افزونه شخصی سازی صفحه ورود Easy Login Styler وردپرس

نوشته علیرضا اسکندری از تیم گستران وب
۰

در وب سایت های تحت وردپرس شخصی سازی صفحه ورود این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا صفحه ورود وردپرس را به دلخواه خود تغییر داده و از رنگبندی ، استایل و تصویر لوگویی که مدنظرتان است بهره ببرید. در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به […]

در وب سایت های تحت وردپرس شخصی سازی صفحه ورود این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا صفحه ورود وردپرس را به دلخواه خود تغییر داده و از رنگبندی ، استایل و تصویر لوگویی که مدنظرتان است بهره ببرید.
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کنید که به وسیله ی آن قادر باشید صفحه ورود وردپرس خود را شخصی سازی کنید و این امکان را برای شما فراهم میکند که تا تصویر زمینه ، لوگوی دلخواه و استفاده از استایل مورد نظرتان را در آن وارد کنید و صفحه وردپرس خود را به دلخواه خودتان تغییر دهید .

شخصی سازی صفحه ورود وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان Easy Login Styler در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۱.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را ازآن خود نماید که با استفاده از آن می‌توانید به طراحی صفحه ورود وردپرس بپردازید.

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با عنوان Easy Login Styler در بخش تنظیمات پیشخوان سایت وردپرسی شما افزوده خواهد شد، روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات و سفارشی سازی آن هدایت شوید.

Logo Image: با کلیک بر روی این دکمه لوگوی مورد نظر برای نمایش در صفحه ورود وردپرس را از رسانه وردپرس انتخاب کرده و یا آن را آپلود کنید. با انتخاب این لوگو دیگر تصویر لوگوی وردپرس در فرم ورود نمایش داده نخواهد شد.

Background Image: با کلیک بر روی این دکمه نیز می‌توانید یک تصویر دلخواه را برای نمایش در پس زمینه صفحه ورود وردپرس انتخاب کنید تا در آن نمایش داده شود. برای این منظور کافی است تا تصویر را از رسانه وردپرس آپلود کرده و یا آن را از میان تصاویر موجود در رسانه انتخاب کنید.

Custom Login CSS: در نهایت در این بخش نیز می‌توانید با استفاده از کدنویسی CSS اقدام به درج کدهای استایل دلخواه برای تغییر در ساختار صفحه ورود وردپرس باشید. به عنوان نمونه می‌توانید با وارد کردن نام کلاس‌های موجود رنگ متن، پس‌زمینه متن، سایه، تغییر فونت و.. را در صفحه ورود وردپرس اعمال کنید تا در آن نمایش داده شود.

در نهایت پس از انتخاب لوگو، انتخاب تصویر پس زمینه، سفارشی سازی استایل و ذخیره‌سازی تنظیمات مشابه تصویر فوق خواهید دید که فرم ورود در وردپرس به شکل بالا تغییر یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید