گستران وب

۵ دلیل برای اینکه گوگل وب سایت وردپرس شما رتبه بندی نمی کند

شما سایت وردپرسی […]

فروردین 4 , 1397

شما سایت وردپرسی خود را راه اندازی کرده اید و بسیاری از مقالات “چگونه” را برای بهینه سازی موتورهای جستجو خواندید. شما در مورد وب سایت شما در مورد آن بسیار حس خوبی دارید، بنابراین شما آن را رسما راه اندازی می کنید. اکنون همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که صبر کنید تا گوگل بتواند وبسایت خود را فهرست کند و سایت شما را رتبه بندی کند … اما چرا شما هنوز متوجه می شوید که وب سایت وردپرس شما در گوگل رتبه بندی نمی کند ؟!

 

5 دلیل برای اینکه گوگل وب سایت وردپرس شما رتبه بندی نمی کند

 

اما شاید چندین ماه، شاید یک سال یا بیشتر، شاید چندین بار بوده است – و هنوز هم نمیتوانید از صفحه سوم عبور کنید. شما اشتباه میکنید؟ خبر خوب و اخبار بد وجود دارد. خبر خوب این است که رتبه پایین شما احتمالا به دلیل موضوعی است که می تواند به راحتی اصلاح شود. و خبر بد؟ شما فقط باید زمان بیشتری را برای دیدن اینکه آیا رفع رتبه بندی شما کمک می کند یا خیر، ارائه می دهد.

 

۱ – سایت وردپرس شما دارای محتوای ضعیفی است

 

 

برای گوگل، محتوا و لینک ها دو عامل مهم رتبه بندی خود هستند. بنابراین اگر محتوایی خوب نداشته باشید، سایت وردپرس شما خیلی شانس رتبه بندی ندارد. عناصر زیادی وجود دارد که محتوای “خوب” را ایجاد می کنند. برای اینکه محتوای شما بهترین باشد، از زیر به عنوان چک لیست استفاده کنید:

  1.     آموزنده – مطالب شما باید خواننده را با این معنا که چیزی آموخته اند و زمان خود را هدر ندهد، ترک کند.
  2. اصطلاحات گرامر – با توجه به مسائلی نظیر اشتباهات، جملات قطعی، علائم نقطه گذاری و غیره به زبان انگلیسی مناسب توجه کنید.
  3. طولانی – محتوا باید حداقل ۴۰۰ کلمه باشد، اما بیشترین محتوای به خوبی انجام شده ۱،۰۰۰ کلمه یا بیشتر است.
  4. طراوت – محتوای شما چند سال است؟ آیا اغلب وبلاگ خود را با محتوای جدید به روز می کنید؟ هرگز سایت خود را با محتوای جدید به روز نکرده است، مسئله ای است که می تواند رتبه بندی شما را به خطر بیندازد. تلاش برای به روز رسانی چیزی حداقل یک بار در ماه، و ترجیحا هفتگی.

با ارائه محتوای تازه و با کیفیت به صورت هفتگی، نباید نگران نباشید که یکی از مهمترین عوامل Google را رتبه بندی نکنید.

 

۲. شما پیوند سایت خود را تغییر دادید

 

شما پیوند سایت خود را تغییر دادید

پیوند به پیوند به پیوند دائمی به یک صفحه در وب سایت یا وبلاگ شما اشاره دارد. شما می خواهید این توصیفی باشد و، همانطور که اغلب ممکن است، شامل کلمه کلیدی که صفحه یا پست هدف قرار می دهد.

اگر پیوسته شما دارای بیت های اضافی مانند “؟ p = 3282949” یا اگر آنها بیش از حد طولانی و یا حاوی کلمات متوقف (به عنوان مثال “و”، “توسط” و یا “انجام”)، آنها نیاز به تغییر بیشتر به انسان و دستگاه قابل خواندن با این حال، اگر شما آن را به راه اشتباه است، پس گوگل آهنگ از آن صفحات را از دست بدهند و شما رتبه را از دست خواهید داد.

اگر در بعضی موارد شما نیاز به تغییر perlinks خود دارید، در اینجا چگونگی تغییر permalinks خود را بدون به خطر انداختن رتبه بندی خود را تغییر دهید.

 

۳. سایت شما برای موبایل واکنشگرا نیست

سایت شما برای موبایل واکنشگرا نیست

کمی بیش از نیمی از ترافیک وب سایت از طریق تلفن های همراه تولید می شود. طراحان وب چالش ساختن یک وب سایت را برای مرور مرورگرهای متعدد بر روی دستگاه های مختلف دارند. به همین دلیل است که بسیاری از وبسایت ها “پاسخگو هستند”.
وبسایت “پاسخگو” با یک فرمت مناسب برای یک دستگاه خاص سازگار خواهد بود. یک وبسایت که کاربرپسندانه نیست، در زمان جستجوهای جستجو شده مبتنی بر تلفن همراه، توسط گوگل شکار خواهد شد. گوگل همه چیز در مورد ارتقاء وب سایت ها با یک تجربه کاربری عالی است.
برای بررسی وب سایت خود، از ابزار آزمون Google Mobile Friendly استفاده کنید. این به شما می گوید که اگر وبسایت شما به صورت تلفن همراه باشد و شما را به هر گونه مسائل (از قبیل بارگیری صفحات بخصوص) هشدار دهد، شما می دانید چه چیزی را باید حل کنید. و اگر متوجه شوید که طراحی فعلی وردپرس شما برای خوانندگان تلفن همراه شما مطلوب نیست، در نظر بگیرید که یکی از بهترین تم های وردپرس کسب و کار را تغییر دهید – همه اینها در اکثر دستگاه ها کاملا پاسخگو هستند.

