نمایش محصولات دسته خاص ووکامرس در قالب وردپرس

نوشته احمد عشوریان از تیم گستران وب

اگر توسط افزونه فروشگاه ساز حرفه ای وردپرس که woocommerce نام دارد سایت فروشگاه اینترنتی راه اندازی کردید و قصد دارید امکانات خاصی را به آن بیافزایید تا علاوه بر جذب بازدیدکننده و مشتری جلوه زیباتری نیز داشته باشد می توانید جدیدترین محصولات منتشر شده در دسته بندی موضوعی مورد نظر ووکامرس را در هنگام طراحی […]

اگر توسط افزونه فروشگاه ساز حرفه ای وردپرس که woocommerce نام دارد سایت فروشگاه اینترنتی راه اندازی کردید و قصد دارید امکانات خاصی را به آن بیافزایید تا علاوه بر جذب بازدیدکننده و مشتری جلوه زیباتری نیز داشته باشد می توانید جدیدترین محصولات منتشر شده در دسته بندی موضوعی مورد نظر ووکامرس را در هنگام طراحی قالب وردپرس در پوسته تان نمایش دهید. به عنوان مثال اگر دارای سایت فروش کالاهای الکترونیکی هستید می توانید بخشی از صفحه اصلی پوسته را به نمایش جدیدترین لپ تاپها، گوشی های موبایل، تبلت و … به همراه تصویر شاخص و قیمت محصول اختصاص دهید برای این منظور می توانید از کد نمایش محصولات دسته خاص ووکامرس در قالب وردپرس که در گستران وب معرفی شده استفاده کنید پس تا انتها همراه ما باشید.

همینطور که می دانید با استفاده از کوئری نمایش آخرین مطالب دسته خاص وردپرس می توان جدیدترین نوشته های هر دسته موضوعی وردپرس را نمایش داد اما در افزونه ساخت فروشگاه کالا ووکامرس به دلیل اینکه خود ووکامرس توسط پست سفارشی Post Types ایجاد می شود دیگر نمی توان از کوئری اشاره شده استفاده کرد.

اگر تصمیم دارید آخرین یا جدیدترین کالاهایی که در هر دسته ووکامرس منتشر شده اند را نمایش دهید می توانید از کوئری زیر استفاده کنید. با تغییر مقدار posts_per_page می توانید تعداد مطالب مورد نمایش را کنترل کنید و با تغییر متغییر product_cat به نام دسته مورد نظر امکان انتخاب دسته بندی دلخواه وجود دارد، در این مثال آخرین مطالب مربوط به دسته gostaranweb انتخاب و نمایش داده می شوند. در کوئری زیر توابع مربوط به نمایش عنوان یا نام محصول، قیمت محصول، تصویر شاخص کالا و امکان افزودن به سبد خرید قرار داده شده که می توانید برخی امکانات دیگر مانند قابلیت امتیازدهی را نیز به آن بیافزایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید
علی جمعه , ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ پاسخ

سلام سوال خیلی مهم دارم

۱. چجوری شماره صفحه بهش اضافه کنم، مثلا تعداد نمایش رو بزارم روی ۱۰۰ ولی هر ۱۰ تا بره صفحه بعد .

۲. چجوری مثل صفحه پیشفرض ووکامرس بالاش فیلتر ( بر اساس قیمت یا از ارزان به گران و… ) و فیلتر نوع نمایش بیاد.

اگه هزینه هم داشته باشه میتونم بدم لطفا راهنمایی کنید.