• واحد پشتیبانی : 01154238985

افزونه جدول قیمت گذاری برای نمایش لیست تعرفه خدمات وردپرس

دسته‌بندی‌ها: افزونه وردپرس نوشته شده در 26 تیر 1396 بازدید : 796

احتمالا در سایتهای ارائه خدمات با جدول تعرفه خدمات که دارای پنل های متعددی است و هر کدام از پنلها ویژگی خاصی را داراست برخورد کرده اید با استفاده از اینگونه جداول می توان براحتی امکانات هر پنل را به شکل زیبایی در سایت نمایش داد در وردپرس نیز می توان توسط افزونه جدول قیمت گذاری وردپرس امکان نمایش لیست تعرفه خدمات را فراهم کرد اینگونه جداول بیشتر در سایتهای خدماتی مانند فروش هاست و دامنه، طراحی قالب وردپرس و سایت، شرکتها و … استفاده می شوند در این مطلب از گستران وب چند افزونه حرفه ای در این زمینه معرفی می کنیم پس با ما همراه باشید.

یکی از برترین پلاگینهای جدول قیمت در وردپرس با قابلیت واکنش گرایی و سازگاری با موبایل و تبلت افزونه Responsive Pricing Table می باشد که پس از ایجاد جدول مورد نظر می توان با استفاده از کد میانبر آنرا در هر قسمت از قالب نمایش داد برخی از ویژگی های آن عبارتند از: امکان تعریف عنوان هر ستون ، افزودن توضیحات، قرار دادن آیکون در کنار عنوان، تعیین رنگ لینکهای خرید، تغییر رنگ و اندازه فونت، امکان تعریف واحد پولی دلخواه و … جهت ساخت جدول پس از نصب و فعال سازی افزونه می توانید با مراجعه به پنل افزونه هر تعداد جدول که بخواهید ایجاد کنید. ویژگی بارز این افزونه که آنرا از سایر افزونه های جدول قیمت در وردپرس متمایز کرده طراحی زیبا در سبک فلت و واکنش گرا بودن آن می باشد که می توانید با تعیین فونت وب فارسی مناسب جداول تعرفه خدمات زیبایی ایجاد کنید. صفحه افزونه

دومین افزونه کاربردی نمایش لیست قیمت Pricing Table by Supsystic می باشد این افزونه الاوه بر responsive بودن امکان انتخاب تم برای نمایش جداول را فراهم می کند همچنین قابلیت استفاده از تولتیپ برای نمایش ویژگی ها و امکانات هر سطر و ستون از جدول را دارد. برای ساخت فیلدها می توان از قابلیت کشیدن و رها کردن المانها استفاده کرد ویژگی جالب دیگر این افزونه امکان قرار دادن تصویر یا ویدئو در ستونهای جدول برای معرفی بهتر پنل می باشد. این افزونه دارای چندین پوسته در سبکهای طراحی متفاوت می باشد که به سلیقه خودتان می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

حال خوب

    محبوب ترین ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
  • متاسفیم , هیچ پستی پیدا نشد.