احتمالا با مراجعه به برخی از سایتها با ایکون یا متن در حال بارگذاری مواجه شده اید، در این حالت باید صبر کنید تا تمام بخشهای صفحه وب سایت به طور کامل لود شود تا بتوانید سایت را مشاهده کنید یعنی بلافاصله بعد از تایپ آدرس سایت در مرورگر ایکونی زیبا در زمینه ای تیره نمایش داده می شود که معمولا دارای اسکرول باری برای نمایش درصد مانده از زمانی که باید صبر کنید می باشد بعد از اینکه اسکرول بار به ۱۰۰ درصد رسید زمینه تیره و آیکون مخفی شده و می توانید سایت را مشاهده نمایید. جدای از معایب و مزایایی که این قابلیت دارد اگر می خواهید در سایت وردپرسی تان چنین امکانی را ایجاد کنید می توانید از افزونه وردپرس نمایش لودینگ تا بارگذاری کامل صفحه سایت که در این مطلب از گستران وب به معرفی برخی از بهترینهای آن می پردازیم، استفاده کنید. تا انتها همراه گستران وب باشید.

اولین پلاگینی که قصد معرفی آنرا داریم Loading Page with Loading Screen نام دارد، پس از نصب و فعال کردن افزونه با مراجعه به تنظیمات آن می توانید آیکون یا عکس دلخواه برای نمایش لودینگ تعیین کنید همچنین امکان تعیین صفحاتی که می خواهید این قابلیت را داشته باشند (صفحه اصلی، برگه دلخواه یا تمام صفحات سایت) وجود دارد، از دیگر قابلیتهای آن میتوان به امکان انتخاب رنگ زمینه و متن اشاره کرد.

دومین افزونه While Loading نام دارد که دارای تنظیماتی بسیار ساده است، پس از فعال کردن پلاگین با مراجعه به تنظیمات آن تنها چند تنظیم ساده برای انتخاب متن در حال بارگذاری، انتخاب تصویر و رنگ زمینه و در نهایت تعیین عنوان لودینگ در دسترس است. سپس تابع پلاگین را در هر صفحه که قصد داریم تا رندر شدن کامل آن کاربر امکان دسترسی و مشاهده محتوا را نداشته باشد قرار می دهیم،

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

آشنايي کاربران با دنياي متن باز وردپرس و راه اندازي کسب و کارها در بستر وردپرس يکي از اهداف اصلي مجموعه گستران وب است . ارائه آموزش با کيفيت و محصولات اورجينال براي کاربران وردپرسي براي مجموعه شعار نيست بلکه يک هدف است .
عضواتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی نشان ملی ثبت Enamad Enamad Enamad
تمامي حقوق اين وبسايت به گروه گستران وب متعلق مي باشد