• واحد پشتیبانی : 01154238985

دوره آموزشی حرفه ای امنیت وردپرس

دسته‌بندی‌ها: نوشته شده در 16 آبا 1397 بازدید : 40

بی شک اویل قدمی که بعد از راه اندازی سایت وردپرسی باید بردارید کامل کردن امنیت آن است . قبل از شروع هرکاری امنیت وبسایت خود را تکمیل کنید و بعد شروع به قرار دادن مطلب کنید و روی سئو آن کار کنید . ما در دوره های آمزشی که در گستران وب منتشر میکنیم ، هدف ما ساخت یک مدیر واقعی وبسایت از شماست پس در چهارمین دوره آموزشی خود امنیت را به دوره های دیگر ترجیح دادیم و شما هم به سادگی از این موضوع نگذرید .

منظور از امنیت در یک وب سایت حفظ اطلاعاتتان است . این اطلاعات می تواند تمامی محتوایی باشد که شما طی سپری کردن زمانی طولانی آن را در وب سایت خود قرار داده اید . البته نباید این نکته را فراموش کنید که هک شدن و ویروسی شدن وب سایت شما می تواند وجب از بین رفتن تمامی زحماتی که شما برای سایت خود کشیده اید شود. حال شاید بگویید چگونه این امر ممکن است ؟ به شما خواهیم گفت که این عواملی که در بالا ذکر کردیم باعث حذف شما از نتایج جستجو گوگل خواهد شد و به این گونه است که باعث از بین رفتن تمیمی کارهایی باشد که شما برای کار خود انجام دادهاید.

از زمان راه اندازی یک وب سایت شما همیشه باید به این موضوع فکر کنید که وب سایت شما در خطر است و هر لحظه ممکن است که مورد حمله ی هکرها قرار گیرد .  مسائلی که ممکن است امنیت وب سایت شما را در خطر قرار دهد می تواند شامل افزونه ها و قالب هایی باشد که شما بر روی وب سایت خود نصب میکنید و یا آپدیت های وردپرس که ارائه میشود و باید آن را انجام دهید . پس توصیه میکنیم که تمامی مسائل امنیتی را به خوبی و به بهترین شکل ممکن انجام دهید .

چگونه متوجه شوید که امنیت وب سایت وردپرسی شما در خطر است یا خیر ؟

امنیت وب سایت وردپرسی شما به مسائل زیادی بستگی دارد و این که چگونه متوجه شوید امنیت سایتتان در چه حدی است و آن را بررسی کنید را به شما خواهیم گفت . این مسائل می تواند از قالب ها و افزونه هایی باشد که شما بر روی وب سایت خود نصب میکنید .  شما می توانید برای افزایش امنیت ، افزونه هایی را به این منظور بر روی وب سایت خود نصب و فعال کنید .

آیا سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارای امنیت است ؟

همانطور که ما در آموزش های گذشته در گستران وب مطرح کردیم در بین سیستم هایی که برای مدیریت محتوای سایت وجود دارد و شما می توانید از آن ها بهره ببرید ، وردپرس از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و حجم زیادی از وب سایت های موجود در سطح اینترنت از این سیستم مدیریتی بهره می برند .

این محبوبیت در عین حال که خوب است ولی می تواند باعث ایجاد مشکلات زیادی شود . از جمله این مشکلات ایجاد مسائل امنیتی است . این محبوبیت باعث شده است که نظر هکرها به سایت های وردپرسی بیشتر جلب شود و سعی در هک کردن سایت هایی که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده میکنند بیفتند .

شما نمی توانید به این قطعیت برسید که وردپرس امن است یا خیر ؟ میزان امنیت وب سایتتان تماما به شما بستگی دارد و این که چگونه این امنیت را می توانید تامین کنید .

مشکلات عمده پلتفرم وردپرس چیست ؟

مشکلاتی که در این بخش می خواهیم آن را ذکر کنیم عمدتا مخصوص به وردپرس نیست و در هر سیستم مدیریتی ممکن است وجود داشته باشد . از جمله این مشکلات می توان به مسائلی نظیر :

  • ورود به بخش مدیریتی : هر کسی که دستی در مدیریت یک سایت دارد می داند که برای ورود به بخش مدیریتی یک سایت وردپرسی با وارد کردن عبارت wp-admin بعد از آدرس یک سایت وردپرس می توان می توان به این بخش وارد شد .
  • نام کاربری پیش فرض یک سیستم وردپرس خام : وقتی شا یک وردپرس را به صورت خا.م نصب میکنید همه می دانند که نام کاربری شما به صورت پیش فرض admin می باشد و هر کسی با بررسی رمز های ورود مختلف می تواند وارد سایت شما شود .

هدف ما در این دوره آموزشی

هدف ما در این دوره آموزشی انتقال تجربیامان از افزایش امنیت یک وب سایت به صورت کامل است ، به نوعی که شما در پایان این دوره آموزشی به عنوان یک مدیر وب سایت قادر باشید تا امنیت وب سایت خود را به حداکثری که می توانید برسانید .

در این دوره ما گام به گام به شما خواهیم آموخت که چگونه این کار را انجام دهید پس اگر نگران امنیت وب سایت خود هستید ، که توصیه می کنیم حتما نگران این موضوع باشید این دوره آموزشی از گستران وب را به هیچ وجه از دست ندهید .

790,000 RIAL – خرید و دانلود
دیدگاهتان را بنویسید