گستران وب

۲۵ قالب برتر هنرهای رزمی در وردپرس

آیا شما به دنبال بهترین قالب ها وردپرس برای ایجاد وب سایت هنرهای رزمی خود هستید؟ در حالی که یک وب سایت کاراته یا هنرهای رزمی ایجاد می کنید، شما نیاز به یک موضوع

آبان 5 , 1397

آیا شما به دنبال بهترین قالب ها وردپرس برای ایجاد وب سایت هنرهای رزمی خود هستید؟ در حالی که یک وب سایت کاراته یا هنرهای رزمی ایجاد می کنید، شما نیاز به یک موضوع دارید که می تواند جلسات آموزشی، رویدادها و برنامه های خود را به طور قابل توجهی نمایش دهد. در این مقاله، ما برخی از بهترین قالب های وردپرس هنرهای رزمی را که می توانید استفاده کنید، انتخاب کرده ایم

ساخت یک وب سایت هنرهای رزمی با وردپرس

وردپرس محبوب ترین سازنده وب سایت در جهان است. آسان برای استفاده و انعطاف پذیر برای ایجاد انواع وب سایت ها.

برای ساخت وب سایت هنرهای رزمی خود ، به نام دامنه و حساب میزبانی وب نیاز دارید.

به این ترتیب،به برخی از بهترین تم های وردپرس هنرهای رزمی که می توانید برای ایجاد وب سایت خود استفاده کنید نگاهی می اندازیم.

۱. Sportify

Sportify یک قالب عالی وردپرس است که به طور خاص برای وب سایت های ورزشی، تناسب اندام، یوگا و هنرهای رزمی طراحی شده است. همراه با قالب های سفارشی و بخش های زیبا برای صفحه اصلی. این بخش ها می توانند برای اضافه کردن توصیفات، نمونه کارها، خدمات، برنامه ها و موارد دیگر استفاده شوند.

این پنل گزینه های قالبسفارشی به راحتی سایت شما را سفارشی می کند.

۲. Olympic

المپیک قالب وردپرس زیبا طراحی شده برای سالن های ورزشی، باشگاه های تناسب اندام، و استودیو های هنرهای رزمی است. این بخش های ساخته شده در گالری های تصویر، لغزنده ها، خدمات و پروفایل های تیم است. المپیک شامل تقویم افزونه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نمایش کلاس های خود، برنامه، و غیره.

این طرح دارای ویجت آماده است که بدین معناست که شما می توانید به سرعت صفحه اصلی و صفحات فرود را راه اندازی کنید. این ویجت های سفارشی برای ادغام رسانه های اجتماعی مانند توییتر و نمایش مشخصات عمومی ارائه می دهد. با استفاده از بهترین پلاگین های وردپرس می توانید ویژگی های بیشتری را به موضوع اضافه کنید.

۳. Rhino

Rhino یک قالب ورزشی وردپرس است که می تواند به آسانی برای ایجاد یک وب سایت هنرهای رزمی سازگار باشد.  طرح زیبایی برای صفحه اصلی است که شامل آرم سفارشی، منوی ناوبری، نوار جستجو و لغزنده تصویر است.

در داخل شما ویدجت سفارشی، رنگ نامحدود، آیکون های اجتماعی و غیره را خواهید یافت. Rhino  از فرم اشتراک و ویژگی ها محتوای خارج پشتیبانی میکند.

۴. Energy

انرژی یک قالب قدرتمند وردپرس برای ورزش های تناسب اندام، یوگا، و استودیوهای هنرهای رزمی است. همراه با یک نوار لغزنده تصویر در صفحه اصلی و بخش های ساخته شده است برای اضافه کردن کلاس ها، رویدادها، و برنامه ها هم می توان استفاده کرد.

این دو قالب سفارشی برای هدر، قالب چند صفحه، گالری عکس و یک صفحه وبلاگ جداگانه ارائه می دهد. تنظیم و پشتیبانی ازقالب وردپرس با پیش نمایش برای دیدن تغییرات شما ساخته شده در قالب آسان است.

۵. Strong

یک قالب قوی و  مدرن وردپرس برای ورزش های یوگا و آکادمی های هنرهای رزمی است. این قالب یک تصویر پس زمینه Fullwidth،  یک منوی ناوبری زیبا را دارد. با گزینه های کشیدن و رها کردن، طراحی صفحه اصلی را آسان تر می کند.

