11 مورد از بهترین راه حل های تجزیه و تحلیل برای کاربران وردپرس

11 مورد از بهترین راه حل های تجزیه و تحلیل برای کاربران وردپرس

آیا شما به دنبال بهترین راه حل های تجزیه و تحلیل برای سایت وردپرس خود هستید ؟ تجزیه و تحلیل وب سایت به شما اجازه می دهد تا یاد بگیرند که تعداد بازدیدکنندگان به وب سایت شما از چه جایی می آیند و چه کاری در سایت شما انجام می دهند . در این مقاله ، ما بهترین راه حل های تجزیه و تحلیل برای کاربران وردپرس را انتخاب کرده ایم .

11 مورد از بهترین راه حل های تجزیه و تحلیل برای کاربران وردپرس

چرا برای وب سایت وردپرس خود نیاز به تجزیه و تحلیل دارید ؟

تجزیه و تحلیل وب سایت به شما کمک می کند بینش دقیق از بازدید کنندگان وب سایت خود داشته باشید . در اینجا فقط چند چیز است که می توانید از تجزیه و تحلیل وب سایت خود یاد بگیرید :

  • تعداد بازدیدکنندگان از وب سایت شما .
  • کدام منابع به شما ترافیک ارسال می کنند ؟ به عنوان مثال ، موتورهای جستجو ، رسانه های اجتماعی ، تبلیغات و یا لینک های ارجاع .
  • محبوب ترین صفحات شما کدام صفحات است ؟
  • کاربران زمانی که در وب سایت شما هستند چه کاری را انجام می دهند ؟

یک راه حل تجزیه و تحلیل خوب وردپرس این ایت که تمام این داده ها را در یک گزارش ارائه می دهد . این به شما این امکان را می دهد تا در مورد وب سایت خود تصمیمات آگاهانه بگیرید که در نهایت به شما کمک می کند تا ترافیک ، مشتریان و فروش بیشتری کسب کنید .

به این ترتیب ، اجازه دهید نگاهی به بهترین راه حل های تجزیه و تحلیل برای وردپرس بیندازیم .

1. MonsterInsights

MonsterInsights بهترین راه حل تجزیه و تحلیل برای سایت وردپرس شماست . اجازه می دهد تا شما به راحتی تجزیه و تحلیل گوگل را در وردپرس نصب کنید و یک گزارش مفید به شما در داشبورد وردپرس نشان می دهد .

این یک داشبورد آمار وب سایت در ناحیه مدیریت وردپرس شماست که منابع ترافیک را نشان می دهد . MonsterInsights همچنین رتبه بندی مقالات، صفحات و موارد دیگر را نمایش می دهد ، بنابراین شما می توانید رفتار کاربر را بهتر درک کنید و کسب و کار خود را با اعتماد به نفس بیشتری پیش ببرید .

2. ExactMetrics

ExactMetrics (Google Analytics Dashboard for WP) یکی از افزونه های Google Analytics برای وردپرس است . بسیاری از مبتدیان Google Analytics گزارش را کمی درک می کنند . ExactMetrics باعث می شود آنها را آسان درک و نشان دهد گزارش های زیبا در داخل منطقه مدیریت وردپرس .

این شامل گزارش های جمعیت شناختی ، ردیابی پیوندهای پیشرفته ، ردیابی لینک وابسته ، گزارشات زمان واقعی و غیره است .

3. Google Analytics

گوگل آنالیز محبوب ترین راه حل تجزیه و تحلیل در دسترس است . این برنامه رایگان است و می تواند به آسانی در وردپرس با استفاده از افزونه هایی که در بالا ذکر شد نصب شود . با این حال ، شما همچنین می توانید آن را مستقیما با اضافه کردن کد در سایت خود نصب کنید .

شما می توانید از یک حساب واحد برای نصب آن بر روی وب سایت های مختلف استفاده کنید و تمام گزارش های خود را در یک داشبورد مشاهده کنید.

این نه تنها تعداد بازدیدکنندگان را نشان می دهد بلکه با گزارش های پیشرفته می توانید لینک ها را پیگیری کنید ، آزمایش A / B انجام دهید ، پیگیری ارتباط با کاربر ، گرفتن اطلاعات بینندگان در مورد زمان واقعی و غیره .

4. KISSmetrics

KISSmetrics یک سرویس بهینه سازی و تجزیه و تحلیل و تبدیل است . در حالی که MonsterInsights و Google Analytics به شما می گویند که در سایت شما چه چیزی اتفاق می افتد ، KISSmetrics به شما می گوید که چه کسی چه کاری را انجام می دهند .

این افزونه راحتی با استفاده از افزونه KISSmetrics برای وردپرس ادغام می شود . شما می توانید یک کاربر را پیگیری کنید و ببینید چه اتفاقی در طول زمان صرف شده در سایت شما انجام شده است .

KISSmetrics برای وب سایت های بزرگ تجارت الکترونیک عالی است و به ردیابی کاربر مبتنی بر رویدادها / محصولات کمک می کند .

5. WP Power Stats

WP Power Stats یک افزونه وردپرس بسیار عالی است که اطلاعات آماری را در مورد نمایش صفحات ، انواع دستگاه هایی که از سایت شما بازدید می کنند ، منابع ارجاع ، سیستم عامل و موارد دیگر ارائه می دهد . این کار به شما اجازه می دهد تاا کاربران خود تحت نظر داشته باشید و برای پیشرفت کسب و کار خود آن ها را تجزیه و تحلیل کنید .

بر خلاف گوگل آنالیز که اطلاعات تجزیه و تحلیل را در سرورهای گوگل ذخیره می کند ، WP Power Stats اطلاعات ردیابی و داده های تجزیه و تحلیل را در حساب میزبانی وردپرس ذخیره می کند . این به این معنی است که پایگاه داده وب سایت شما واقعا بزرگ می شود و منجر به افزایش حجم نسخه پشتیبان و احتمال افزایش سرعت وب سایت می شود .

