تغییر لوگو وردپرس با افزونه Login Logo + فیلم آموزشی

نوشته احمد عشوریان از تیم گستران وب
۰

سلام به دوستان وردپرسی گستران وب اختصاصی کردن صفحه وردود به وردپرس با معرفی این افزونه به راحتی هر چه تمام تر ممکن پذیر است . این افزونه به شما اجازه می دهد آرم یا لوگو را در صفحه ورود وردپرس سفارشی کنید.آموزش آن بسیار سادست شما فقط فایل لوگو را به دایرکتوری محتوا وردپرس […]

سلام به دوستان وردپرسی گستران وب

اختصاصی کردن صفحه وردود به وردپرس با معرفی این افزونه به راحتی هر چه تمام تر ممکن پذیر است . این افزونه به شما اجازه می دهد آرم یا لوگو را در صفحه ورود وردپرس سفارشی کنید.آموزش آن بسیار سادست شما فقط فایل لوگو را به دایرکتوری محتوا وردپرس خود، به نام login-logo.png رها کنید و این افزونه طول می کشد.

توجه داشته باشید که باید از یک پس زمینه شفاف در تصویر PNG استفاده کنید، آن را به شدت برش دهید (بدون پیکسل های پلاستیکی) و از بهترین عرض ۳۱۲ پیکسل برای بهترین نتایج استفاده کنید. تصاویر گسترده تر در مرورگر های مدرن کاهش می یابد، اما توصیه نمی شود که به آن متکی باشید.

آموزش تغییر لوگو وردپرس با افزونه Login Logo

بعد از نصب و فعال سازی این افزونه شما باید عکس مورد نظری که میخواهید به جای لوگو وردپرس عوض شود را با اسم و فرمت login-logo.png در پوشه wp-content قرار دهید . در تصویر زیر همانطور که مشاهده می کنید تصویر وردپرس با لوگو سایت گستران وب عوض شده . آموزش ویدئویی کار با افزونه Login Logo در انتهای همین بخش اضافه شده که میوانید از آن استفاده کنید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید