سفارشی کردن فرم ارتباط با ما وردپرس

نوشته علیرضا اسکندری از تیم گستران وب
۰

اگر از افزونه پلاگین contact form ۷ برای قسمت ارتباط با مای سایتتون استفاده می کنید مثله من ولی ظاهرشو دوست ندارید امروز برای شما استایل و شیوه نامه ارتباط با ما وب سایت خودمو گذاشتم اگر دوست داشتین شما هم ازین قالب برا سایتتون استفاده کنید. به قسمت تنظیمات این افزونه رفته ( اگر […]

اگر از افزونه پلاگین contact form ۷ برای قسمت ارتباط با مای سایتتون استفاده می کنید مثله من ولی ظاهرشو دوست ندارید امروز برای شما استایل و شیوه نامه ارتباط با ما وب سایت خودمو گذاشتم اگر دوست داشتین شما هم ازین قالب برا سایتتون استفاده کنید.

به قسمت تنظیمات این افزونه رفته ( اگر هنوز این افزونه را ندارید می توانید به افزونه های سایت وردپرس رفته دانلود کنید ).سپس کد زیر را در قسمت فرم برای نمایش آن وارد کنید.

تصحیح : در خط دوم و چهارم کد دو عبارت >text* your-name و text your-subject را درون [ ] قرار بدهید.اگر من اینجا بزارم ازم خطا میگیره ! سپس به file manager هاست خود رفته و شیوه نامه ی زیر را کپی کرده و در انتهای شیوه نامه خود

wp-contents/plugin/contact-form-۷/includes/css/style.css وارد کنید.

 

در نهایت فرم ارتباط با ما خیلی خوشگل و باکلاس پیدا می کنید !! امیدوارم به دردتون بخوره ! همچنین شما میتوانید قابلیت پیوست و ضمیمه کردن فایل هم به فرمتون اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید