گستران وب

استفاده از رسانه های اجتماعی برای افزایش ایمیل مشترکین

رسانه های اجتماعی یکی از شگفت انگیزترین سیستم عامل ها برای جذب بازدید کننده و تبدیل آنها به دنبال کنندگان و مشترکین هستند. اگر هنوز از رسانه های اجتماعی به عنوان بخشی از استراتژی ساخت لیست خود استفاده نکرده اید ،این مقاله لیستی کاملی از راه های رشد لیست ایمیل ،با استفاده از پروفایل های رسانه های اجتماعی به شما نشان می دهد.راههایی که آسان و سریع شما را به اهداف مورد نظر راهنمایی خواهند کرد.

ژانویه 19 , 2020

رسانه های اجتماعی یکی از شگفت انگیزترین سیستم عامل ها برای جذب بازدید کننده و تبدیل آنها به دنبال کنندگان و مشترکین هستند. اگر هنوز از رسانه های اجتماعی به عنوان بخشی از استراتژی ساخت لیست خود استفاده نکرده اید ،این مقاله لیستی کاملی از راه های رشد لیست ایمیل ،با استفاده از پروفایل های رسانه های اجتماعی به شما نشان می دهد.راههایی که آسان و سریع شما را به اهداف مورد نظر راهنمایی خواهند کرد.

شاید پرسیده شود رسانه های اجتماعی مهمترند یا ایمیل ؟

در مورد این که رسانه های اجتماعی نسبت به هر سیستم عامل دیگری که وجود دارد ، جذاب تر و تعاملی هستند ، هیچ انکاری وجود ندارد. اما مهم نیست که این سیستم عامل ها چقدر قدرتمند باشند ، هیچ چیزی از قدرت  لیست ایمیل شما بالاتر نیست. دلایل مختلفی برای آن وجود دارد.

.بهتر ROI

بازاریابی ایمیل بسیار مقرون به صرفه است. گفته می شودبرای هر 1 دلار خرج شده ، بازاریابی از طریق ایمیل 38 دلار در عوض تولید می کند.  در مورد رسانه های اجتماعی اینگونه نیست. بیش از نیمی از بازاریابانی که از رسانه های اجتماعی به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی خود استفاده می کنند  اعتقاد دارند که هر چقدر هم که برای تلاش های بازاریابی خود در این سیستم عامل ها هزینه کنید ، بازدهی آن در مقایسه با ایمیل  تقریباً  هیچ است.

مالکیت

شما و فقط شما لیست ایمیل خود را دارید. از طرف دیگر ، در صورت ایجاد تغییر در خط مشی ، ممکن است تمام مخاطبین شما ناپدید شوند. علاوه بر این ، این سیستم عامل ها حق دارند حساب شما را بدون اطلاع قبلی حذف یا به حالت تعلیق در آورند.

خبر خوب این است که شما می توانید با استفاده از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی یک لیست ایمیل واقعا قدرتمند و طولانی بسازید. اما برای انجام این کار در اصل به 3 مورد نیاز خواهید داشت:

وب سایت یا وبلاگ
یک نرم افزار بازاریابی ایمیل
یک نرم افزار نسل سرب

نحوه استفاده از رسانه های اجتماعی  برای رشد لیست ایمیل :

1. از تبلیغات فیس بوک برای تبلیغ لیست خود با پیشنهادات ویژه استفاده کنید

به طور کلی ، کاربران ترجیح نمی دهند آدرس های ایمیل خود را به اشتراک بگذارند ، مگر اینکه مبلغی با ارزش به آنها ارائه دهید. این مبادله به عنوان انگیزه ای است که شما در ازای آدرس های ایمیل خود به مشتریان بالقوه ارائه می دهید.

از نظر بازاریابی ، آنها به عنوان آهنرباهای سرب شناخته می شوند. آنها معمولاً به صورت بارگیری دیجیتالی هستند. این می تواند یک PDF ، یک کتاب الکترونیکی ، لیست سفید ، فیلم ها یا هر چیز دیگری باشد.

ترفند در اینجا رسیدن به مخاطبی هدفمند است که مایل به پاسخگویی به آهنربای سرب شما هستند. این امکان وجود یک لیست محکم تر و قدرتمندتر را افزایش می دهد. برای به دست آوردن بهترین نتیجه ، می توانید یک صفحه فرود یا پست وبلاگ خود در وب سایت خود ایجاد کنید که از آهنربای سرب شما با استفاده از OptinMonster استفاده می کند.

ساخت لیست ایمیل **** پس از اتمام یک آگهی در فیس بوک ایجاد کنید و پیشنهاد خود را نمایش دهید. تبلیغات خود را به صفحه فرود که ایجاد کرده اید پیوند دهید. بنابراین وقتی کاربران روی این تبلیغ کلیک می کنند ، آنها به طور خودکار به صفحه فرود شما هدایت می شوند که می توانند با ارسال آدرس ایمیل خود ، پرونده را بارگیری کنند.

