• واحد پشتیبانی : 01154238985

قرار دادن خودکار یک تصویر شاخص از عکس بنداگشتی

دسته‌بندی‌ها: آموزش وردپرس نوشته شده در 13 تیر 1396 بازدید : 932

خوب دیگه داره کم کم مد میشه که در سایت هایی مثل سایت ما !! چند خط اول هر نوشته بعلاوه یک عکس بندانگشتی به عنوان تصویر شاخص که به صورت خودکار از اولین عکس مطلبتون درست میشه نمایش داده میشه و برای دیدن همه ی نوشته و عکس بزرگتر و مابقی عکس ها به ادامه مطلب میرین.خوب من امروز قصد دارم که طریقه گذاشتن اون عکس بند انگشتی را که به صورت خودکار هم هست با استفاده از دوپلاگین که در ادامه نام می برم آموزش بدم.با ما باشید.

دو افزونه get the image و post plugin library وردپرس

ابتدا باید دو افزونه get the image و post plugin library رو برای وردپرس دانلود کنید .

تنظیم اندازه عکس بند انگشتی

به قسمت تنظیمات وردپرس خود رفته و به رسانه رفته.سپس در خط دوم فکر کنم اندازه عکس بند انگشتی را نوشته (من خودم در صفحه اول سایتم از پهنا ۳۱۰ در ارتفاع ۱۵۰ استفاده می کنم).

قرار دادن عکس بندانگشتی در صفحه اول سایت

با انجام دادن مراحل بالا شما با قرار دادن عکس در مطلب تازتون به صورت خودکار از اولین عکسی که آپلود کردین در اندازه ی که خوده شما تعیین کردید یک عکس بندانگشتی درست می کند و به نمایش می گذارد.برای این کار به کد زیر نیاز دارید.

به چند نکته دقت کنید!! ۱-هر کجا که دوست دارید این عکس به نمایش دربیاد این کدو در قالبتون جای بدید. ۲-اگر عکسی در مطلب خود نداشتید به صورت پیشفرض یک عکس (که تو این کد آدرس تصویر پیشفرض من هستش) قرار میده.اونو خودتون عوض کنید اگر دوست داشتید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

حال خوب

    محبوب ترین ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
  • متاسفیم , هیچ پستی پیدا نشد.