• واحد پشتیبانی : 01154238985

افزونه غیرفعال سازی جستجو با Disable Search در وردپرس
افزونه غیرفعال سازی جستجو با Disable Search در وردپرس

دسته‌بندی‌ها: آموزش,آموزش وردپرس,افزونه وردپرس نوشته شده در 21 مرد 1396 بازدید : 695

وجود ابزارهایی برای جستجو در وب سایت هایی که تحت وردپرس کار می کنند بسیار مفید می باشد که به کاربرانتان این امکان را خواهد داد تا مطلبی که مد نظرشان است و با توجه به آن وارد وب سایت شما شده اند را به راحتی پیدا کرده و از آن استفاده کنند .
اما گاهی دیده شده است که برخی از کاربران نیاز به غیر فعال سازی این بخش ( موتو جستجو داخلی وب سایت ) نمایند تا کاربران قادر نباشند تا اقدام به جستجو در سایت نمایند .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید قسمت جستجو د روب سایت تحت وردپرس خود را غیر فعال کنید که شما از دوریق قادر به این کار می باشید یکی هک وردپرس و دیگری افزونه ایی برای این کار می باشد . در ادامه با ما همراه باشید .

آموزش غیرفعال سازی جستجو در وردپرس با افزونه Disable Search

افزونه Disable Search یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به غیرفعال سازی بخش جستجو در سایت وردپرسی خود خواهید بود و توسط آن می توانید ابزار جستجوی داخلی سایت خود را غیرفعال نمایید. برای استفاده از این افزونه ابتدا از طریق بخش افزودن افزونه در بخش پیشخوان وردپرس و یا مخزن وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن نمایید. پس از نصب افزونه نیاز به هیچگونه تنظیمات خاصی نخواهید داشت و به صورت خودکار قابلیت جستجوی مطالب از کاربران گرفته خواهد شد.

کد غیرفعال سازی جستجو در وردپرس

استفاده از افزونه ها در وردپرس ممکن است معقول نباشد و فشار زیادی را بر سرور تحمیل نماید؛ از این رو ممکن است کاربرانی بخواهد با استفاده از کد چنین کاری را انجام دهند که در این بخش کد غیرفعال سازی جستجو در وردپرس را برای شما کاربران وردپرسی آماده نموده ایم:

 

دانلود افزونه صفحه افزونه
دیدگاهتان را بنویسید

گستران استور

حال خوب

    محبوب ترین ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
  • متاسفیم , هیچ پستی پیدا نشد.