خانه » آموزش » ساخت خبرنامه با افزونه Another MailChimp Widget در وردپرس

ساخت خبرنامه با افزونه Another MailChimp Widget در وردپرس

ساخت خبرنامه یکی از امکانات جالب و کاربردی در وردپرس می باشد که این امکان را به شما می دهد تا به وسیله ی آن لیستی از ایمیل کاربرانتان را داشته باشید تا در هر زمان که کاری بر روی وب سایت خود انجام دادید مثل انتشار مقاله ای جدید در سایت و بسیاری موارد بیشمار دیگر که می خواهید […]

۰ 16 مرداد 1396

ساخت خبرنامه یکی از امکانات جالب و کاربردی در وردپرس می باشد که این امکان را به شما می دهد تا به وسیله ی آن لیستی از ایمیل کاربرانتان را داشته باشید تا در هر زمان که کاری بر روی وب سایت خود انجام دادید مثل انتشار مقاله ای جدید در سایت و بسیاری موارد بیشمار دیگر که می خواهید کاریرانتان از آنها با خبر شوند با استفاده از آن ایمیل هایی که تهیه کردید برای کاربرانتان اطلاع رسانی کنید .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید تا کاری که در بالا به آن اشاره کردیم را به راحتی انجام دهید . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه با ما همراه باشید .

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Another MailChimp Widget در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۴.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را ازآن خود نماید که با استفاده از آن قادر به ایجاد یک فرم خبرنامه در قالب سایت خود توسط ابزارک وردپرس خواهید بود.

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با عنوان Another MailChimp در بخش تنظیمات پیشخوان سایت وردپرسی شما افزوده خواهد شد، روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، لازم است تا یک API در تنظیمات افزونه وارد کنید برای این منظور وارد اکانت میل چیمپ خود شوید، برای دسترسی سریع‌تر بر روی متن لینک شده که در تصویر نیز با عنوان MailChimp API key مشاهده می‌کنید کلیک کنید تا به صفحه ایجاد API مراجعه کنید، پس از ساخت API آن را کپی کرده و در فیلد Mailchimp API key وارد کنید. API مورد نظر مشابه تصویر زیر خواهد بود.

حال بر روی ذخیره تغییرات کلیک کنید تا پس از تازه شدن صفحه دکمه Synchronize نمایان شود، و یک بار بر روی آن کلیک کنید تا لیست ایمیل شما به‌روزرسانی شود. سپس به منوی نمایش> ابزارک‌ها مراجعه کرده و ابزارک جدیدی که با عنوان Another MailChimp Widget اضافه شده است را در بخش مورد نظر از قالب خود اضافه کرده و فیلدهای مربوط به ایمیل، نام، نام خانوادگی، پیغاموفق و عدم موفقیت در عضویت خبرنامه را سفارشی سازی کنید.

از بخش select list نیز قادر خواهید بود تا لیست مورد نظر برای ثبت ایمیل‌های خبرنامه را انتخاب کنید تا کاربرانی که در خبرنامه عضو می‌شوند ایمیل آنها در این لیست ذخیره شود.

در نهایت مشابه تصویر فوق پس از ذخیره ابزارک فرم خبرنامه به صورت ابزارکی نمایش داده خواهد شد.

 

امتیاز شما
در رابطه با این مطلب سوال یا نظری دارید؟ می توانید آن را در بخش دیدگاه ها ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.