نمایش تعداد بازدید و نظرات برای یک مطلب

نوشته علیرضا اسکندری از تیم گستران وب
۰

آمار به نمایش درآمدن یک مطلب و تعداد بازدید های یک نوشته شاید یکی از بهترین ابزار برای مشاهده نتیجه نوشته و مطلب شما باشد.اینطوری می تونید بفهمید چه نوع و چه موضوع از نوشته شما بیشتر مورد توجه قرارگرفته.همچنین به نمایش در آوردن تعداد دیدگاه های آن نوشته می تواند درجه رضایتمندی بازدیدکنندگان شما […]

آمار به نمایش درآمدن یک مطلب و تعداد بازدید های یک نوشته شاید یکی از بهترین ابزار برای مشاهده نتیجه نوشته و مطلب شما باشد.اینطوری می تونید بفهمید چه نوع و چه موضوع از نوشته شما بیشتر مورد توجه قرارگرفته.همچنین به نمایش در آوردن تعداد دیدگاه های آن نوشته می تواند درجه رضایتمندی بازدیدکنندگان شما را داشته باشد.

به همین منظور امروز کد به نمایش در آوردن تعداد دیدگاه ها و همچنین تعداد بازدید ها با استفاده از افزونه wp-postview را آموزش می دهیم.

کد نمایش تعداد دیدگاها و نظرات

نیازی به هیچ افزونه ای نیست.فقط کافیست کد زیر را در مکانی که نوشته مورد نظر شما قرار دارد مثل انتهای مطلب یا حتی در صفحه اول سایت در کنار خلاصه مطلب قرار بدید.

نمایش تعداد دفعات بازدید از نوشته

ابتدا افزونه wp-postview را نصب و فعال کنید.

سپس کد زیر را مثل بالایی در مکان مورد نظر قرار بدید.

دقت کنید این کد باید در هر جا زیر کد

قرار داشته باشد.همچنین این کد تعداد نمایش را به صورت مثلا “۲۰۰ views” نشان میده که شما باید به قسمت تنظیمات افزونه رفته و اون عبارت views را پیدا کرده به “بار” مشاهده شده” و … تغییر بدید تا فارسی بشود. از دیگر امکانات این افزونه می توان به نمایش در آوردن محبوب ترین مطالب اشاره کرد که در پست بعدی آن را توضیح خواهم داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید