درج دیدگاه برای محصولات EDD در قالب وردپرس

نوشته احمد عشوریان از تیم گستران وب
۵

همینطور که مطلع هستید یکی از مهم ترین بخشهای وردپرس برای برقراری ارتباط با بازدیدکنندگان و کاربران امکان نوشتن نظر یا دیدگاه در مطالب و محصولات می باشد، با استفاده از نظرات میتوان بین کاربران و سات تعامل ایجاد کرد که در نتیجه به افزایش محبوبیت سایت منجر خواهد شد. بهترین افزونه دانلود به ازای […]

همینطور که مطلع هستید یکی از مهم ترین بخشهای وردپرس برای برقراری ارتباط با بازدیدکنندگان و کاربران امکان نوشتن نظر یا دیدگاه در مطالب و محصولات می باشد، با استفاده از نظرات میتوان بین کاربران و سات تعامل ایجاد کرد که در نتیجه به افزایش محبوبیت سایت منجر خواهد شد. بهترین افزونه دانلود به ازای پرداخت وردپرس edd می باشد این افزونه امکان فروش فایل و محصولات مجازی را در سایت فراهم میکند، افزونه easy digital downloads با استفاده از پست تایپ یا پست سفارشی wordpress به نام download امکان درج محصول را فراهم میکند. اگر میخواهید کاربران بتوانند نظرشان را درباره محصولات بیان کنند میتوانید از کد درج دیدگاه برای محصولات edd در قالب وردپرس که قابلیت نوشتن و ارسال نظر برای محصولات را فراهم میکند استفاده کنید. جهت معرفی و آموزش استفاده از کد پشتیبانی edd از نظرات وردپرس تا انتهای مطلب با گستران وب همراه باشید.

برای اینکار باید کد زیر را در هنگام طراحی قالب وردپرس به فایل فانکشن functions.php پوسته یا در افزونه اختصاصی سایت وردپرسی اضافه کنید. اکنون با مراجعه به محصولات میتوانید فرم ارسال نظر را مشاهده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید
سایت بی تریپ یکشنبه , ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ پاسخ

خدا قوت دستتون درد نکنه

آموزش آشپزی کودکانه سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷ پاسخ

ممنون خیلی عالی بود

نودی یکشنبه , ۱۰ آذر ۱۳۹۸ پاسخ

بسیار زیبا

پرند شنبه , ۲۹ آذر ۱۳۹۹ پاسخ

چرا اینقد زیاد؟

شیوا چهارشنبه , ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

سلام عالی بود