• واحد پشتیبانی : 01154238985

روش نمایش مطالب شخصی در وردپرس با زمینه های سفارشی

دسته‌بندی‌ها: آموزش,آموزش وردپرس نوشته شده در 04 مرد 1396 بازدید : 581

در وب سایت های تحت وردپرس برای اینکه شما مطالب شخصی داشته باشید باید عمل سفارشی سازی در قسمت کدهای css قالب مقداری تغییرات ایجاد کنید ، اما وردپرس به صورت کاملا خودکار برای هر یک از مطالب سایت یک کلاس شخصی اختصاص می دهد و شما در اینجا قادر خواهید بود برای ایجاد تغییرات لازم کدهای سفارشی css را به کلاس اضافه کنید .
تیم گستران وب قصد دارد تا در این مطلب شما را با سفارشی سازی مطالب به صورت شخصی با زمینه های کاملا سفارشی آشنا کند ، پس در ادامه با ما همراه باشید .

برای ایجاد روش نمایش متفاوت برای مطالب شخصی می توانید از زمینه های سفارشی استفاده کنید. با کمک زمینه های سفارشی می توانید کلاس های سفارشی خود را اضافه کنید و سپس از آنها برای نمایش متفاوت مطالب و نوشته ها استفاده کنید. ابتدا مطالبی را که می خواهید با سبک و شیوه متفاوتی نمایش دهید را برای ویرایش انتخاب کنید. سپس به بخش زمینه های سفارشی و فیلد post-class سفارشی بروید.

در ادامه شما باید فایل های قالب وردپرس را ویرایش کنید و قطعه کد زیر را در ابتدای حلقه وردپرس کپی کنید.

حال باید به دنبال خطی با تابع post_class بگردید! شما می توانید در قطعه کد زیر این تابع را مشاهده کنید:

در قطعه کد فوق باید تغییراتی را ایجاد کنید.این خط را تغییر دهید تا مقدار فیلد سفارشی شما همانند کد زیر شود:

اگر شما سورس صفحات خودتان را با ابزار اینسپکت بررسی کنید فیلد های css استفاده شده درون آن ها را میتوانید مشاهده کنید. حال شما می توانید از کلاس های CSS برای افزودن CSS های سفارشی و داشتن مطالبی با استایل متفاوت استفاده کنید. برای عدم ایجاد مشکلات بعدی می توانید یک نسخه پشتیبان از وب سایت تان پیش از ایجاد تغییرات تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

حال خوب

    محبوب ترین ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
  • متاسفیم , هیچ پستی پیدا نشد.