• واحد پشتیبانی : 01154238985

یکی دیگر از گوشی های هوشمند تاشو
یکی دیگر از گوشی های هوشمند تاشو
5 (100%) 2 امتیاز

دسته‌بندی‌ها: اخبار سایت,اخبار فناوری و تکنولوژی نوشته شده در 07 فرو 1397 بازدید : 426

همه ما نسبت به مفهوم “Surface Phone” پروژه Andromeda پروژه Microsoft مشغول به کار بوده ایم که یک گوشی هوشمند را به یک مینی تبلت تبدیل می کند، اما هنگامی که صفحات انعطاف پذیر بالغ تر می شوند، ممکن است نرم افزار مناسبتری را برای ساده ساختن اسمارتفونهای غول پیکر موجود خود پیدا کنند.

Techconfigurations یک مفهوم از Motorola RAZR V4 معرفی کرده است .

شاید تا به حال نام  “Surface Phone” ( پروژه Andromeda در شرکت Microsoft ) به گوش شما خرده یاشد ، که یک گوشی هوشمند را به یک مینی تبلت تبدیل می کند . اما هنگامی که صفحه انعطاف پذیر آن بزرگ تر می شود باید نرم افزار مناسب تری را برای ساده ساختن اسمارت فون های غول پیکر خود پیدا کند .

Techconfigurations یک سیله ی مشابه Motorola RAZR V4 را معرفی کرده است .

موتورولا RAZR V4 دارای 3 صفحه نمایش 6inch foldable primary است . یک صفحه نمایش 2.5 اینچی خارجی برای استفاده در حالت بسته و یک صفحه نمایش چند منظوره 0.75 اینچ با یک اسکنر اثر انگشت ، این صفحه نمایش کوچک نیز می تواند به رابط کاربری و برنامه های کاربردی که میانبرهای مهم ترین توابع را ارائه می دهد، سازگار باشد . مانند برنامه کاربردی پیام رسان ، صفحه نمایش کوچک و چند مورد مشابه دیگر .

در موتورولا RAZR V4، ما از یک صفحه نمایش 6 اینچ با قابلیت انعطاف پذیری استفاده می کنیم که می تواند به آسانی به یک فاکتور بسیار جمع و جور تبدیل شود که باعث می شود کاربر بتواند آن را به راحتی حمل کند .

بنابراین مفهوم موتورولا RAZR V4 دارای صفحه نمایش QHD AMOLED با صفحه نمایش 6 اینچ با اسکنر اثر انگشت درون صفحه نمایش جدا از آن است که یک صفحه نمایش بیرونی 2.5 اینچ برای استفاده در حالت بسته و یک صفحه نمایش چند منظوره 0.75 اینچ وجود دارد .

این دستگاه توسط چیپ ست Snapdragon 855 و 6 گیگابایت RAM  به همرا 128/256GB of ROM است .

منبع : mspoweruser

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

گستران استور

حال خوب

    محبوب ترین ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
  • متاسفیم , هیچ پستی پیدا نشد.