طرح بندی موضوع از رنگ های روشن در صفحه اصلی استفاده می کند. با نصب یک نسخه ی نمایشی با یک کلیک، به سرعت سایت خود را تنظیم کرده و محتوای آن را تغییر دهید. علاوه بر این، شامل پوسته صفحه سفارشی، کد کوتاه، پشتیبانی فونت گوگل، گوگل آنالیز و ستون های چندگانه است.

۶. Motive

انگیزه قالب شیک وردپرس طراحی انعطاف پذیر برای ایجاد انواع وب سایت ها. این طرح بندی سفارشی، کشویی صفحه اصلی تمام صفحه، آرم سفارشی و منوی چسبنده را ارائه می دهد. بخش های زیبا در صفحه اصلی برای خدمات، مشتریان، اعضای تیم را دارا می باشد.

این ویژگی انواع پست سفارشی، فرمت های پست، ۲ طرح بندی مختلف و فرم تماس را دارد.

۷. Inspiro

Inspiro یکی دیگر از فالب هاب بسیار عالی برای ایجاد وب سایت هنرهای رزمی با وردپرس است. این مجموعه شامل بخش نمونه کارها برای اضافه کردن فیلم ها، تصاویر و گالری های حرفه ای خود را به کاراته می باشد. این قالب پس زمینه ویدئویی و گالری ویدیویی را در صفحه اصلی پشتیبانی می کند.

۸. Personal Trainer

مربی شخصی یک قالب وردپرس رایگان برای هنرهای رزمی و مربیان کاراته است. این قالب انعطاف پذیر و کاملا قابل تنظیم با طرح مدرن است. پس زمینه هدر سفارشی، لغزنده تصویر، پست های برجسته و ستون های چندگانه را ارائه می دهد.

این قالب با بخش های زیبا برای خدمات، توصیفات و نمونه کارها بسته بندی شده است.که شامل رنگ های سفارشی، فرمت های پست و غیره می باشد.

۹. Wellness

قالب سلامتی  وردپرس طراحی شده  برای باشگاه تناسب اندام، خدمات مربوط به بهداشت، یوگا، و وب سایت های هنرهای رزمی است. این یک طرح صفحه اصلی ویدجت است که به سرعت سایت شما را در وردپرس راه اندازی می کند.

همراه با ویجت های سفارشی، طرح های رنگ نامحدود و تمیز کننده قالب زنده با گزینه های پیشرفته. Wellness دارای پشتیبانی WooCommerce کامل است که به این معنی است که شما می توانید به راحتی یک فروشگاه آنلاین  شروع کنید.

۱۰. Crossfit

Crossfit یک قالب وردپرس حرفه ای و مدرن برای تناسب اندام، ورزشگاه ها و وب سایت های هنرهای رزمی است. با برنامه Ajax طراحی شده برای نمایش کلاس های خود، برنامه های آموزشی و رویدادها  به کار می آید. این بخش های آماده برای نمونه کارها، خدمات، توصیفات، مکان ها و موارد دیگر را دارد.

تم پشتیبانی از ۱ کلیک نسخه یاب محتوا نصب و گزینه های سفارشی نامحدود به راحتی وب سایت هنر رزمی خود را ایجاد کنید. ویژگی های بیشتر شامل آرم سفارشی، گزینه های رنگ، بیش از ۶۰۰ فونت گوگل، کد کوتاه و ستون های فرعی نامحدود است.

۱۱. Landing

Landing یک قالب چند منظوره وردپرس است که می تواند برای طراحی یک وب سایت هنرهای رزمی استفاده شود. همراه با Themify سازنده صفحه است که باعث می شود فوق العاده آسان برای اضافه کردن ویژگی های با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن باشد. این شامل صفحات داخلی، سبک هدر و اثرات پس زمینه اختلاف منظر است.

قالب آسان برای راه اندازی و ارائه بخش های آماده به نمایش رویدادها، نمونه کارها و خدمات است. این پشتیبانی کامل تجارت الکترونیک، ادغام MailChimp و گزینه های تم قدرتمند است.

۱۲. Listee

Listee یک موضوع دایرکتوری تجاری وردپرس است که می تواند برای اضافه کردن لیست ها و مکان های استودیوهای هنرهای رزمی استفاده شود. این یک طراحی زیبا و مدرن با فیلترهای جستجوی انعطاف پذیر برای فهرست کاربران است.از سازنده صفحه Elementor برای کشیدن و رها کردن ویژگی ها در صفحات شما پشتیبانی می کند.

