گستران وب

بهترین افزونه های کش برای سرعت بخشیدن به سایت وردپرس

بهترین افزونه های […]

شهریور 12 , 1397

بهترین افزونه های کش برای سرعت بخشیدن به سایت وردپرس

آیا شما به دنبال بهترین افزونه های کش برای سایت وردپرس خود هستید ؟ caching به شما کمک می کند تا سایت وردپرس خود را سریعتر کنید و عملکرد آن را افزایش دهید . در این راهنما ما بهترین افزونه های caching وردپرس را برای سایت شما به اشتراک می گذاریم .

بهترین افزونه های کش برای سرعت بخشیدن به سایت وردپرس

کش چیست ؟

کش مجموعه ای از داده های ذخیره شده موقت برای دسترسی سریع به درخواست است . در رایانه ، اطلاعات معمولا روی هارد دیسک ذخیره می شود . هنگامی که درخواست می شود ، یک کامپیوتر قبل از ارائه اطلاعات باید چندین فرآیند را اجرا کند .

ذخیره سازی این مسئله را با پردازش اطلاعاتی که اغلب درخواست شده است و سپس ذخیره آن در یک ذخیره سازی موقت یا حافظه ، حل می کند. این کار اجازه می دهد تا رایانه به سرعت به فایل دسترسی پیدا کند .

همان مفهوم ذخیره سازی همچنین می تواند توسط وب سایت های وردپرس برای بهبود عملکرد و بارگذاری وب سایت شما سریع تر استفاده شود .

شما می دانید که وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای پویا است . این بدان معنی است که هر بار که یک کاربر به وبسایت شما می آید ، وردپرس اطلاعات را از پایگاه داده استخراج می کند و سپس چند مرحله دیگر را اجرا می کند تا صفحه وب به مرورگر کاربر ارسال شود .

ذخیره سازی به سایت وردپرسی اجازه می دهد تا بسیاری از مراحل را از دست بدهد . به جای اینکه از هر فرآیند تولید تمام صفحه استفاده کنید ، افزونه ذخیره سازی خود یک نسخه از صفحه را پس از بار اول ایجاد می کند و سپس نسخه ذخیره شده را به هر کاربر بعدی منتقل می کند .

چرا کش مهم است ؟

ذخیره سازی مهم است زیرا باعث کاهش بار سرور میزبان وردپرس می شود و وب سایت شما سریعتر اجرا می شود . برای بهبود سرعت و عملکرد وردپرس شما نیاز به ذخیره سازی مناسب دارید .

وب سایت سریع تر تجربه کاربر را بهبود می بخشد و کاربران را به بازدید از صفحات بیشتر تشویق می کند . این همچنین به شما کمک می کند که تعامل بیشتری داشته باشید و کاربران وقت بیشتری را در وب سایت شما صرف کنند .

یک وب سایت سریعتر به شما کمک می کند تا از طریق جستجوی به وب سایت خود ترافیک بیشتری بدهید . گوگل به وب سایت های سریع تر کمک می کند به شما در رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو کمک کند .

به این ترتیب ، نگاهی به بهترین پلاگین های ذخیره سازی وردپرس که می توانید برای افزایش سرعت وب سایت خود استفاده کنید نگاهی می اندازیم.

۱. WP Rocket

WP Rocket بهترین افزونه کش وردپرس در بازار است . این افزونه کشویی ساده ترین و مبتکرانه ترین راه حل است که کمک بزرگی است اگر شما  شرایط فنی مورد استفاده برای گزینه های مختلف ذخیره سازی را نمی دانید .

این کار اجازه می دهد تا کاربران کش وب سایت خود را  با یک کلیک خالی کنند . این خزنده به طور خودکار صفحات وردپرس شما را برای ساختن کش ایجاد می کند . پس از آن افزونه به طور خودکار تنظیمات ذخیره سازی وردپرس توصیه می شود مانند فشرده سازی gzip، کش پنهان و پیش بارگیری کش .

WP Rocket همچنین شامل ویژگی های اختیاری است که می توانید برای بهبود کارایی آن را روشن کنید . شامل تصاویر بارگذاری ، پشتیبانی از CDN، پیش دائمی DNS، حذف و غیره است .

۲. W3 Total Cache

W3 Total Cache یکی از محبوب ترین افزونه های کش در وردپرس است. این اقزونه جامع وردپرس دارای گزینه هایی است که ممکن است برای مبتدیان در کار نوعی تهدید محسوب شود .

این شامل تمام ویژگی هایی است که شما برای راه اندازی کش به آن نیاز دارید . که شامل کش پنهان ، حافظه کششی ، فشرده سازی gzip، پشتیبانی محدودیت جزئی ، پشتیبانی از CDN و موارد دیگر است .

۳. WP Super Cache

WP Super Cache یکی دیگر از افزونه های محبوب وردپرس است . این سرویس رایگان است و توسط بسیاری از شرکت های میزبانی وب وردپرس به شدت توصیه می شود .

پلاگین WP Super Cache شامل تمام ویژگی های توصیه شده ذخیره است که شما نیاز به سرعت وب سایت خود دارید . شامل فشرده سازی gzip، کش پنهان ، پیش بارگیری کش ، پشتیبانی از CDN ، پیش بارگیری پیش ذخیره و غیره است .شامل بخش تنظیمات جامع با یک برگه جداگانه برای راه اندازی آسان است.

۴. Sucuri Firewall

Sucuri بهترین فایروال وردپرس و افزونه ی امنیتی است . به عنوان یک فایروال وب سایت ، Sucuri همراه با یک گزینه داخلی برای ذخیره محتوای وب سایت شما و فشرده سازی gzip با یک کلیک دکمه فعال است .

Sucuri بهترین فایروال وردپرس و افزونه امنیتی است . به عنوان یک فایروال وب سایت ، Sucuri همراه با یک گزینه داخلی برای ذخیره محتوای وب سایت شما و فشرده سازی gzip با یک کلیک دکمه فعال است .

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *