قالب وردپرس ویدئو فوکوس– Focus

نوشته احمد عشوریان از تیم گستران وب
۰

سلام به دوستان وردپرسی گستران وب ! قالب فوکوسی که امروز برای شما منتشر کردیم . یک قالب ساده در عین حال کاربردی برای علاقمندان به سایت های فیلم و ویدئو هست . این قالب یک مزیت خیلی مهمی که داره اینکه از افزونه Page Builder پشتیبتی میکنه و شما میتونید صفحه های پیشرفته ای […]

سلام به دوستان وردپرسی گستران وب !
قالب فوکوسی که امروز برای شما منتشر کردیم . یک قالب ساده در عین حال کاربردی برای علاقمندان به سایت های فیلم و ویدئو هست . این قالب یک مزیت خیلی مهمی که داره اینکه از افزونه Page Builder پشتیبتی میکنه و شما میتونید صفحه های پیشرفته ای توی سایتتون ایجاد کنید . پیش نمایش این قالب حتما مشاهده کنید .

 

چند ویژگی قالب وردپرس ویدئو فوکوس– Focus

  • اسلایدر
  • نمایش ویدئو از همه منابع ممکن
  • امکان استفاده از Page Builder
  • سبک و با نصب بسیار ساده

آموزش نصب قالب فوکوس : فایل دانلود که برای شما آماده شده به صورت زیپ می‌باشد که در آن قالب و یک فایل با فرمت xml و wie وجود دارد . قالب را نصب و فعال کنید و سپس فایل ذکر شده را درون ریزی کنید .بعد از نصب قالب، یک نوشته جدید ایجاد کنید.پایین محیط ویرایش نوشته از شما درخواست می‌شود که افزونه اختصاصی قالب نصب شود.بعد از نصب این افزونه، می‌توانید ویدئو ها را به راحتی در نوشته استفاده کنید و تصویر شاخص مطالب در اسلایدر قرار می‌گیرد. به همین دلیل از تصاویر شاخص عریض استفاده کنید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید