شارژ حساب کاربری وردپرس با کیف پول اعتباری ووکامرس

نوشته احمد عشوریان از تیم گستران وب

احتمالا در برخی از سایتهای ارائه دهنده خدمات یا فروشگاه های اینترنتی با قابلیت جالب و کاربردی شارژ حساب کاربری برخورد کرده اید در این قابلیت کاربر میتواند پس از عضویت در سیستم پنل خود را با مبلغ دلخواه شارژ کند سپس از طریق اعتبار موجود در حسابش به خرید محصول و پرداخت مبلغ آن […]

احتمالا در برخی از سایتهای ارائه دهنده خدمات یا فروشگاه های اینترنتی با قابلیت جالب و کاربردی شارژ حساب کاربری برخورد کرده اید در این قابلیت کاربر میتواند پس از عضویت در سیستم پنل خود را با مبلغ دلخواه شارژ کند سپس از طریق اعتبار موجود در حسابش به خرید محصول و پرداخت مبلغ آن بپردازد. برای ایجاد سیستم شارژ حساب کاربری وردپرس و ووکامرس میتوان از افزونه های کیف پول اعتباری ووکامرس استفاده کرد، این پلاگینها با اضافه کردن گزینه ای جهت واریز و افزایش اعتبار در پنل کاربر و همچنین افزودن گزینه ای جهت پرداخت هزینه محصول از طریق اعتبار پنل باعث راحت تر کردن شرایط خرید مشتریان میشوند. در این مطلب از گستران وب به معرفی افزونه User Wallet Credit System می پردازیم پس تا انتها همراه ما باشید.

یکی از بهترین گزینه ها برای راه اندازی سیستم شارژ حساب مشتریان افزونه User Wallet Credit System می باشد که خود افزودنی ووکامرس است به عبارتی این پلاگین امکان خرید محصولات فروشگاه ووکامرس با پرداخت از طریق شارژ پنل کاربران را فراهم میکند. نحوه تنظیم و راه اندازی افزونه بسیار راحت می باشد بعد از نصب و فعال سازی با مراجعه به پیکره بندی ووکامرس میتوانید تنظیمات انرا انجام دهید. واریز مبلغ و افزایش اعتبار پنل کاربر از طرق فرم پرداخت ووکامرس صورت میگیرد پس نیازی به اختصاص درگاه پرداخت جداگانه ندارد و میتوان از درگاه های پرداخت ایرانی استفاده کرد. برای دریافت توضیحات بیشتر به صفحه افزونه در مخزن وردپرس مراجعه کنید.  توسط کد میانبر [uw_product_table] امکان نمایش جدول اعتبار به همراه دکمه خرید محصول یا شارژ حساب وجود دارد همچنین میتوان با استفاده از کد میانبر [uw_balance display_username=”true” separator=”:” username_type=”display_name”] میزان شارژ موجود در حساب کاربری هر فرد را نمایش داد برای اینکار شورت کد را در برگه ای قرار دهید.
از این افزونه برای طراحی قالب وردپرس و ووکامرس یا راه اندازی سیستم عضویت ویژه VIP کاربران در سایتهای فروش کالا و فایل نیز میتوان استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید
حسین جمعه , ۱۲ دی ۱۳۹۹ پاسخ

This plugin has been closed as of August 6, 2020 and is not available for download. Reason: Guideline Violation.
وردپرس این پلاگین را از دور خارج کرده