• واحد پشتیبانی : 01154238985

ارسال گزارش نظرات نامناسب با افزونه Safe Report Comments در وردپرس
ارسال گزارش نظرات نامناسب با افزونه Safe Report Comments در وردپرس

دسته‌بندی‌ها: آموزش,آموزش وردپرس,افزونه وردپرس نوشته شده در 08 مرد 1396 بازدید : 474

با ارسال گزار نظرلت نامناسب این امکان را خواهید داشت که برای دیدگاههای موجود در وب سایت وردپرسی خود دکمه ای قرار دهید تا کاربرانتان با کلیک بر روی آن نظرات که برای مناسب نمی باشد را گرازش دهند و به این وسیله شما قادر باشید پس از این که تعداد گزارشات ارسالی برای یک دیدگاه به حد نساب رسید شما به عنوان مدیر وب سایت اقدام به جذف یا ویرایش آن دیدگاه کنید .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما عرفی کند تا به وسیله ی آن قا در باشید نظرات نامناسب را پیدا کرده و حذف یا ویرایش نمایید . و البته نکته ی بسیار مهمی دیگری که در اینجا مطرح می شود این است که نظراتی را که ممکن است باعث فیلتر شدن وب سایتتان می شود را پیدا کرده و برخورد مناسب را با آن دیدگاه چه از نظر حذف کردن و چه از نظر ویرایش انجام دهید .

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Safe Report Comments در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۱.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۳.۳ را ازآن خود نماید که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا امکان ارسال گزارش برای نظرات و دیدگاه‌های نامناسب در وردپرس را فراهم کنید.

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر به مسیر تنظیمات> گفت‌وگوها در وردپرس مراجعه کنید. همانطور که می‌بینید گزینه‌ای با عنوان Allow comment flagging در این بخش اضافه شده است، تیک آن را فعال کرده و یک بار بر روی دکمه ذخیره تغییرات که در انتهای صفحه قرار دارد کلیک کنید تا سایر تنظیمات افزونه نیز نمایش داده شود.

پس از فعال کردن تیک گزینه مورد نظر و ذخیره تنظیمات گزینه دیگری تحت عنوان Flagging threshold نمایش داده خواهد شد که در آن می‌بایست تعداد دفعات لازم برای گزارش یک دیدگاه را تعیین کنید تا پس از به حد نصاب رسیدن گزارشات ارسالی پیغام مورد نظر برای حذف دیدگاه به درخواست کاربران برای مدیر سایت ارسال شود.

با مراجعه به بخش دیدگاه‌های وردپرس نیز مشابه تصویر زیر می‌بینید که ستونی با عنوان Reported اضافه شده است که در این ستون قادر خواهید بود تا تعداد گزارش‌های ارسالی برای هر دیدگاه را مشاهده کنید.

حال پس از اینکه تعداد دیدگاه‌های گزارش شده به تعداد مورد نظر برسد وردپرس به صورت خودکار از انتشار دیدگاه مورد نظر جلوگیری کرده و آن را به حالت تایید نشده یا همان دیدگاه در انتظار تایید منتقل خواهد کرد.

حال برای انتشار مجدد دیدگاه لازم است تا آن را مورد بررسی قرار داده و در صورتی که دیدگاه مورد نظر را به عنوان یک دیدگاه مناسب ارزیابی کردید مجددا آن را تایید کنید.

 

دانلود افزونه صفحه افزونه
دیدگاهتان را بنویسید

گستران استور

حال خوب

    محبوب ترین ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
  • متاسفیم , هیچ پستی پیدا نشد.