ویرایش فایل ورود وردپرس با افزونه Rename wp-login + فیلم آموزشی

نوشته احمد عشوریان از تیم گستران وب
۰

تغییر نام wp-login.php یک پلاگین بسیار سبک است که به راحتی و با خیال راحت می تواند wp-login.php را به هر چیزی که می خواهید تغییر دهد. این به معنای واقعی کلمه تغییر نام و یا تغییر فایل در هسته، و همچنین

سلام به کاربران وردپرسی گستران وب

تغییر نام wp-login.php یک پلاگین بسیار سبک است که به راحتی و با خیال راحت می تواند wp-login.php را به هر چیزی که می خواهید تغییر دهد. این به معنای واقعی کلمه تغییر نام و یا تغییر فایل در هسته، و همچنین اضافه کردن قوانین بازنویسی می باشد .  به سادگی درخواستهای صفحه را متوقف می کند و در هر وب سایت وردپرس کار می کند. پوشه wp-admin و صفحه wp-login.php غیرقابل دسترسی هستند، بنابراین شما باید URL را به خاطر بسپارید . با غیرفعال کردن این افزونه سایت خود را دقیقا به حالت قبل پیش می برد.

این افزونه برای بالا بردن امنیت سایت وردپرسی شما بسیار کاربردی است . و عزیزانی که همیشه بدونبال بالابردن سطح امنیت سایت خودشون هستند این افزونه کمک زیادی به آنها می کند .

 فعال سازی
بعد از نصب . فعال سازی افزونه Rename wp-login به صورت خودکار وارد تنظیمات پیوند یکتا وردپرس میشوید . در این قسمت بخشی جدیدی در انتها برای شما ایجاد شده که هر اسمی میتوانید در آنجا وارد کنید . ( مانند تصویر زیر ) توجه داشته باشید که بعد از غیر فعال کردن این افزونه تنظیمات این بخش به حالت قبل بر میگردد .
 

دیدگاهتان را بنویسید