برای سفارشی سازی آسان، رنگ های سفارشی، پوسته ها و قابلیت های ظاهری را ارائه می دهد. پانل گزینه های تم با تنظیمات اضافی برای طراحی و ظاهر می آید، بنابراین شما می توانید تجربه کاربر بهتر در سایت خود ایجاد کنید.

۱۳. Gymmy

Gymmy یک قالب وردپرس است که به طور خاص برای ورزش تناسب اندام، ورزشکاران و متخصصان هنرهای رزمی طراحی شده است. با طرح بندی صفحات متعدد می توان آن را در صفحات اصلیاستفاده کرد. این شامل یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن، کشویی تصویر و سیستم رزرو وقت است.

در داخل شما همچنین گزینه های رنگ را برای اضافه کردن رنگ انتخابی خود خواهید یافت. کاملا از WooCommerce پشتیبانی می کند و می تواند برای ایجاد وب سایت های چند زبانه با استفاده از WPML استفاده شود.

۱۴. TheWest Pro

TheWest Pro موضوع برتر وردپرس برای مشاوران تناسب اندام، یوگی ها و کارشناسان هنرهای رزمی است.  این قالب  انعطاف پذیری عالی را با ویژگی های قدرتمند مانند ادغام رسانه های اجتماعی، نقشه مکان ها، پشتیبانی فرم تماس و قالب های گالری تصاویر ارائه می دهد.

TheWest Pro به همراه گزینه های پیشرفته سفارشی سازی به راحتی وب سایت هنرهای رزمی خود را راه اندازی می کند. این پشتیبانی از ۵ طرح رنگ، کد کوتاه سفارشی، و طرح بندی چند صفحه است.

۱۵. Core Fitness

Core Fitness یکی دیگر از قالب های رایگان وردپرس با طراحی مدرن و شیک است که می تواند برای ایجاد تناسب اندام، ورزشگاه، و یا وب سایت هنرهای رزمی استفاده می شود. این یک فرم انتصاب داخلی برای مدیریت رزرو آنلاین است. این بسته با بخش های آماده شده برای اضافه کردن توصیفات، خدمات و موارد دیگر بسته بندی می شود.

قالب آسان برای نصب و پشتیبانی از WooCommerce. این قالب به طور کامل برای عملکرد و سرعت برای یک تجربه کاربری بهتر بهینه شده است.

۱۶. Indigo

Indigo یک قالب کامل وردپرس برای ایجاد انواع وبلاگ ها و وب سایت ها است. همراه با محتوای نسخه ی نمایشی به سرعت پیش نمایش از وب سایت هنرهای رزمی خود را ارائه می دهد. این قالبانعطاف پذیر و آسان برای راه اندازی است.

۱۷. Good Health

همانطور که از نام آن مشخص است، Good Health یک قالب رایگان وردپرس مناسب برای خدمات بهداشتی، باشگاه های تناسب اندام، سالن های ورزشی، استودیو یوگا و آکادمی های هنرهای رزمی است. همراه با ۲ سربرگ که در آن شما می توانید آرم سفارشی، منوی ناوبری، آیکون های به اشتراک گذاری اجتماعی، اطلاعات کسب و کار، و غیره را نمایش دهید.

علاوه بر این، فرمت های پست، رنگ های سفارشی، گزینه های تم پیشرفته و طرح بندی  را در صفحه اصلی پیدا خواهید کرد. این  قالب همچنین زیبایی های برجسته خود را به نمایش می گذارد.

۱۸. Active Sports

قالب ورزش های فعال یکی دیگر از قالب های وردپرس مدرن است که به طور خاص برای ورزش، تناسب اندام، ورزشگاه، یوگا، و وب سایت های هنرهای رزمی طراحی شده است. این یک پس زمینه ویدئویی تمام صفحه با اثرات تغییر پارازاکس در صفحه اصلی پشتیبانی می کند. در بالای آن، شما می توانید یک پیام خوش آمدید و تماس بگیرید به دکمه اقدام.

همراه با نمونه کارها قابل فیلتر کردن، پشتیبانی از کد کوتاه و تایپوگرافی زیبا است. این بخش های ساخته شده است تا خدمات شما، پست های وبلاگ، کلاس ها و موارد دیگر را نمایش دهد.

۱۹. Ultra

ultra یک قالب شیک و حرفه ای وردپرس است که می تواند برای ایجاد وب سایت هنرهای رزمی خود استفاده شود. دارای چندین وب سایت آماده آماده است که به این معنی است که شما می توانید یک طرح مناسب با نیازهای شما را انتخاب کنید. طرح بندی های پیش ساخته کاملا انعطاف پذیر و قابل تنظیم برای اضافه کردن ویژگی های خود هستند.

