شما را ساده تر می کند . این سیستم با حساب های بانکی شما ارتباط برقرار می کند و به شما اجازه می دهد تا هزینه های پیگیری ، ارسال فاکتورها و تخمین ها ، نظارت بر جریان نقدی و دیدگاه هایی از درآمد ، هزینه ها و سود خود را مشاهده کنید .

FreeAgent حسابداری شما را انجام نمی دهد ، شما مسئولیت انجام این کار را به تنهایی و یا حسابداری خود را به حساب خود اضافه کنید . همچنین اجازه می دهد تا شما برای اضافه کردن چندین پروژه ، صورتحساب چند ارز ، کاربران نامحدود و مشتریان و به راحتی مالیات فروش را تنظیم کنید .

این سیستم بسیار مناسب برای کسب و کارهای کوچک است که نیاز به یک نرم افزار حسابداری کم هزینه دارند که می توانند حسابداری خود را انجام دهند .

قیمت گذاری : ۱۰ دلار در ماه به مدت ۶ ماه ، سپس فقط ۲۰ دلار در ماه .

۴. Bookkeeper360

خدمات آنلاین حسابداری برای وب سایت های وردپرس

Bookkeeper360 یک سرویس حسابداری آنلاین برای کسب و کارهای کوچک است . آنها به جای QuickBooks از نرم افزار حسابداری Xero استفاده می کنند و به تنظیم حساب های شما کمک می کنند تا هر بار که داده ها را به Xero انتقال می دهید از دست ندهید .

آنها کسب و کارهای کوچک را یک مدیر حساب های اختصاصی ، صورتهای مالی ، گزارش نقدی و گزارش تعهدی ، صورتحساب و حقوق و دستمزد را ارائه می دهند .

با برنامه CFO مجازی خود ، آنها همچنین مشاوره فن آوری ، خدمات HR، حسابداری روزانه ، گزارش های سفارشی و KPI، و CFO / CPA اختصاص داده شده برای مدیریت حساب خود را ارائه می دهند .

قیمت گذاری : از ۳۴۹ دلار در ماه شروع می شود .

۵. inDinero

خدمات آنلاین حسابداری برای وب سایت های وردپرس

inDinero نرم افزار حسابداری آنلاین ، حسابداری و خدمات مالیاتی ارائه دهنده است . آنها یک راه حل همه جانبه را ارائه می دهند که شامل حسابداری ، صورتحساب ، حقوق و دستمزد و ثبت مالیات می شود  .

آنها از یک نرم افزار بصری آسان برای استفاده از نرم افزار استفاده می کنند که به سرعت به شما یک نمای کلی از درآمد ، هزینه ها و سود شما را ارائه می دهد . آنها دارای یک تیم بسیار متخصص حسابداری و کارشناسان حسابداری هستند که حساب شما را مدیریت خواهند کرد .

تیم inDinero به شما کمک می کند تا حساب ، حساب بانکی و اظهارات اعتباری خود را تنظیم کنید تا هرگز در حسابداری خود به مشکل برنخورید .

برنامه های قیمت گذاری آنها بر اساس تعداد حساب ها و معاملات متصل شده است . تیم آنها به شما کمک خواهد کرد تا یک برنامه سفارشی برای نیازهای تجاری خود بسازید . به طور پیش فرض ، تمام برنامه ها سالانه پرداخت می شوند ، اما شما همچنین می توانید برای یک گزینه پرداخت ماهانه درخواست کنید .

قیمت گذاری : ۳۱۰ دلار در هر ماه پرداخت می شود به صورت سالانه .

۶. Merritt Bookkeeping

خدمات آنلاین حسابداری برای وب سایت های وردپرس

Merritt Bookkeeping ارائه خدمات حسابداری مقرون به صرفه به کسب و کار آنلاین است . آنها از QuickBooks استفاده می کنند تا حساب های خود را حفظ کرده و حساب های بانکی و کارت اعتباری خود را برای اعلامیه های به روز در نظر بگیرند .

آنها هزینه ای برابر با ۱۵۰ دلار در ماه را بدون هیچ هزینه ای تنظیم می کنند و همچنین حسابداری رایگان برای غیر شرکت هی خصوصی و سازمان های خیریه ارائه می دهند . گزینه هزینه مسطح به این معنی است که هزینه های شما افزایش نخواهد داشت اگر معاملات بیشتری داشته باشید .

با این حال ، این تنها یک سرویس حسابداری است و نمیتواند حقوق و دستمزد ، مالیات یا فاکتورها را انجام دهد . شما می توانید از برنامه های دیگری با حساب QuickBooks خود برای پرداخت صورتحساب خود استفاده کنید .

قیمت گذاری : ۱۵۰ دلار در ماه .

ما امیدواریم که این مقاله به شما در مورد انتخاب بهترین خدمات حسابداری برای کسب و کار آنلاینتان کمک کند . همچنین شما با کلیک بر روی این متن می توانید آموزش های رایگان وردپرس گذشته ما را نیز مطالعه فرمایید .

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

0 دیدگاه در “۶ مورد از بهترین خدمات حسابداری برای کسب و کار آنلاین شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *