جلوگیری از حذف لینک طراح قالب وردپرس

یکی از مواردی که متاسفانه […]

جولای 16 , 2017

یکی از مواردی که متاسفانه توسط برخی از وبمستران نادیده گرفته می شود عدم رعایت کپی رایت طراح قالب وردپرس در پانوشت یا فوتر footer پوسته می باشد. به طوریکه بلافاصله پس از خرید یا پایان یافتن مراحل طراحی پوسته مدیر سایت لینک طراح را حذف می کند و حتی در برخی از موارد دیده شده که هیچ نامی از طراح باقی نمی گذارند در این حالت توسط روشهایی مانند رمزنگاری بر روی فوتر قالب می توان وبمستران را مجبور به رعایت کپی رایت کرد. در این مطلب از گستران وب به معرفی یکی از روش های رمزگذاری کد php برای جلوگیری از حذف لینک طراح قالب وردپرس می پردازیم تا براحتی تمام توابع بخشی که دارای کپی رایت می باشد را کد کنید، پس تا پایان همراه ما باشید.

احتمالا در قالبهای خارجی با روشی که برای جلوگیری از حذف کپی رایت طراح استفاده می کنند برخورد کردیه اید در این حالت پس از حذف و برداشتن لینک و متن معرفی سایت طراح قالب دیگر قابل استفاده نیست و پیام خطایی در سایت نمایش داده می شود مبنی بر عدم رعایت مقررات طراح و سایت منتشر کننده قالب وردپرس چون این روش پیچیده است می توانیم تنها با کدگذاری Encoder کدهای فایل footer.php مانع مشاهده و ایجاد تغییر در آن شویم.
برای رمزگذاری کد php سایتهای زیادی موجود هستند که می توانید با جستجو ساده به آنها دسترسی پیدا کنید، یکی از این وب سایتها www.fopo.com.ar می باشد پس از ورود به سایت تمام کدهای موجود در پانوشت قالب وردپرس را در کادر سمت چپ کپی و اندکی صبر کنید تا کدهای رمزنگاری شده در سمت راست نمایش داده شوند سپس کدهای فیلد راست را کپی کرده و جایگزین کد و توابع موجود در footer.php کنید. این وب سایت با استفاده از تابع و الگوریتم قدرتمند eval اقدام به گذاشتن رمز بر روی کدها می کند در این حالت تنها وردپرس و سرور توانایی خواندن فایل را داراست و شخص دیگری نمی تواند آنها را ویرایش کند.
با بکارگیری این روش ساده می توانیم مانع حذف راحت کپی رایت از پوسته وردپرسی که طراحی یا فارسی سازی کرده ایم شویم.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید