تنظیمات حساب کاربری در افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

برای ورود به پیکربندی ووکامرس […]

جولای 10 , 2017

برای ورود به پیکربندی ووکامرس کافی است از بخش پیشخوان وردپرس برروی ووکامرس رفته سپس برروی پیکربندی رفته و روی آن کلیک نمایید.سپس از تب بالایی برروی حساب های کاربری کلیک نمایید تا وارد تنظیمات حساب کاربری شوید.در تصویر زیر می توانید مراحل دسترسی به آن را به صورت مرحله ای مشاهده نمایید.

hesab-karbari

پس از ورود به صفحه حساب های کاربری با بخش برگه های حساب کاربری مواجه خواهید شد که در قسمت برگه حساب من شما می توانید برگه ای که برای قسمت حساب کاربری هست را از این قسمت انتخاب نمایید.به صورت پیشفرض برروی برگه ی My Account که در  مراحل نصب اولیه آن را ایجاد کردید تنظیم شده است ولی شما می توانید برگه ی دیگری را که مد نظرتان هست از منوی کشویی انتخاب نمایید.

قسمت فعال سازی عضویت برای عضو گیری در وب سایت شما می باشد.که در قسمت اجازه نام نویسی در برگه پرداخت شما می توانید عضو گیری و ثبت نام را در هنگامی که کاربر پرداخت خود را انجام می دهد قرار دهید و دیگر نیازی نیست کاربر ابتدا در وب سایت شما ثبت نام کند سپس به بخش فروشگاه برای انجام خرید خود مراجعه کند.

اجازه نام نویسی در برگه “حساب کاربری من” این امکان را به شما می دهد که در صفحه حساب کاربری من شما می توانید فرم ثبت نام را نمایش دهید بهتر است این گزینه را فعال کنید تا در هنگامی که کاربر وارد این صفحه می شود بتواند ثبت نام خود را انجام دهد.

در بخش نمایش یاد آوری ورود مشتری در برگه “سفارش” شما در هنگام سفارش مشتری می توانید پیغامی مبنی بر ورود به وب سایت قبل از خرید را بدهید تا کاربر قبل از سفارش خود ابتدا به حساب کاربری خود در وب سایت وارد شود سپس سفارش خود را ثبت کند این کار برای مدیریت خرید ها و محصولات کاربر بهتر می باشد.

ساخت حساب کاربری

این بخش از دو قسمت تشکیل شده است.ساخت خودکار نام کاربری از ایمیل مشتری این امکان را به وب سایت شما می دهد تا نام کاربری مشتریان همان آدرس ایمیلشان باشد تا در مراجعات بعدی راحت تر بتوانند به وب سایت وارد شوند.همچنین اگر آدرس ایمیل مشابهی وارد شود این کاربر در وب سایت ثبت نام نمی شود و حتما باید آدرس ایمیل جدید وارد نماید

ساخت گذرواژه خودکار برای حساب مشتری در برخی از وب سایت ها یکی از دغدغه هایی که دارندگان وب سایت با آن روبرو می باشد کلمه گذرواژه است در فرم پرداخت این قسمت وجود دارد و خیلی از مشتریان و مراجعه کنندگان به وب سایت نمی دانند این بخش را چگونه تکمیل نمایند و با خرید از وب سایت به مشکل برمی خورند.توصیه می شود اگر مراجعه کنندگان به وب سایت شما افرادی هستند که با ساخت کاربری در وب سایت مشکل دارند تیک این قسمت را پر نمایید تا رمز عبور به صورت خودکار برای آن ها ساخته و به آدرس ایمیلشان ارسال گردد.اگر هم وب سایتی دارید که می دانید پرکردن این قسمت مشکلی ایجاد نمی کند می توانید تیک آن را غیرفعال نمایید.

 

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

آشنايي کاربران با دنياي متن باز وردپرس و راه اندازي کسب و کارها در بستر وردپرس يکي از اهداف اصلي مجموعه گستران وب است . ارائه آموزش با کيفيت و محصولات اورجينال براي کاربران وردپرسي براي مجموعه شعار نيست بلکه يک هدف است .
عضواتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی نشان ملی ثبت Enamad Enamad Enamad
تمامي حقوق اين وبسايت به گروه گستران وب متعلق مي باشد