گستران وب

۵ افزونه برتر شبکه اجتماعی برای وردپرس در سال ۲۰۱۸

شبکه های اجتماعی تاثیر بسیار مهمی بر روی سایت شما دارند. اگر پست های شما در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود

آبان 21 , 1397

شبکه های اجتماعی تاثیر بسیار مهمی بر روی سایت شما دارند. اگر پست های شما در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود،به ویژه پست های بسیار خوب شما، سایت شما دارای ترافیک زیادی خواهد بود.

آیا شما نیاز به یک افزونه شبکه اجتماعی در وردپرس دارید؟

در این مقاله سعی داریم برخی از بهترین پلاگین های وردپرس را برای ۲۰۱۸ معرفی کنیم و امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد.

۱. افزونه Simple Social Icons

این پلاگین مانند نام آن بسیار ساده و مفید است. این افزونه آیکون های اجتماعی را در ویجت نوار کناری نشان می دهد. شما می توانید رنگ آیکون، اندازه آیکون و لینک ها در این افزونه را سفارشی کنید. اگر شما به دنبال پلاگین ساده برای این نقش هستید، این چیزی است که شما دنبال آن هستید.

۲. افزونه WordPress Social Login

اگر به دنبال پلاگین هستید به شما اجازه می دهد تا با استفاده از حساب های اجتماعی به سایت خود وارد شوید، باید به این پلاگین نگاه کنید. شما فقط باید این پلاگین را در سایت وردپرسی خود دانلود و فعال کنید و سپس از آن لذت ببرید.

این افزونه همچنین دارای ویژگی های بیشتری از قبیل نشان دادن کاربر، مدیر کاربر، مدیر تماس، و…است.

۳. افزونه Easy Social Share Buttons

همانطور که می دانید به اشتراک گذاری در شبکه اجتماعی بسیار مهم است و تأثیر مستقیم بر ترافیک سایت شما دارد. Easy Social Buttons Share یک افزوه وردپرسی است که به کاربران اجازه می دهد تا پست های سایت را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

۲. افزونه Shared Counts

Shared Counts افزونه دیگری است که به کاربران اجازه میدهد تا سایت شما را به شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. با استفاده از این افزونه می توانید برای فیس بوک، توییتر، Google+، Stumbleupon، Pinterest، Yummly ،LinkedIn دکمه اشتراک گذاری اضافه کنید.

۵. افزونهSassy Social Share

Sassy Social Share یک پلاگین ساده برای به اشتراک گذاشتن پست های سایت در شبکه های اجتماعی است. این افزونه کاربران وب سایت شما را قادر می سازد مطالب را در فیسبوک، توییتر، گوگل، LinkedIn و بیش از ۱۰۰ شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید.

 

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *