گستران وب

حالت نمایش محصولات ووکامرس به شکل لیست یا شبکه Grid / List

یکی از قابلیتهای […]

تیر 20 , 1396

یکی از قابلیتهای جالب و کاربردی که می توان در فروشگاه اینترنتی یا سایت مان ایجاد کنیم امکان انتخاب حالت نمایش به شکل لیست یا شبکه توسط بازدیدکنندگان و کاربران می باشد، توسط این قابلیت می توان در برگه بایگانی یا دسته بندی محصولات دکمه های انتخاب نحوه نمایش مطلب یا محصول که برای حرکت بین حالتهای Grid و List کاربرد دارد را در بالای مطالب قرار داد طوریکه با کلیک بر روی آیکون حالت نمایش لیستی برخی جزئیات مانند خلاصه توضیحات محصول نمایش داده می شود و با کلیک بر روی حالت نمایش شبکه ای یا گرید بندی جزئیات اضافه مخفی شده و مطالب در چندین سطر و ستون کنار یکدیگر قرار می گیرند که معمولا دارای تصویرشاخص ، عنوان و قیمت محصول (در ووکامرس) هستند. در این مطلب از گستران وب به معرفی چندافزونه برای ایجاد قابلیت انتخاب حالت نمایش محصولات ووکامرس به شکل لیست یا شبکه Grid / List توسط بازدیدکنندگان می پردازیم پس تا انتها همراه گستران وب باشید.

اولین پلاگینی که قصد معرفی آنرا داریم WooCommerce Grid / List toggle نام دارد که براحتی امکان انتخاب حالت نمایش کالاهای فروشگاه را با ایجاد دکمه های لیست و گرید بندی به شکلی زیبا در بایگانی محصولات ووکامرس را ایجاد می کند. مدیر فروشگاه می تواند حالت پیش فرض نمایش محصولات را با مراجعه به تنظیمات پلاگین تعیین کند. مراحل تغییر شیوه مشاهده محصول به صورت آژاکس Ajax و بدون بارگذاری مجدد صفحه وب می باشد.

نمایش مطالب وردپرس به شکل دلخواه بدون کدنویسی

اگر می خواهید مدیریت بیشتری بر روی نحوه نمایش مطالب سایت داشته باشید می توانید با استفاده از افزونه Display posts in grid layout without coding – Content Views نوشته های وردپرس را در انواع حالتهای شبکه ای، لیستی، آکاردئونی و یا به صورت اسلایدر نمایش دهید. این پلاگین امکان لیست کردن آخرین مطالب منشتر شده سایت بر اساس نام نویسنده، برچسب، دسته بندی خاص یا پست سفارشی دلخواه را دارا می باشد. می توان با کراجعه به تنظیمات پلاگین انواع حالتهای مختلف نمایش مطالب که می تواند شامل تصویر شاخص، خلاصه مطلب، صفحه بندی مطالب و … است را ایجاد کرد سپس با استفاده از کد میانبر آنرا در قالب یا برگه دلخواه نمایش داد. صفحه افزونه در مخزن وردپرس

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *