پلاگین نمایش تصاویر اینستاگرام در جوملا با InstAholic Lite

نوشته احمد عشوریان از تیم گستران وب
۰

سلام به دوستان جوملایی گستران وب با افزایش محبوبیت Instagram و در حال حاضر که آخرین API خود را حل کرده است،پلاگینی به نام InvAholic Lite را برای شما به اشتراک میگذاریم . بر اساس اسکریپت jQuery نوشته شده . با تغییر در API Instagram جدید، دیگر نمیتوانید تصاویری از تگ های هشتگ یا کلمات […]

سلام به دوستان جوملایی گستران وب

با افزایش محبوبیت Instagram و در حال حاضر که آخرین API خود را حل کرده است،پلاگینی به نام InvAholic Lite را برای شما به اشتراک میگذاریم . بر اساس اسکریپت jQuery نوشته شده . با تغییر در API Instagram جدید، دیگر نمیتوانید تصاویری از تگ های هشتگ یا کلمات کلیدی جستجو (همانطور که در گذشته مجاز بود) نمایش داده شود. فقط یک خوراک نام کاربری براساس Token Access (مورد نیاز) شما فراهم می کند.
استفاده از InstAholic Lite به آسانی همانند دانلود و نصب در وب سایت جوملا شماست. پس از نصب، به برگه تنظیمات عمومی ماژول بروید و نماد دسترسی Instagram Access (دستورالعمل) را در جعبه گزینه وارد کنید. در این مرحله می خواهید این ماژول را به یک موقعیت ماژول FULL WIDTH اختصاص دهید یا از برچسب بارگذاری جوملا درون یک صفحه محتوا استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که این ماژول را به یک موقعیت و منو کارگر اختصاص دهید و آن را اختصاص دهید … انجام شده است! گالری فوری نمایش مشخصات عمومی در وب سایت جوملا شما. حالا شما می خواهید به بازگشت به تنظیمات ماژول InstAholic Lite بروید و تنظیمات ماژول موجود را به خوبی انجام دهید تا نیازهایتان را برآورده کنید.

* سازگاری: InstAholic Lite با تمام مرورگرهای وب مدرن کار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید