• واحد پشتیبانی : 01154238985

سرقت 600 سرور مخصوص برای استخراج بیت کوین از یک کمپانی در ایسلند
سرقت 600 سرور مخصوص برای استخراج بیت کوین از یک کمپانی در ایسلند
5 (100%) 1 امتیاز

دسته‌بندی‌ها: اخبار سایت,اخبار فناوری و تکنولوژی نوشته شده در 12 اسف 1396 بازدید : 472

در یکی از بزرگترین سرقت های دنیا در ایسلند ( به گفته پلیس این کشور ) چیزی در حدود 600 سرور مخصوص استخراج بیت کوین به سرقت رفت .
در روز جمعه یک قاضی در دادگاه منطقه ریکنز دستور دستگیری 11 نفر را صادر کرد ، از جمله این دستگیر شدگان یک نگهبان امنیتی است که در روز حادثه مشغول به کار بود . اما تا کنون هیچ یک از رایانه های به سرقت رفنه یافت نشده اند . به گفته مسئولین ارزش اغلام سرقتی چیزی در حدود 2 میلیون دلار می باشد .
به گفته پلیس این کشور راه اندازی مجدد این سرورها جهت انجام کار منبع عظیمی از نیرو را می خواهد و پلیس به دنبال مکان هایی با مصرف برق بالاست .
همچنین الافر هلگی فرمانده پلیس منطقه ریکنز اعلام کرد که قطعا این سرقت ها سازمان یافته بوده است و در 4 مرحله به انجام رسیده است که 3 مورد اول در ماه ذسامبر و مورد چهارم در ماه ژانویه به انجام رسید و مقامات مسئول این شرکت به امید این که هرچه زودتر بتوانند سارقان را پیدا کنند تا کنون این موضوع را در رسانه مطرح نکرده بودنند .
بیت کوین نوعی پول دیجیتالی است که که به بانک یا دولت خاصی وابسته نیست .قیمت بیت کوین تنها در اواخر سال گذشته نزدیک به 20 هزار دلار افزایش یافت و در اوایل سال جاری افت کرد .

منبع : apnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

گستران استور

حال خوب

    محبوب ترین ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
  • متاسفیم , هیچ پستی پیدا نشد.