2. محتوای دروازه دار را از طریق متوسط تبلیغ کنید

اگر قبلاً از Medium استفاده کرده اید ، می دانید که این یک بستر نوشتاری است که می توانید محتوای خود را به اشتراک بگذارید. اگر می خواهید برخی از دنبال کنندگان خود را به وب سایت شخصی خود هدایت کنید ، یک بستر عالی است که می توانید از آن استفاده کنید.

در اصل شما فقط معرفی مطلب خود را در Medium منتشر می کنید و سپس برای کاربرانی که می خواهند کل پست را بخوانند پیوندی را در وب سایت خود قرار می دهید. کاربران علاقه مند برای دستیابی به منبعی که در اصل مقاله منتشر شده است از لینک استفاده می کنند.

سپس می توانید در سایت خود از یک فرم ضبط سرب استفاده کنید و از کاربرانتان بخواهد در صورت تمایل به دسترسی به کل پست ، آدرس ایمیل خود را ارسال کنند.

 

3. Giveaways را در وب سایت خود اجرا کنید

اگر می خواهید لیست ایمیل شما با سرعت نمایی رشد کند ، سعی کنید یک تحویل در سایت خود داشته باشید. مردم عاشق چیزهای رایگان هستند و دانستن اینکه شما در حال اجرا هستید ، مطمئناً فوراً افراد را جذب خواهید کرد. و مطمئناً آنها نمی توانند آدرس های ایمیل خود را برای هدیه رایگان مبادله کنند.

rafflepress-wordpress-Giveaway-plugin افزونه

 

  4. کارت را به کانال YouTube خود اضافه کنید

اگر کانال YouTube دارید ، می توانید کارت های پایان لینک شده به ویدیوهای خود اضافه کنید.

5- به صورت زنده در اینستاگرام بروید

اگر اکانت اینستاگرام دارید چرا از آن استفاده نمی کنید تا آدرس ایمیل دیگری در لیست خود قرار بگیرید. بهترین راه برای انجام این کار ، زندگی مستقیم در اینستاگرام است. هنگامی که این کار را انجام می دهید ، فیلم های شما در داستان های شما نیز ظاهر می شوند و طرفداران شما می توانند در زمان واقعی با شما تعامل داشته باشند. اما این داستان ها بعد از 24 ساعت ناپدید می شوند و دیگر در دسترس بازدید کنندگان نیستند.

این روش اینستاگرام برای ایجاد احساس فوریت برای ویدیوهای آنها است. به هر کجا که مستقیم بروید ، همه دنبال کنندگان شما فوراً به شما اطلاع داده می شوند و می توانند برای دیدن آنچه پخش می کنید وارد شوید.

بنابراین می توانید از این داستانها برای:

اطلاعیه های بزرگ
مسابقات اجتماعی
پرسش و پاسخ

برای استفاده از این داستانها برای رشد لیست ایمیل خود ، فراموش نکنید که یک تماس برای اقدام (“پیوند در زندگی نامه ،” هر کسی؟) را شامل کنید ، و مردم را ترغیب به اقدام فوری کنید. سپس می توانید CTA خود را به یک صفحه فرود وصل کنید که در آن می توانید آدرس های ایمیل آنها را جمع کنید.

6. با تاثیر گذار رسانه های اجتماعی همکاری کنید

یک تأثیرگذار در رسانه های اجتماعی کسی است که به دلیل دانش و تخصص خود در یک صنعت خاص ، اعتبار خود را در رسانه های اجتماعی برقرار کرده است. آنها معمولاً طرفداران زیادی دارند (مخاطب) و به راحتی می توانند دیگران را ترغیب کنند که بر اساس اعتبار و دستیابی به آنها اقدام کنند.

بنابراین ، با تأثیرگذار اجتماعی همکاری کنید و از آنها بخواهید که تجارت خود را ارتقا دهند. در ضمن انجام این کار می توانید از آنها بخواهید که پیوند خود را به صفحه فرود خود اضافه کنند که به کاربران نیاز دارد آدرس های ایمیل خود را ارسال کنند.

7. تبلیغات تبلیغات توییتر را اجرا کنید

توییتر یک بستر عالی برای ایجاد و رشد شبکه حرفه ای شماست. و در صورت استفاده صحیح می تواند یک بستر شگفت انگیز برای تولید سرب باشد.

در نظر گرفتن توییتر برای تکمیل تلاشهای ارگانیک خود با برخی از تبلیغات پرداختی می تواند یک ایده برجسته برای رشد سریع لیست ایمیل شما باشد. با ایجاد تبلیغات توییتر ، می توانید به راحتی توییتهای خود را برای کاربرانی که از شما پیروی نمی کنند قابل مشاهده باشد.

اگر می خواهید برای کسب و کار تازه کار خود راه اندازی کنید ، این راهی بسیار مفید برای ارتقاء مشاغل شما است. برای سهولت در به اشتراک گذاشتن مطالب خود در Twitter ، می توانید جعبه های توییت در پست ها و صفحات وردپرس خود را اضافه کنید.

8. Bios توییتر خود را بهینه کنید

در پروفایل توییتر خود یک زیستی تولید سرب ایجاد کنید. یک زیستی خوب می تواند فوراً مردم را جذب کرده و آنها را از پروفایل توییتر خود درست به وب سایت کسب و کار شما منتقل کند. اما سوال اینجاست که چه چیزی باعث ایجاد بیو توییتر خوب می شود؟

برای ایجاد یک بیوگرافی قوی توییتر ، باید:

خودتان را معرفی کنید
برخی از ابعاد شخصیتی خود را نشان دهید
کلمات کلیدی مناسب را درج کنید
دنبال کنندگان را به عمل فراخوانید
پیوندهایی به حساب یا وب سایت های دیگر خود اضافه کنید
هشتگ قوی اضافه کنید

9. از پیکسل Retargeting / Remarketing پیکسل استفاده کنید

پیکسل بازخورد فیس بوک هنگام فرود در سایت شما ، کوکی را به مرورگر بازدید کنندگان شما اضافه می کند. وقتی این کاربر در فیس بوک است ، می توانید با یک آگهی سفارشی ، آن دسته از کاربران را هدف قرار دهید.

شما می توانید با نصب Facebook Remarketing / Retargeting Pixel در سایت وردپرس خود این کار را انجام دهید. پس از اتمام ، می توانید بهینه سازی تبلیغات فیس بوک خود را برای تولید سرب آغاز کنید.

10. سرب آهنربای خود را در توییتر قرار دهید

توییتر گزینه ای برای پین کردن صدای جیر جیر به نمایه شما ارائه می دهد. با پین کردن صدای جیر جیر ، می توانید آن را به بالای نمایه خود بچسبانید. بنابراین هر کسی که از نمایه شما بازدید می کند ، ابتدا این صدای جیر جیر خاص را مشاهده می کند.

برای این منظور می توانید از آهنربای سرب خود استفاده کنید. فقط کافی است در مورد آن با پیوند به یک صفحه فرود صدای جیر جیر کنید که کاربران شما نیاز به ثبت نام دارند و سپس آن را به پروفایل خود وصل کنید. این توییت های دارای پین از دید بالاتری برخوردار هستند که در نهایت باعث افزایش لیست ایمیل شما می شود.

11. به صورت بصری آهنربای سرب خود را در هدر توییتر خود برجسته کنید

اگرچه توییتر خط مشی شخصیت محدودی دارد اما محدودیتی برای تعداد کلماتی که در تصویر عنوان استفاده می کنید وجود ندارد. برای برجسته کردن آهنربای سرب خود و ایجاد هدایت بازدید کنندگان از سایت خود اقدام به ایجاد یک تصویر سربرگ جذاب کنید.

همچنین URL را به صفحه فرود که فرم optin برای جمع آوری آدرس های ایمیل است ، اضافه کنید. بنابراین هر وقت شخصی به پروفایل شما مراجعه کند ، فوراً متوجه هدر شما خواهد شد و احتمالاً تلاشهایی برای بازدید از سایت شما انجام خواهد داد.

12. میزبان نمایش زنده فیس بوک

درست مانند داستانهای اینستاگرام شما ، فیس بوک همچنین به شما امکان می دهد تا داستان ها را ارسال کرده و در زمان واقعی با بینندگان خود تعامل داشته باشید شما می توانید برای کاربران خود میزبان نمایش و سپس درباره محصول خود میزبان باشید که به زودی پخش می شود. در جعبه توضیحات ، پیوندی را به صفحه فرود بگذارید که می تواند صفحه به زودی باشد. در صفحه فرود ، یک فرم ثبت نام اضافه کنید تا کاربران بتوانند در لیست مشترک شوند.

بنابراین  موارد دوازده گانه فوق  می تواند در مورد استفاده از رسانه های اجتماعی برای رشد مشترکان ایمیل شما مفید باشد. وامیدواریم  این نوشتار توانسته باشد شما خواننده محترم را در این زمینه راهنمایی کرده باشد.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

https://www.gostaranweb.com

پس از سی سال کار در مدرسه و دنیای پر راز و رمز تعلیم و تربیت ،در ایام بازنشستگی با علاقه ای که به مطالعه علوم جدید داشتم با سایت گستران وب آشنا شدم. این آشنایی دریچه افکارم رابه سمت دنیای تازه ای از علوم گشود. دنیایی که ابزارهای بهتری را برای زندگی راحت تر در اختیارمان می گذارد.لذا مصمم شدم روزگار باقی مانده از عمر را در این مسیر طی کنم و حاصل تحقیقات و مطالعاتم را در اختیار دیگران بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *