افزونه ووکامرس محصولات ویژه دارای تخفیف با شمارنده معکوس

اگر توسط افزونه فوشگاه ساز […]

جولای 16 , 2017

اگر توسط افزونه فوشگاه ساز ووکامرس فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کردید می توانید با بهره گیری از افزونه های وردپرس مخصوص ووکامرس امکانات و قابلیتهای ویژه ای را در فروشگاه تان ایجاد کنید به عنوان مثال حتما در فروشگاه هایی مانند دیجی کالا اسلایدر محصولات دارای تخفیف که دارای زمان اتمام تخفیف می باشد رامشاهده کرده اید، اگر قصد دارید چنین قابلیتی را در وردپرس ایجاد کنید می توانید با استفاده از افزونه ووکامرس شمارنده معکوس برای ایجاد محصولات ویژه دارای تخفیف که با نام Product Countdown شناخته می شوند، اینکار را انجام دهید. نحوه عملکرد شمارنده معکوس وردپرس به این شکل است که توسط تقویم موجود در ستون کناری بخش افزودن نوشته جدید تاریخ اتمام کد تخفیف را مشخص می کنید سپس با قرار دادن تابع افزونه یا کد میانبر در هر مکان از نوشته می توانید زمان رو به اتمام ویژه بودن محصول که به صورت برعکس از ماه، روز، ساعت، دقیقه و ثانیه در حال شمارش نزولی است را نمایش دهید. در این مطلب از گستران وب دو افزونه ووکامرس شمارش معکوس زمان معرفی خواهد شد پس همراه ما باشید.

اولین پلاگینی که قصد معرفی آنرا داریم Sales Countdown Woocommerce Addon می باشد، پس از نصب و فعال سازی افزونه تب تنظیمات آن در پیشخوان وردپرس نمایش داده می شود که می توانید با مراجعه به آن تنظیمات زمان، فرمت تقویم و نحوه نمایش شمارشگر را تعیین کنید سپس برای درج شمارنده در هر محصول می توانید با استفاده از تقویم ایجاد شده در بخش افزودن محصول ووکامرس، زمان را انتخاب کنید و توسط کد میانبر [sales-countdown-product] آنرا در هر مکان از توضیحات محصول نمایش دهید.

افزونه ووکامرس بعدی YITH WooCommerce Product Countdown می باشد که از نظر عملکرد کاملا مشابه پلاگین بالا عمل می کند پس از نصب و فعال سازی با مراجعه به تنظیمات افزونه آنرا فعال کنید سپس برای افزودن شمارنده و تخفیف دار کردن محصولات از بخش افزودن جزئیات محصول در هنگام نوشتن توضیحات کالا با فعال کردن تیک شمارنده تاریخ شروع و پایان تخفیف را مشخص کنید.

احتمالا نام بلک فرایدی یا جمعه سیاه Black Friday که آخرین جمعه ماه نوامبر میلادی است را شنیده باشید، در این روز به دلیل نزدیکی کریسمس فروشندگان امریکایی از ساعت ۴ صبح مغازه هایشان را باز می کنند تا مردم برای خرید مراجعه کنند چون باید قبل از غروب آفتاب تمام خریدهای مورد نیازشان را انجام داده باشند باتوجه به گسترش بیش از پیش اینترنت و فروشگاه های اینترنتی در این روز اکثر کشورهای جهان محصولات شان را با ارائه تخفیف به فروش می رسانند. اگر شما نیز می خواهید در این روز کلیه محصولات تان را با تخفیف ارائه کنید میتوانید توسط افزونه YITH Topbar Countdown که افزونه ووکامرس شمارنده معکوس است زمان اتمام کلیه تخفیفها را در بالای سایت و نمایشگر در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهید.

 

 

3/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آشنايي کاربران با دنياي متن باز وردپرس و راه اندازي کسب و کارها در بستر وردپرس يکي از اهداف اصلي مجموعه گستران وب است . ارائه آموزش با کيفيت و محصولات اورجينال براي کاربران وردپرسي براي مجموعه شعار نيست بلکه يک هدف است .
عضواتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی نشان ملی ثبت Enamad Enamad Enamad
تمامي حقوق اين وبسايت به گروه گستران وب متعلق مي باشد