گستران وب

مقایسه ۶ افزونه برتر حسابداری کسب و کارهای کوچک

در این مقاله میخواهیم بهنرین افزونه های حسابداری را به شما معرفی کنیم.بسیاری از وبمسترها برای بررسی درآمد و حساب سایت های خود و پیگری درآمد،هزینه ،مالیات

آبان 6 , 1397

در این مقاله میخواهیم بهنرین افزونه های حسابداری را به شما معرفی کنیم.بسیاری از وبمسترها برای بررسی درآمد و حساب سایت های خود و پیگری درآمد،هزینه ،مالیات ،صورتحساب نیاز به یک برنامه حسابداری عالی تحت وب برای کسب و کار کوچک و حرفه ای خود هستند. در این مقاله، ما بهترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای حرفه ای وب سایت ها را انتخاب کرده ایم.

 

چرا باید از یک افزونه حسابداری استفاده می کنیم؟

هنگامی که کسب و کاری را شروع میکنید در اوایل با برنامه مدیریت مالی ساده به مسائل مالی رسدیگی میکنید.با این حال رفته رفته با افزایش درآمد و هزینه ها رسیدگی به مسائل مالی و درآمد پیچیده تر می شود .شما باید فاکتورها،پرداخت های آنلاین،هزینه ها و سایر درآمدها را دنبال کنید که در این صورت هم وقت زیادی از شما را میگیرد و امکانش است که دلیل فشردگی کارها را به درستی انجام ندهید.یک نرم افزار حسابداری خوب و قدرتمند در بهتر انجام دادن کار و صرفه جویی در وقت و هزینه ها به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد و برای کسب وکار شما مفید خواهد بود.

به این ترتیب نگاهی به برخی از بهترین نرم افزارهای حسابداری بیاندازیم:

بهترین افزونه حسابداری برای حرفه ای ها

مابه نرم افزار حسابداریی که توسط هزاران نفر از وبمسترها در سراسر جهان استفاده می شود نگاه می اندازیم.هدف از ما این است که نشان دهیم چه برنامه هایی استفاده از آن آسان، مقرون به صرفه و داراری ویژگی هایی هستند.

۱. QuickBooks

QuickBooks یکی از محبوب ترین نرم افزار حسابداری برای حرفه ای های وب مسترها است.

شما به راحتی می توانید آن را به حساب های بانکی، پی پال و کارت های اعتباری خود متصل کنید تا تمام تراکنش ها و  عملیات ها  را به طور خودکار ثبت کند.

همچنین به شما اجازه می دهد تا فاکتورها را به مشتریان خود ارائه دهید و فاکتورها را رهگیری کنید. مشتریان شما همچنین می توانند با کلیک کردن بر روی دکمه پرداخت صورتحساب خود را به طور مستقیم پرداخت کنند.

QuickBooks یک برنامه حسابداری ساده برای کسانی که در زمینه حسابداری حرفه ای نیستند هست و به راحتی میتواند گزارش عملکرد دقیق مالی را به شما ارائه دهد.

یکی دیگر از مزایای استفاده از QuickBooks توانایی مدیریت مالیات است.

۲. Godaddy Bookkeeping

بسیاری از شما احتمالا می دانید GoDaddy به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ثبت نام دامنه در جهان است. با این حال، آنها خدمات دیگر شامل یک نرم افزار حسابداری مبتنی بر ابر برای کسب و کارهای کوچک ارائه می دهند.

نرم افزار حسابداری GoDaddy اجازه می دهد تا حساب های بانکی، کارت اعتباری، آمازون، Etsy، eBay یا PayPal خود را به نرم افزار حسابداری خود همگام سازی کنید. سپس تمام معاملات خود را به صورت خودکار دنبال می کند و آنها را با گزارش سود و زیان خود که همیشه در بالای صفحه قابل مشاهده است نمایش می دهد.

همچنین شامل مدیریت آسان صورتحساب، با فاکتورها و پرداخت های یکپارچه از طریق  پی پال است. این عالی است برای کسب و کارهای کوچک که به دنبال راه حل ساده برای حسابداری هستند، اما این برنامه فاقد برخی از ویژگی های پیشرفته است که شما را در برنامه های دیگر در لیست مشاهده خواهید کرد.

۳. Freshbooks

FreshBooks یک نرم افزار ایده آل و ساده  برای ارسال و پیگیری فاکتورها برای  حرفه ای ها به صورت خودکار است.

این برنامه  همچنین به شما اجازه می دهد هزینه های خود را پیگیری کنید، رسید را دریافت کنید، پروژه هایی را که در حال کار بر روی آنها هستید را مدیریت کنید . این نرم افزار را می توانیدبه حساب های بانکی خود متصل کنید تا بتوانند به طور مستقیم پرداخت کنند.

گزارش های زیبا در داشبورد FreshBooks وجود دارد که باعث می شود حسابداری برای همه بسیار ساده باشد. این نرم افزار یک برنامه برای تلفن همراه دارد که به شما امکان می دهد که همه چیز را در هر جایی که هستید  ببینید و مدیریت کنید.

۴. Xero

Xero یکی دیگر از نرم افزارهای حسابداری مبتنی بر وب برای حرفه ای ها و وب سایت های کسب و کار کوچک است. این برنامه ها ویژگی هایی را ارائه می دهد که وقتی کسب و کار شما رشد می کند قابل توسعه باشد.

Xero به شما کمک می کند به راحتی فاکتورها را ارسال کنید،  پرداخت ها را انجام دهید ،  معاملات بانکی را مشاهده، مشتریان خود را مدیریت کنید. در صورتی که چندین کارمند  دارید می توانید چندین حساب بانکی در آن ایجاد کنید  و حقوق و دستمزد آنها را مدیریت کنید.

رابط کاربری بسار آسانی دارد و به کسب و کار در حال رشد شما می تواند کمک کند.

۵. Wave

wave نرم افزار حسابداری رایگان برای کسب و کار کوچک است. که اجازه می دهد تا شما به راحتی تمام امور مالی خود را با اتصال حساب های بانکی و کارت اعتباری خود به برنامه مدیریت کنید. سپس تمام معاملات خود را رهگیری کنید.

همچنین به شما اجازه می دهد تا فاکتورهای دستی، اتوماتیک و تکراری را بسازید. با استفاده از برنامه تلفن همراه، شما می توانید رسیدها را پیگیری کنید.

 

موج ارائه نرم افزار حسابداری رایگان برای کسب و کار کوچک است. این اجازه می دهد تا شما به راحتی تمام امور مالی خود را با اتصال حساب های بانکی و کارت اعتباری خود به برنامه مدیریت کنید. سپس تمام معاملات خود را ردیابی می کند و آنها را در گزارش های آسان برای فهمیدن ارائه می دهد.

این همچنین به شما اجازه می دهد تا فاکتورهای دستی، اتوماتیک و تکراری را ارسال کنید. با استفاده از برنامه تلفن همراه، شما می توانید رسید در سفر بروید و پیگیری چیزها از هر کجا.

۶. Zoho Books

Zoho نرم افزار شناخته شده CRM است. با Zoho Books، آنها نرم افزار حسابداری حرفه ای را به مجموعه ای از برنامه ها اضافه می کنند. بزرگترین مزیتی که شما با استفاده از Zoho دریافت می کنید این است که شما از برنامه های CRM خود استفاده می کنید.

شما با استفاده از این برنامه  می توانید پرداخت، حساب های بانکی و کارت های اعتباری مدیریت کنید.

شما همچنین می توانید معاملات را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید، با دادن دسترسی به صفحه پرداخت  مشتری خود، شما حتی می توانید ویژگی پرداخت یکجا را فعال کنید تا مشتریان بتوانند پرداخت را به سرعت بیشتر انجام دهند.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *