• واحد پشتیبانی : 01154238985

افزونه نمایش تصاویر تصادفی در وردپرس ایجاد گالری عکس متغییر

دسته‌بندی‌ها: افزونه وردپرس نوشته شده در 27 تیر 1396 بازدید : 547

احتمالا در برخی از سایتها دیده اید که بخشی را برای نمایش تصاویر منتخب استفاده می کنند در وردپرس نیز می توان این قابلیت جالب و کاربردی را فراهم کرد به نحویکه بازدیدکنندگان با رفرش یا بارگذاری مجدد صفحه بتوانند عکس دیگری را در همان محل مشاهده کنند یا به عبارتی تصویر تغییر کند برای اینکار می توان از افزونه نمایش تصاویر تصادفی در وردپرس استفاده کرد. برای مشاهده توضیحات و دانلود افزونه با گستران وب همراه باشید.

یکی از بهترین افزونه های نمایش تصاویر تصادفی در وردپرس پلاگین Hot Random Image می باشد از قابلیتهای آن می توان به امکان انتخاب عکسها از پوشه ای خاص، قابلیت تعیین طول و عرض برای تصاویر و جعبه ابزارک افزونه، نمایش تصاویر متغییر به صورت واکنش گرا responsive و سازگار با موبایل و تبلت و امکان قرار دادن متن جایگزین برای تصاویر alt اشاره کرد. پس از نصب و فعال سازی افزونه با مراجعه به بخش ابزارکها می توانید ابزارک افزونه نمایش تصاویر تصادفی وردپرس را در محل مورد نظر قرار دهید و تنظیمات آنرا انجام داده تا آماده نمایش عکسها باشد. برای اینکه امکان واکنشگرایی را در تصاویر ایجاد کنید مقدار طول و عرض width و height را به صورت درصد وارد کنید.

افزونه بالا برای استفاده در قالب وردپرس مناسب می باشد اما اگر قصد نمایش تصاویر به صورت تصادفی در نوشته های وردپرس را دارید می توانید از افزونه WordPress Random Image استفاده کنید. این پلاگین با ایجاد گالری عکس متغییر در مطالب و برگه های وردپرس می تواند عکسها را به صورت تصادفی نمایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

حال خوب

    محبوب ترین ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
  • متاسفیم , هیچ پستی پیدا نشد.