6. WP Statistics

WP Statistics یک افزونه تجزیه و تحلیل وردپرس برای سایت شما است . این آمار ردیابی را با نمودارهای ساده در منطقه مدیریت وردپرس خود نمایش می دهد .

این افزونه به دنبال ردیابی از موتورهای جستجو مانند گوگل ، بینگ ، یاهو ، یندکس و غیره کمک می کند . شما می توانید نقش های کاربر را برای نمایش این آمار در داشبورد وردپرس مدیریت کنید .

آمار WP به شما امکان می دهد اطلاعات را با توجه به نسخه های مرورگر ، کشور بازدید کننده، کلمات کلیدی جستجو، IP ها ، صفحات و موارد دیگر فیلتر کنید . همچنین می تواند به صورت خودکار گزارشات را برای تمام آمارها ارسال کند .

7. Crazy Egg

Crazy Egg به شما نشان می دهد که بازدید کنندگان شما در حال آمدن به سایت شما هستند . این تکنولوژی heat-mapping نامیده می شود و به شما اجازه می دهد تا تجسم کنید که کاربران چگونه با وب سایت شما ارتباط برقرار می کنند .

به غیر از heat-mapping ، به شما نشان می دهد که کاربران چگونه صفحات شما را مرور می کنند ، بنابراین می توانید محتوای وب سایت خود را تجزیه و تحلیل کنید . ابزار Confetti اجازه می دهد تا شما به تقسیم کلیک ارجاع ، منابع ، واژه های جستجو ، و غیره بپردازید .

این ابزار تست A / B را برای انتخاب رنگ ، فونت و تصویر مناسب بر اساس آمار کاربر ارائه می دهد . این به شما کمک می کند تا اقدامات محرمانه ای را برای طراحی وب سایت و صفحات لندینگ خود ایجاد کنید .

8. Mixpanel

Mixpanel به شما کمک می کند ردیابی رویداد در زمان واقعی برای کمپین های خود را اضافه کنید که برای وب سایت ها و همچنین برنامه های تلفن همراه در دسترس است . این مورد  شما کمک می کند با استفاده از ارسال اعلان ها و ایمیل کاربران خود آن ها را حفظ کنید .

این همچنین به شما اجازه می دهد تا فانکشن های خود را برای ردیابی مشتریان و افزایش تبدیل ها ایجاد کنید . قیمت گذاری بر اساس اقداماتی است که افراد در سایت / برنامه شما انجام می دهند، بنابراین این می تواند بالاتر از انتظار شما باشد.

9. Matomo

Matomo یک راه حل تجزیه و تحلیل منبع باز خود میزبانی برای وب سایت شما است . که دارای نسخه حرفه ای و میزبانی ابر نیز است .مواردی که Matomo ارائه می دهد بینش کاربر محور ، حفاظت از داده ها ، گزارش های سفارشی و تجزیه و تحلیل گسترده و غیره است .

شما می توانید آن را در سطح سازمانی استفاده کنید . تیم پشتیبانی Matomo به طور فعال به پیکربندی پلت فرم تجزیه و تحلیل در سایت شما کمک می کند .Matomo دارای برنامه تلفن همراه است که می تواند آمار را روی گوشی شما نمایش دهد .

10. Woopra

Woopra یکی دیگر از راه حل های تجزیه و تحلیل وب است که ارائه آمار در زمان واقعی و آهنگ کاربران به سطح فردی است . که تمرکز بر روند مشتری، حفظ، تقسیم بندی و موترد بیشتری را دارد . Woopra دارای یک افزونه وردپرس است که ادغام را آسان می کند.

11. Jetpack

Jetpack توسط WordPress.com آمار پایه در داشبورد وردپرس شما نمایش داده می شود . شما می توانید از این افزونه در هر سایت وردپرس خود میزبانی برای پیگیری بازدید کنندگان خود استفاده کنید .

این گزینه رایگان برای استفاده و گزینه مناسب برای وبلاگهای کوچک است که گزارشات ترافیکی ساده و آسان را می توانند به دست آورند . برای اتصال وب سایت به سرورهای WordPress.com و اجرای Jetpack در سایت خود، به یک حساب کاربری WordPress.com رایگان نیاز خواهید داشت.

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند بهترین راه حل های تجزیه و تحلیل برای وردپرس را پیدا کنید.همچنین توصیه می کنیم با کلیک بر روی این متن از آموزش های رایگان دیگر ما دیدن فرمایید .

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجموعه گستران وب هدف مشخصي دارد و اعضاي تيم براي آن شب و روز تلاش ميکنند . آشنايي کاربران با دنياي متن باز وردپرس و راه اندازي کسب و کارها در بستر وردپرس يکي از اهداف هاي اصلي مجموعه گستران وب است . ارائه آموزش با کيفيت و محصولات اورجينال براي کاربران وردپرسي براي مجموعه شعار نيست بلکه يک هدف است .

با ما همراه باشید

اطلاع از تخفیف و محصولات جدید

مشاوره رایگان : 01154213057 ,
آدرس دفتر :مازندران ، تنکابن ، میدان هفت تیر ، مجتمع فردوسی ، طبقه م واحد 29
تمامي حقوق اين وبسايت به گروه گستران وب متعلق مي باشد و هر گونه کپي برداري پيگرد قانوني دارد !
ارائه شده توسط تیم گستران وب
ارائه خدمات طراحی و پشتیبانی سایت به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیران هستیم

دریافت مشاوره رایگان

011-54213057
خدمات مجموعه ما