۴. وب سایت شما برای موتورهای جستجو قابل مشاهده نیست

وب سایت شما برای موتورهای جستجو قابل مشاهده نیست

اگر وب سایت وردپرس شما در Google رتبه بندی نداشته و شما فقط با وردپرس شروع کرده اید، ممکن است با بسیاری از گزینه های سفارشی سازی تنظیمات وب سایت آشنا نباشید. بنابراین ممکن است شما تغییر چیزی بدون درک اینکه چگونه آن را بهینه سازی موتور جستجوی خود را تحت تاثیر قرار.
به داشبورد وردپرس خود وارد شوید و به تنظیمات > تنظیمات خواندن بروید و به پایین صفحه سایت مراجعه کنید. گزینه “اجازه موتورهای جستجو به فهرست این سایت” نباید انتخاب شود.

اگر آن انتخاب نشده است، آن را انتخاب کنید، و سپس اجازه دهید برخی از زمان برای گوگل برای نشان دادن سایت خود و ببینید که رتبه بندی صفحه خود را بهبود می بخشد.
اگر آن انتخاب شده باشد، ممکن است فقط کمی طولانی تر صبر کنید یا می توانید با یک مسئله دیگر مواجه شوید.

۵. این شما نیستید، این کلمات کلیدی شما است


کلمات کلیدی برای بهینه سازی موتور جستجو و کمک به رتبه صفحه شما مهم هستند، اما اگر نادرست استفاده شوند، آنها واقعا می توانند آسیب بیشتری نسبت به خیر داشته باشند. در اینجا سه ​​روش برتر برای یادگیری وجود دارد:

  1.  کلمات کلیدی را وارد نکنید – کلمات کلیدی شامل پر کردن پاراگراف ها با کلمات کلیدی (ها) شما در حال تلاش برای هدف قرار دادن. محتوای کلمات کلیدی خالی و غیر طبیعی است. شما می خواهید از کلمات کلیدی استفاده کنید، اما به طریقی طبیعی است که افکار و نقاط خود را در سراسر قطعه بخوانید و آن را افزایش دهید.
  2. استفاده از کلمات کلیدی دم طولانی – کلمات کلیدی دم طولانی هستند سه یا چهار (شاید حتی بیشتر) کلمات بلند و دقیق تر به آنچه که خریدار می خواهد. این کلمات کلیدی برای رتبه بندی آسان تر است. علاوه بر این، مشتریانی که از این کلمات کلیدی استفاده می کنند، احتمالا در چرخه خرید بیشتر هستند، زیرا آنها دقیقا می دانند که چه چیزی می خواهند.
  3. سعی نکنید که بیش از حد رقابتی کلمات کلیدی را با یک سایت ضعیف رتبه بندی کنید – اگر فقط سعی در رتبه بندی کلمات کلیدی با نرخ رقابتی بالا دارید احتمالا به وب سایت های دیگر از دست می دهید. به همین دلیل بهتر است که کلمات کلیدی را با رقابت کم یا متوسط ​​آغاز کنید. همانطور که شروع به رتبه بندی برای این، شما می توانید به کلمات کلیدی با رقابت بیشتر نگاه کنید. فقط مطمئن شوید که تحقیق خود را برای اولین بار انجام دهید!

 

و اگر بخواهید کمی از کمک با استفاده از کلمه کلیدی خود را در نظر بگیرید با استفاده از یک افزونه. یک گزینه عالی Yoast SEO است که شامل یک گزینه “کلیدواژه تمرکز” است. هنگامی که شما کلمه کلیدی را که می خواهید بر آن متمرکز شوید تنظیم کنید، می توانید تجزیه و تحلیل چگالی کلمات کلیدی، استفاده در سرفصل ها، اگر کلمه کلیدی در آدرس شما باشد و غیره. به علاوه اگر Yoast SEO Premium را ارتقا دهید، می توانید تا ۵ کلمات کلیدی در یک صفحه، برای بهینه سازی حتی ساده تر.
کار به سوی رتبه بندی عالی

از این اطلاعات برای انجام ممیزی در وب سایت خود استفاده کنید و ببینید آیا شما به طور ناخودآگاه رتبه بندی وب سایت خود را خراب کرده اید. بعضی از آنها ممکن است “ساده تر” یا “سریعتر” رفع شده از دیگران باشد، اما همه کمک خواهند کرد. به خاطر داشته باشید که برای هر یک از آنها، شما نیاز به یک زمان (به چند هفته فکر کنید) برای تنظیم رتبه بندی Google.

آیا شما راهنمایی برای اضافه کردن دارید؟ یا یک سوال درمورد یکی از دلایلی که ما در مورد اینکه چرا وبسایت وردپرس شما در Google رتبه بندی نکرده اید را ذکر نکرده اید؟ یک یادداشت در بخش نظرات بگذارید و گفتگو شروع شود.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

4 دیدگاه در “۵ دلیل برای اینکه گوگل وب سایت وردپرس شما رتبه بندی نمی کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *