خدمات پشتیبانی از سایت شما

پشتیبان مطمعن وبسایت وردپرسی شما

گستران وب خدمات بلقوه ای اعم از پشتیبانی وبسایت و نگهداری وبسایت, سئو وردپرس, افزایش امنیت وردپرس, و افزایش سرعت وردپرس ارائه میدهد .

انتخاب یک پشتیبان سایت مناسب

اعتبار سایت شما

پشتیبانی سایت , پشتیبان وردپرس

خیلی از شماها قطعا به این تجربه رسیدید که توسعه و رشد وبسایت به یک پشتیبانی سایت همیشگی نیاز داره یک پشتیبان وردپرس که همیشه وبسایت رو بررسی و ایرادات آن را برطرف کند . یک وبسایت هر چقدر حرفه ای طراحی شده باشد قطعا در ادامه نیازمند نگهداری و توسعه هستش که نقش پشتیبان سایت اینجا میتونه به رشد کسب و کار کمک کنه وبسایتی که عملا نیاز به مانیتور سرعت, امنیت و سئو داره تا بتونه در نتایج جستجوی گوگل برای بقای کسب و کار خود حضور داشته باشد که این بخش از سئو مباحث بسیار تخصصی دارد که در این توضیح نمیگنجد .

هزینه های پشتیبانی سایت چگونه است ؟

پایه

1.900.000 تومان

محبوبترین
یک ماهه

حرفه ای

3.500.00 تومان

پیشنهادی
3 ماهه

پیشرفته

12.900.00 تومان

با ارزش ترین
یک ساله
Support site wordpress

مجموعه معتبر پشتیبانی از سایت های وردپرسی

با بیش از 13 سال سابقه فعالیت با سایت های وردپرسی و سپبری کردن با چالش های گوناگون ، مجموعه گستران وب یکی از معتبر ترین سایت های پشتیبان وردپرس است که میتوانید با خیال آسوده از خدمات پشتیبانی سایت آن استفاده کنید .
در چند سال گذشته توانستیم با ارائه خدمات درست و حرفه ای به لیست مشتریان خود اضافه کنیم
0 +
سال سابقه فعالیت
0 +
پشتیبانی شده
0
پلن پشتیبانی
0
پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی سایت چیست و نحوه پیاده سازی آن

پشتیبانی وردپرس و پشتیبانی سایت امروزه نقش مهم در توسعه و رشد کسب و کار شما داره به طوری که اگر یک روز وبسایت دچار اختلال و مشکل باشه این موضوع شدیدا به کسب و کار اینترنتی شما آسیب وارد میکند. پشتیبانی سایت نیز همانند کسب و کار شما جایگاه مهم و قابل توجهی در پایداری کسب و کار شما دارد . امروزه شاید باتوجه به رشد کسب کارها و فضای دیجیتال مارکتینگ شغل های بسیار در تلاش هستند که به این فضا بپیوندند تا کسب و کار خودشان را نجات دهند یا به نوعی دیگر توسعه دهند اما امروزه با وجود طراحان و برنامه نویس های بسیار انتخاب آنها بسیار سخت هستش چرا که از وضعیت کاری آنها مطلع نیستیم و ممکنه تجربه بدی در انتخاب طراح وبسایت داشته باشیم . اما در رابطه با این موضوع مهم در خدمت شما هستیم تا بتوانیم شمارو کاملا آگاه کنیم که عملا فقط داشتن و طراحی وبسایت نمیتونه به کسب و کار شما کمک کنه یا اینطور بگم تا اینجا ۵٪ از کار رو پیش بردید اینجاست که نقش پشتیبانی سایت خودش رو نشون میده در واقع ۹۵٪ از مسیر توسعه و رشد یک وبسایت رو باید با یک پشتیبان با تجربه برید جلو پشتیبانی که حال و آینده کسب و کار شما که بر روی وبسایت هستش رو پیش بینی و یک داستان مناسب برای آن ایجاد و طراحی کنه .
خدمات پشتیبانی وردپرس ,پشتیبان سایت
سوالات متداول

سوالات پر تکرار در مورد خدمات پشتیبانی سایت

مراحل پشتیبانی از سایت ما به چه شکل است ؟

بعد از انتخاب پلن مورد نظر خود از بخش پشتیبانی اطلاعات سایت خود را برای ما ارسال میکنید و در تیکت در بخش پشتیبانی سوالاتی مطرح میشود که مشکل اصلی چیست و …

در پلن پایه خدمات به چه شکل است ؟

موارد به صورت یک باره انجام میشود و سایت مورد بررسی قرار میگیرد و نواقص رفع میشود در نظر داشته باشید که مورد سفارشی سازی متفاوت است .

خدمات سفارشی سازی هم با این سرویس انجام میشود ؟

خیر ، ما برای این مورد سرویس جداگانه ای در نظر گرفتیم که میتوانید به بخش مورد نظر مراجعه کنید

سوالات بیشتری دارید ؟ از ما بپرسید

دریافت مشاوره رایگان

اگر سوالی درباره خدمات پشتیبانی سایت و انتخاب پلن مورد نظر سایت شما دارید میتوانید با کارشناسان مجموعه در تماس باشید