• واحد پشتیبانی : 01154238985

کاربران WhatsApp هم اکنون می توانند از طریق کد های QR پول ارسال کنند
کاربران WhatsApp هم اکنون می توانند از طریق کد های QR پول ارسال کنند
5 (100%) 1 امتیاز

دسته‌بندی‌ها: اخبار سایت,اخبار فناوری و تکنولوژی نوشته شده در 07 فرو 1397 بازدید : 544

ویژگی اخیر WhatsApp در مورد پرداخت تلفن همراه اخیرا تحت آزمایش بتا در هند قرار گرفته است . پلت فرم پیام همچنین یک ویژگی “ارسال به UPI ID” را برای انجام پرداخت ها آسان تر کرد . با این حال، یک ویژگی حتی راحتتر هم اکنون اضافه شده است.

نحوه راه اندازی WhatsApp QR Code Payments

همانطور که در WABetaInfo ، بتا نسخه 2.18.93 در حال حاضر از پرداخت QR کد پشتیبانی می کند. به طور مشخص این ویژگی تنها می تواند توسط تست های بتا که قبلا قابلیت پرداخت را فعال کرده اند استفاده شود. برای پیدا کردن گزینه پرداخت کد QR به مسیر زیر بروید :

Settings -> Payments -> New Payments -> Scan QR Code

بعد از این، کاربر به پنجره اسکن QR فرستاده می شود. در اینجا او می تواند مقدار را وارد کند و وارد UPI ID بخشی از روند تأیید معامله شود .

بزرگترین رقیب WhatsApp PayTM در حال حاضر این ویژگی را دارا می باشد و در دسترس بودن چنین چیزی احتمالا در صحنه پلتفرم تلفن همراه در هند طرفدار بیشتری خواهد داشت .

ویژگی QR Code با ویژگی های جدید دیگری همچون جستجو پیشرفته GIF همراه است . اگرچه هنوز کاملا راه نیفتاده است ، این ویژگی به کاربران امکان می دهد تا GIF ها را از طریق دسته هایی مانند Trending، LOL، Love، Sad، and Happy ارسال کنند .

علاوه بر این، Stickers ها نیز به زودی در نسخه آتی عرضه خواهند شد و گزینه ای برای جستجوی برچسب های جدید نیز خواهد بود.

منبع : gizchina

دیدگاهتان را بنویسید

گستران استور

حال خوب

    محبوب ترین ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
  • متاسفیم , هیچ پستی پیدا نشد.