۲۰. IronMass

IronMass یک تم وردپرس است که برای ورزشگاههای ورزشی، باشگاههای یوگا، تناسب اندام و استودیوهای هنرهای رزمی طراحی شده است. این قالب یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن برای راه اندازی سریعتر از سایت شما است. IronMass یک مدیر انتصاب برای برنامه ریزی کلاس ها و جلسات آموزشی دارد.

این شامل ویدجت های سفارشی، طرح های رنگی و چندین گزینه تم پیشرفته است. برای مدیریت کلاس های کاراته، آن را یک پلاگین جدول زمانی، بخش ساعت کاری، نقشه مکان و یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی ارائه می دهد.

۲۱. ClubFitness

قالب تناسب اندام یک تم وردپرس رایگان با رویکرد  جدید از نظر طراحی و قابلیت است. این ویژگی های ساخته شده در بخش برای نمونه کارها، خدمات، توصیفات، و پست های برجسته است. این هدر پهنای باند با آرم سفارشی، اسلحه، تصویر پس زمینه، و منوی ناوبری دارد.

تم دارای رنگ های جسور و روشن در صفحه اصلی و صفحات فرود است. شما به راحتی می توانید رنگ ها را با استفاده از customizer تم زنده ویرایش کنید.

۲۲. Vimes

Vimes یک قالب وردپرس زیبا و همه جانبه است که برای تناسب اندام، خدمات بهداشتی، ورزشگاه ها و وب سایت های هنرهای رزمی ساخته شده است. این یک طرح ویدئویی است که به راحتی صفحه اصلی را تنظیم می کند. ظاخر آن با یک نوار لغزنده محتوای برجسته، پیام خوش آمدید، و تماس بگیرید است

برخی از ویژگی های مفید دیگر شامل پشتیبانی از چارچوب انعطاف پذیر، قالب نمونه کارها، ویدجت سفارشی، پست سفارشی و پشتیبانی چند زبانه با WPML است.

۲۳. Split

Split یکی دیگر از تم های مدرن وردپرس است که بر اساس پیمایش صاف split که باعث می شود انتخاب قابل توجهی برای وب سایت شما باشد. طرح بندی پیمایش تقسیم بندی شده ساخته شده است که باعث تنظیم آن می شود. این به شما اجازه می دهد که طرح بندی نوار کناری را فعال / غیر فعال کنید تا محتوای پست خود را به وضوح نمایش دهد.

این مجموعه نمونه کارها با فیلتر پست، طرح های سنگ تراشی، پیمایش بی نهایت، و… را پشتیبانی می کند. همچنین شامل ۹ پوسته رنگی، یک ظاهر سبک و پشتیبانی WooCommerce است.

۲۴. Lifestyle Pro

 

Lifestyle Pro یک قالب حق بیمه و سبک وردپرس است که به زیبایی طراحی شده برای تناسب اندام، خدمات بهداشتی، ورزشگاه ها و وب سایت های هنرهای رزمی است ویژگی های مختلف ویجت را در صفحه اصلی به راحتی کشیدن و رها کردن است.

این با قالب گزینه های پیشرفته که باعث می شود سفارشی سازی فوق العاده آسان و انعطاف پذیر است. این ادغام تجارت الکترونیک و یک نوار کناری زیبا است.

۲۵. Meridian Fitness

Meridian Fitness یک طرح حرفه ای وردپرس است که به طور خاص برای تناسب اندام، ورزشگاه ها و وب سایت های هنرهای رزمی طراحی شده است.  یک نوار لغزنده پس زمینه fullwidth را در صفحه اصلی با آرم سفارشی، منوی ناوبری، آیکون های اجتماعی، پیام خوش آمدید و دکمه های اقدام به تماس می دهد. این شامل بخش های داخلی برای اضافه کردن برنامه ها، جلسات آموزشی، اعضای تیم و نمونه کارها است.

این ویژگی اثرات اختلاف منظر، ویدجت های سفارشی، گزینه های رنگ نامحدود، قالب پست آماده شده و غیره است. برای ویرایش آسان، می توانید از سفارشی سازی وردپرس با پیش نمایش استفاده کنید.

ما امیدواریم که این مقاله به شما در پیدا کردن بهترین قالب وردپرس هنرهای رزمی کمک کند.

۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *